Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

aguleczek  

Stały User



Doczya: 05 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-04-05, 20:56   

Raczej wolę przypakowanych. Choć wolałabym szczupłego niż grubasa.
 

Lvcas  

Mega wymiatacz

Prawa ręka admina!



Imię: Łukasz

Doczy: 13 Pa 2007

Skd: Ty jesteś?

   

Wysany: 2011-04-09, 21:39   

Dziewczyny, widzę, że tutaj panują wśród Was jakieś przekonania (w bynajmniej wśród niektórych) , że wszyscy przypakowani to tępaki po zawodówce, łysi, zapatrzeni w swoje mięśnie i czas spędzający pod blokiem z grupką kolegów.

A uwierzcie mi, że nie wszyscy tacy są. Ja rozumiem, że chodzi o wygląd, lecz co byście zrobiły, jeżeli facet będący umięśniony, czy przypakowany jest fajny i sympatyczny? Dobrze się z nim rozmawia, czas spędza przyjemnie, czy można zawsze polegać?

Rozumiem, że zapewne byście go nie poznały z osobowości, no bo "odpycha swoim wyglądem" czyt. ciało .
_________________
Pozdrawiam, Lvcas
https://www.balonowe.pl
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-10, 13:08   

Lvcas napisa/a:

(w bynajmniej wśród niektórych)


jeśli dla niego bynajmniej to to samo co przynajmniej, to już sprawia wrażenie lekkiego tępaka.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

swiatlazgasly  

Wymiatacz



Imię: K.

Wiek: 30

Doczya: 04 Lut 2011

Skd: Bydgoszcz

   

Wysany: 2011-04-12, 16:12   

Lvcas napisa/a:

że wszyscy przypakowani to tępaki po zawodówce, łysi, zapatrzeni w swoje mięśnie i czas spędzający pod blokiem z grupką kolegów.



Ja tak nie twierdzę i wiem, że tak nie jest.
Stereotypy są słabe. Mięśniak to pustak, tak samo jak blondynka. To śmieszne, ciało i kolor włosów nie mają nic do rzeczy :).


Lvcas napisa/a:

Rozumiem, że zapewne byście go nie poznały z osobowości, no bo "odpycha swoim wyglądem" czyt. ciało .



Dobrze zbudowany facet wcale nie odpycha.
_________________
Pierwsza w kolejce do nieba.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



Imię: nomen nescio

Doczya: 02 Wrz 2009

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-12, 16:34   

Szczupłych. Przy ładnej figurze również chudych.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Omen  

User



Imię: Olga.

Doczya: 10 Kwi 2011

   

Wysany: 2011-04-12, 18:11   

Placebowa napisa/a:

Szczupłych. Przy ładnej figurze również chudych.


tak samo.
_________________
I'm sitting in my room, with a shotgun in my hand.
 

DOMlNlK

User



Doczy: 02 Sty 2011

   

Wysany: 2011-04-12, 21:40   

Możecie mi wytłumaczyć jak wygląda ładna figura chudego chłopaka? :-o
Jak dla mnie wychudzony facet nie może mieć ładnej figury... Co jest takiego pociągającego w odstających kościach? :-o
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-13, 14:25   

DOMlNlK napisa/a:

Jak dla mnie wychudzony facet nie może mieć ładnej figury... Co jest takiego pociągającego w odstających kościach?


a dla mnie gruba baba nie może mieć ładnej figury. ładna figura to jedno z tych pojęć, które każdy trzyma w swoim pudełeczku i sam definiuje. nie zrozumiesz, jesteś tylko facetem, do tego pewnie grubym/paskudnie grubym/normalnych rozmiarów, ale nie chudym. nie zrozumiesz.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



Imię: nomen nescio

Doczya: 02 Wrz 2009

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-14, 18:32   

DOMlNlK,

Voilà!
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

DOMlNlK

User



Doczy: 02 Sty 2011

   

