Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-13, 14:28   

Albo zmiana nauczycieli. Wszelkie braki są często spowodowane złym nauczaniem :P
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-13, 21:48   

Prawda, my mamy tak beznadziejnego Pana od Geografii...
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-17, 20:42   

Taki beznadziejny?
Opowiedz :-D
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-17, 22:20   

ProszÄ™ Bardzo!
Po pierwsze jest odrażający/odpychający ponieważ cuchnie (sorry, ale to prawda) potem.
Niby taki elegancik (spodnie, krawat, koszula i marynarka) ale co z tego jak pewnie dezodorantu nie używa.
Na lekcji praktycznie można robić co się chce, nic sobie nie robi z pokpiwań niektórych kolegów.
Siada na ławce, coś mówi, nie zapisujemy definicji, rysuje jakieś rysunki, tylko że nikt potem nie jest w stanie tego przerysować a co dopiero zrozumieć.
Jak prosisz o tłumaczenie, to wytłumaczy ale tak że mimo tego nie zrozumiesz.
Taka godzina jest stracona, z podręcznika lepiej się uczyć.
Jeszcze jedno, nie słucha uczniów.
Pokazuje mu w moim zeszycie rozwiązanie takiego zadania, on z daleka zerknął i mówi że źle.
A potem na końcu jednak mam dobrze, ale nie zadał sobie trudu by się przyjrzeć.
Wszyscy mówią że nie umie uczyć, wcześniejszy nauczyciel, Pani, była piekielnie surowa ale umiała nauczyć.
Ten Pan zresztÄ… wcale nie ocenia Å‚agodnie ale my nic z lekcji nie umiemy!
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

Locke108  

Mega wymiatacz

First Aider



Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 11 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-19, 21:24   

MI sie przypomina babka od matmy która mnie uczyla w drugiej klasie gim.

Podobna sytuacja ale ona nie smierdziała potem:P jedyne co robiła to tłumaczyła sama sobie i pare razy płakała bo nie mogła znieść mojej klasy :shock:
_________________
Go¶æ zapraszam www.ratmed.pl
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-20, 16:20   

Ja tez miałam taka matematyczke. Tyle, że w podstawówce, więc materiał był jeszcze łatwy.... Ale od takiego nauczyciela nie uratowała mnie nawet prywatna buda :-P
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

blondix22  

Mega wymiatacz

Aniołeczek :)



ImiÄ™: Marta

Do³±czy³a: 06 Kwi 2008

   

Wys³any: 2008-05-20, 19:07   

Też znam taką nauczycielkę, naszczęście mnie nie uczyła. Była od matmy... No a więc uczniom matme robiła z 2 razy w miesiącu i robiła wiele sprawdzianów, a na pozostałych lekcjach uczyła ich śpiewać i grać na fletach :-D
_________________
"Naj­większą roz­koszą nie jest sam seks, ale pas­ja, która mu to­warzyszy. Wte­dy seks tyl­ko uzu­pełnia ta­niec miłości, lecz nig­dy nie jest is­totą sprawy. "
 

kasiaaa  

Hiper wymiatacz

Walk to remember.



ImiÄ™: Kasia

Do³±czy³a: 13 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-05-20, 20:36   

moją koleżankę z innego gima uczy taki facet od historii. Wszyscy na jego lekcję (oczywiście dziwaczny) noszą tak zwane "historyczne dekolty" bo jak dobrze wyeksponujesz ehm... piersi możesz dostać 5 nawet jak nic nie wiesz ;D

znam faceta który na lekcji wosu czytał świerszczyki pod gazetą wyborczą ....
:shock:
_________________
'Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą; zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział, że go masz'

Nie jesteśmy normalni.
Jesteśmy lepsi.
 

lusia  

Mega wymiatacz

subtelna wariatka



ImiÄ™: Lucyna

Do³±czy³a: 30 Kwi 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-05-20, 21:57   

kasiaaa napisa³/a:

znam faceta który na lekcji wosu czytał świerszczyki pod gazetą wyborczą ....



