Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2013-05-17, 14:09   

Frozy napisał/a:

publiczna lepsza, bo można się opier***ać cały dzień :P


A nauczyciel tylko tylko pretnesjonalnie ci powie, ze masz przyjść z ojcem, o czym pewnie zapomni aż do wystawiania ocen :P

Jak w klasie jest 10 osób to trochę trudniej się op...ać, a im zalezy na jak nalpeszych wynikach na maturze potem, jak z lenistwa zaniżasz średnia to nie jest to mile widziane...
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

maniana

Stały User



Doł±czył: 27 Mar 2013

   

Wysłany: 2013-05-17, 14:32   

Tak jest sporo prywatnych szkół lepszych od publicznych ale to też nie jest reguła. Akurat to 61 NLO znam bo moja koleżanka tam chodzi, chce iść na filologie iberyjską i zdecydowała się na szkołę z językami na dobrym poziomie. A tak jest naprawdę to super, pozatym na atmosferę i ludzi też nie narzeka. Także raczej spoko :)
 

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry


ImiÄ™: Anka

Doł±czyła: 20 Wrz 2011

Sk±d: MAZOWSZE

   

Wysłany: 2013-05-20, 13:17   

Ambitna! fajnie mieć tak jasno określone cele, szczególnie, że kierunke niezbyt popularny i jest szansa na specjalizację, a potem drogę do kariery otwarta. W publicznych szkołach i tych prywatnych dla leni, nieraz jest tak, że nie wypada mieć ambicji, jak już dostajesz dobre oceny, to niech to będzie niezapracowane, a czysty przypadek, tudzież szczęście - przynajmniej ja znam takie przypadki. A wiadomo - z kim przystajesz, taki sie stajesz :P
_________________
Myślę, więc jestem - i zniknął...
 

maniana

Stały User



Doł±czył: 27 Mar 2013

   

Wysłany: 2013-05-20, 14:58   

No tak jest, można się pochwalić wtedy "Ja się nie uczę a i tak mam dobre oceny, fuksiarz ze mnie". W sumie to w liceum się jeszcze trochę nie ogarnia tego, że uczy się dla siebie. Chociaż z niektórych przedmiotów można zakombinować, bo są mało przydatne. A sprecyzowane plany do podstawa :)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com