Wysany: 2011-04-15, 22:08   

sheilven Niestety nie trafiłaś, sam kiedyś byłem chudy, strasznie chudy, obecnie nie będę się chwalił jak wyglądam ponieważ i tak mi nikt nie uwierzy, bądź też powie, że jestem "narcyzem".
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-16, 15:49   

DOMlNlK napisa/a:

sheilven Niestety nie trafiłaś, sam kiedyś byłem chudy, strasznie chudy, obecnie nie będę się chwalił jak wyglądam ponieważ i tak mi nikt nie uwierzy, bądź też powie, że jestem "narcyzem".


więc musiałeś mieć zerowe powodzenie u dziewczyn, skoro nie potrafisz ogarnąć, że dla niektórych to ideał.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

DOMlNlK

User



Doczy: 02 Sty 2011

   

Wysany: 2011-04-16, 16:30   

sheilven

Cytat:

więc musiałeś mieć zerowe powodzenie u dziewczyn


Nie zacząłem ćwiczyć ze względu na dziewczyny... robię to dla siebie, chociażby dlatego aby lepiej czuć się w swoim ciele.

Póki co kończę dyskusję w tym temacie ponieważ widzę, że nie ma to większego sensu. Czekałem po prostu na uzasadnienie dlaczego szczupła budowa ciała się wam podoba, na wypowiedź typu: "lubię chude ramiona" itp.
Rozumiem, ze są różne gusta chciałem się po prostu dowiedzieć dlaczego wam się akurat to podoba a nie co innego, czekałem na konkretne wypowiedzi.

PS. Zawsze jesteś taka arogancka? Nie potrafisz normalnie podyskutować o czymś nie obrażając przy tym kogoś nawet jeśli ma odmienne zdanie?
_________________
Nie pozwól aby przypadek kształtował twoje ciało...
 

Ostatnio zmieniony przez DOMlNlK 2011-04-16, 17:05, w caoci zmieniany 1 raz  

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-16, 17:03   

DOMlNlK napisa/a:

Rozumiem, że dla niektórych może taka sylwetka być idealna, ale nie rozumiem dlaczego i chciałbym po prostu usłyszeć co dokładnie się wam w takiej budowie (szczupłej) podoba bo jak dotąd nie dostałem sensownej odpowiedzi. Może czekam na wypowiedź w stylu: "podobają mi się chude ręce" itp.


ciężko jest to stwierdzić. cała szczupła sylwetka pociąga. same szczupłe ręce to warunek niewystarczający. chude nóżki i rozbudowana góra, tak samo.
z resztą, czym się różni "podobają mi się chude ręce" od "podobają mi się chudzielce". tylko większy fragment ciała, a takie rozczłonkowywanie na chude ręce, chude dłonie, chude palce, szczupły tyłek, to trochę bezsensowne. podoba się, bo się podoba. bo lubię taką delikatność. to takie młodzieńcze, świeże. bo sama jestem podobnym typem sylwetki i nie chcę, by facet był trzy razy większy. bo to zwyczajnie ładne.

DOMlNlK napisa/a:

PS. Zawsze jesteś taka arogancka? Nie potrafisz normalnie podyskutować o czymś nie obrażając przy tym kogoś nawet jeśli ma odmienne zdanie?


potrafię, ale po co, misiu? już jest ładnie?
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

MałaCzarna  

User


Wiek: 31

Doczya: 03 Lut 2011

   

Wysany: 2011-04-19, 21:59   

Przypakowanych ze zgrabnymi tyłeczkami, mmm :hyhy:
 

Placebowa  

Pogromca postów

lachrymology



Imię: nomen nescio

Doczya: 02 Wrz 2009

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-04-19, 22:17   

MałaCzarna napisa/a:

Przypakowanych ze zgrabnymi tyłeczkami


"Przypakowani" nie mają zgrabnych tyłków, tylko węzłowate dupy. Oczywiście nikomu zdania nie narzucam; odnieść się jednak musiałam, by jeszcze bardziej przybliżyć swoje upodobania w tej kwestii.
_________________
Połowa ludzkości nie istnieje; jej życie- to żart, dążenia naiwne, uczucia przelotne, poglądy śmieszne.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com