Cóż widocznie lubił. :-P
_________________
Niech nikt nie mówi jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze!
Nigdy nie dyskutuj z idiotami, bo ściągną Cię do swojego poziomu i pobiją doświadczeniem.
 

Ufo

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 04 Maj 2008

   

Wys³any: 2008-05-21, 21:32   

Heh, właśnie.
U mnie Histra nie przeleweki.
_________________
Ufo jest wszędzie
Nawet na Forum Młodzieżowym
 

.Karmelowa.  

User



Do³±czy³a: 04 Maj 2011

   

Wys³any: 2011-06-06, 22:29   

Nie mam nic do szkoły prywatnej, swego czasu nawet chciałam się w takiej uczyć. Jednakże moi rodzice szybko uświadomili mi że nie stać ich na szkołę za którą się płaci 500 zł miesięcznie :/ Teraz w sumie już bym chyba do takiej nie poszła. Liceum to jednak liceum i tu chyba każdy ceni sobie klasy 35 osobowe :D
_________________
. Together we can do what we can never do alone .
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-20, 20:08   

Te prywatne szkoły wydają mi się idiotycznym pomysłem. Takie szkoły dla uczniów, którzy chcą się poczuć lepszymi. Nie mają gdzie wywalić kasy, proste. Jeżeli chodzi o szkoły podstawowe, gdy niewiele dziecko ma do powiedzenia, to po prostu rodzice mają źle w głowach.
Jeżeli ktoś jest inteligentny, nie zważa na to, że szkoła jest prywatna, i że rzekomo lepsza od szkół publicznych, bo jeżeli ktoś chcę się uczyć, to będzie to robił i dojdzie do czegoś w życiu bez względu na to do jakiej szkoły uczęszczał. Mam koleżankę, która chodzi do szkoły prywatnej, choć taki sam profil ma w szkole publicznej... co za bezsensu dziewczyna.
_________________
W miękkim futrze kota
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-21, 16:56   

Ja przez całe życie chodziłem do prywatnych szkół. Tam mam pewność, że nie będę świadkiem codziennej patologii, smrodu i podobych spraw, które mają miejsce w szkołach publicznych. W dodatku tam jesteś kimś dla nauczycieli, a nie jakimś śmieciem.
_________________

Onek napisa³/a:

No ale ok, wy jesteście zajebiści raperzy, że wasz pierwszy tekst był na poziomie diil gangu.. ;/

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-09-21, 17:03   

"Ja przez całe życie chodziłem do prywatnych szkół. Tam mam pewność, że nie będę świadkiem codziennej patologii, smrodu i podobych spraw, które mają miejsce w szkołach publicznych. W dodatku tam jesteś kimś dla nauczycieli, a nie jakimś śmieciem."

Ale teraz wymieniłeś jakieś jednostki.
W prywatnych szkołach, również może być patologia. Znam ludzi, którzy poszli do prywatnych szkół, tylko dlatego, że tam ich przepuszczą swobodnie, bo w końcu daję im się kasę, to muszą przejść do następnej klasy, zwykle są to sami tępacy, więc nie pisz o jakimś smrodzie w szkołach publicznych, bo nie jesteś lepszy od innych, zapisawszy się do takiej szkoły.
_________________
W miękkim futrze kota
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Do³±czy³: 20 Wrz 2011

   

Wys³any: 2011-09-21, 23:33   

Nie czyni mnie to lepszym, a moje warunki czyni lepszymi. W moich klasach zawsze był dość wysoki poziom - orłem nie byłem, ale bez problemów zdawałem, co nie zawsze udawało się innym. Co do smrodu miałem bardziej na myśli ludzi z menelskich rodzin co się nie myją, śmiedzi im z ust i nie wiedzą co to antyperspirant.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com