Szkoła z internatem.
Odpowiedz do tematu

: Szkoła z internatem.
Co myślicie o szkole z internatem? Ja do takiej uczęszczam, choć akurat należę do tych 'dojeżdżających'. Moi znajomi z internatu to około 2/3 całej społeczności uczniowskiej. Mieszkają zaraz obok szkoły, w 8 domkach internatowych, a za miesiąc płacą 300 zł [za internat, zajęcia pozalekcyjne, 5 posiłków w szkolnej stołówce, basen it.].


Do Krakowa majÄ… jakieÅ› 15 km.

W sumie internat fajna sprawa, przyjaźnie na całe życie, uczysz się jakiejś tam odpowiedzialności i zaradności, ale z drugiej wcale nie zazdroszczę tym, którzy dom rodzinny odwiedzają raz na pół roku. A Wy, chcielibyście mieszkać w internacie?

:
Mieszkam i jestem niesamowicie zadowolony. Fajni ludzie, ledwo 70-parę, internat mieści się w tym samym budynku co szkoła co powoduje, że nierzadko bywam tam popołudniami i w nocy. Jest miło. Powroty do 22, czasami przydałoby się dłużej, ale i to da się załatwić. Jedzenie ujdzie, po pół roku nie padłem.

Renczysia napisa³/a:

ale z drugiej wcale nie zazdroszczę tym, którzy dom rodzinny odwiedzają raz na pół roku.


Ja odwiedzam raz na dwa tygodnie, w sumie mógłbym wracać raz na miesiąc albo i nie, ale to by było z lekka nie fair.

"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
:
Renczysia, też chodzę do szkoły do Piekar :) ale internatt nie jest fajny :)

:
Chciałabym chodzić do szkoły z internatem, lubię poznawać ludzi i czasem fajnie jest nie mieć nikogo na głowie, rodzinę pewnie bym co jakiś czas odwiedzała, podejrzewam, że na początku często, z czasem mniej, ale zawsze. Podobałoby mi się też poczucie większej odpowiedzialności, samodzielności. Jednak póki co, żadna się nie zapowiada, niestety.

Go away go away
You fill my headspace
With evil thoughts unkind
:
¦wietnie wspominam swoje czasy w internacie, mimo że wyrzucili mnie po drugiej klasie :F
Myślę, że życie 100km od domu sporo mnie nauczyło, byłabym uboższa o wiele doświadczeń, gdybym przez całe liceum mieszkała z rodzicami. Przede wszystkim nie miałabym okazji poznać moich przyjaciół, z którymi nadal mam świetny kontakt, mimo że studiujemy w miastach na dwóch krańcach Polski.

No need to ask my name
to figure out how cool I am
:
Renczysia, Ja mieszkaÅ‚em przez okres kursòw doksztaÅ‚cajÄ…cych z praktyki ale musze przyznać że nie byÅ‚o aż tak źle.Wiadomo nie mogÅ‚em z browarem paradować po oÅ›rodku,ale miaÅ‚em do okoÅ‚a peÅ‚no znajomych ;D
Najlepiej jak trafi siÄ™ na wychowawcòw OK bo czasami można trafić na wrednego I życie w internacie jest już nieprzyjemne :-)
Czasami tęskniłem za domem ale da się przyzwyczaić,co do twoich ceny wynajmu(300zł) to jest mało.

Najpierw zapoznaj siÄ™ z regulaminem forum piszÄ…c do mnie
:
och Radosna Nowina, wiele opowieści o niej słyszałem ; ) mając informacje z pierwszej ręki odradzam internat, przyjemniej jest na stancji

I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.
:
wbrew wszystkiemu - nie, nie Piekary ;)

:
Jaak nie? Opis jak w Radosnej :)

:
a jednak! ;) co jak co, ale bynajmniej do katolickiej to bym się nie pchała ;) moje LO jest troszkę z innej strony :) a Ty jak tam w tej 'Radosnej'? Mogę spytać, czemu tak na nią mówicie?

:
Boo tak sie nazywa :) alee też w waszej jest 8 domków masz jkąs strone szkoły? Oglądnęłam bym sobie

:
8 domków dla samych dziewczyn ;) choć może trudno to nazwać domkami ;d

:
Noo my akurat mamy Å‚adne te domki w sumie xD http://www.fund.pl/virtua...dosnafinal.html
Alee tak dziwnie jak same dziewczyny ?

:
wow, to Twoja szkoła?! moja się nawet nie umywa ;/ a to jak wy macie internat, pomieszani jesteście z chłopakami czy jak? :P

:
niee w jednym domku mieszka po prostu 24 dziewczyny a w nastepnym 24 chłopaków :)

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group