Szkoła z internatem
Odpowiedz do tematu

: Szkoła z internatem
witam wszystkich! :-)
szukam dobrego i normalnego liceum ogólnokształcącego z internatem,ale nic nie mogę znaleźć(same katolickie szkoły) :-/ .chciałabym,żeby poziom w tej szkole był w miarę wysoki.może ktoś z Was mieszka w internacie? podzielcie się ze mną opinią na temat swojej szkoły z internatem.a jeśli tylko znacie takie szkoły,to chociaż podsuńcie mi propozycje... proszę o pomoc :!: i z góry dziękuję.

:
Bardzo dobrą szkoła jest 3 w Gdyni ;D Moja kuzynka tam chodzi i mam też tam kilaka koleżanek. Ni znam osób które mieszkają w internacie ale wiem że tam jest tez taka możliwość.

:
To jedna z lepszych szkół w Polsce. Ale trzeba naprawdę być dobrym żeby się tam dostać. Jak nie masz dobrych ocen czy dobrych wyników z egzaminu, to nie masz co startować. Dużo tam osób, którzy są laureatami czy finalistami olimpiad i konkursów.

Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
:
No tak trzeba mieć dobre oceny i wyniki egzaminu. Ale czasem przyjmują słabszych uczniów więc czemu by nie spróbować?;D

:
totallymad, z jakiego województwa jesteś?

:
ja mam dokładnie ten sam problem...
szukam szkoły z internatem ale tylko katolickie :-x
Najbardziej bym chciała z j. hiszpańskim żeby była ale o tym to już nawet nie marzę :zalamany:
Może znacie jakieś obojętnie w jakim województwie

:
Wiem, że w 3 LO niski próg jest w klasach z maturą międzynarodową. Trzeba tylko na to bulić.

Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
:
Istnieje może jakis spis szkół z internatem w polsce. ja szukam szkoły z internatem w województwie kuj-pom. Liceum ale niekoniecznie ogólniak. (profil pedagogika najlpeiej)

Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
:
Hmm ja nic na ten temat nie wiem. Ale jesli chodzi o internat to jak to mowia moje kolezanki z pokoju "INTERNAT DEMORALIZUJE" i zgadzam sie w 100% Bardzo ciezko sie zmusic do nauki gdy wszyscy chodza i Cie namawiaja na rozrywki i uzywki.

***
Jeżeli masz kogoś, kto Cię kocha, daje Ci to setkę powodów by żyć:)
:

Lily napisa³/a:

Hmm ja nic na ten temat nie wiem. Ale jesli chodzi o internat to jak to mowia moje kolezanki z pokoju "INTERNAT DEMORALIZUJE" i zgadzam sie w 100% Bardzo ciezko sie zmusic do nauki gdy wszyscy chodza i Cie namawiaja na rozrywki i uzywki.



Nie zgodzę się. Moja siostra skończyła liceum w Warszawie i musiała mieszkać w internacie. Przebywała z różnymi ludżmi, nikt jej do niczego nie namawiał, a byli to ludzie różnych ras społecznych. Zdała maturę ,a co lepsze dostała się do międzynarodowej szkoły. Można?Jasne,że tak. Internat nie jest przeszkodą.

Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
:
A do jakiej szkoły Twoja siostra chodziła?

:
Nie pamiętam dokładnie. Jak tylko zadzwoni,zapytam :)Nie mam z nią kontaktu...niestety.

Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
:
A możesz mi potem napisać? Bo szukam szkoły w Wawie z internatem

:
Ok.Tylko tak jak napisałam wcześniej, muszę zaczekać aż siostra zadzwoni :)
Pozdrawiam!

Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
:
Podobno dobra jest ta szkoła w Gdyni ;)
Mam w niej kumpla, i bardzo mu siÄ™ podoba.
I w internacie mieszka, i nikt go nie namawia do rozrywek i uzywek.
To nie akademik i studia...


Moje maleństwo <3
Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group