Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Wyniki ankiety

Co wolisz?

  • Tampony 45% [ 163 ]
  • Podpaski 54% [ 193 ]

G³osowañ: 356

Wszystkich G³osów: 356

Autor

Wiadomo¶æ

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-09-15, 23:51   

Kiedys sie odparzylam od podpasek, wiec w lato jesli tylko moge to tampony, podpaski jedynie na noc, albo jak akurat tampony mi sie skoncza. Wole tampony, wiekszy komfort, aplikujesz i zapominasz o okresie.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-11-26, 09:57   

Jasina17 napisa³/a:

ze ktos zobaczy przez spodnie , że masz podpaske itd..



Ha ha ha !!

Też kiedyś tak myślałam, kiedy założyłam legginsy, albo obcisłe dżinsy.
Tymczasem mam teraz taki zwyczaj, że przyglądam się w lustrze wielokrotnie, albo pytam, czy nic nie widać.
A tak naprawdę, to ja niezwykle rzadko ich używam, częściej zdecydowanie tampony.
_________________
W miękkim futrze kota
 

mala_mii  

Wymiatacz

zołza jak ich mało



Do³±czy³a: 12 Cze 2015

Sk±d: podlasie

   

Wys³any: 2016-07-24, 18:32   

wczesniej bylam zwolenniczka podpasek, ale teraz od juz jakiegos czasu zdecydowanie tampon - sie nie przesuwa ani nic.. i smialo mozna leciec na impreze :D
_________________
Zamiast czekać i analizować, zrozum że brak odpowiedzi i zaangażowania to też odpowiedź.
 

Jasminium

User


Do³±czy³: 04 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-07-30, 19:25   

Wole zdecydowanie podpaski, bo po tamponach często łapie infekcje mimo iż często je zmieniam. Ostatnio wyjechałam z mężem na cały dzien nad wode i załozyłam tampon. Zaraz na drugi dzień zaczęło mnie piec i boleć. Wziełam urofuraginum i szybko mi przeszło, ale tampony używam tylko wtedy gdy ide na basen lub jade nad jezioro.
 

ShadyLane90  

User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Sie 2016

Sk±d: Daleko

   

Wys³any: 2016-08-08, 17:54   

Od dawna używam tamponów i myślę, że to się nie zmieni. Słyszałam też o kubeczku menstruacyjnym, ale jakoś mnie to odrzuca :D
_________________
"Nie pukaj do zamkniętych drzwi mego nieba, bo nigdy nie wpuszczę Cię tam!"
 

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2016-08-18, 19:21   

Podpaski, ale jest to dla mnie bardzo męczące i totalnie niekomfortowe..dlatego okres to zło koniecze. Byle przeżyć. Na sama myśl o okresie już mi słabo. A tampony nie, bo sie boję i nie umiem ich dobrze zaaplikowac, zawsze jak próbuje to jest masakra, ciągle go czuję i mam wrażenie ze mi wypada :/
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-08-19, 13:50   

Gossipgirl napisa³/a:

A tampony nie, bo sie boję i nie umiem ich dobrze zaaplikowac, zawsze jak próbuje to jest masakra, ciągle go czuję i mam wrażenie ze mi wypada :/



Dziwne.
W wieku 24 lat, zdaje się, powinno się czytać dołączane ulotki ze zrozumieniem...
_________________
W miękkim futrze kota
 

Alika  

User


ImiÄ™: Ala

Wiek: 23

Do³±czy³a: 19 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-26, 20:54   

Zagłosowałam na tampony, bo używam ich na wyjścia, ale jak siedzę w domu i na noc używam podpasek.
 

zulapogorzelska  

User


Do³±czy³a: 16 Wrz 2016

   

Wys³any: 2016-09-30, 12:55   

Tampony, same tampony i tylko tampony. Choć zastanawiam się nad kubeczkiem menstruacyjnym...
 

goodaz  

User



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 32

Do³±czy³a: 29 Wrz 2016

Sk±d: UK

   

Wys³any: 2016-09-30, 13:29   

Używam tampony, aczkolwiek zawsze mam schowane gdzieś podpaski, tak na wszelki wypadek. :)
_________________
"...I’d trade my luck to know why he's caught in the crossfire and I’m here waking up to the sun and the sound of birds..."
 

Aszka91  

User

Aszka


ImiÄ™: Asia

Do³±czy³a: 03 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-03, 14:01   

Tampony i tylko tampony - dzięki nim nie czuje, że mam miesiączkę. Nic mi nie leci jest super. :-)
_________________
http://olejowaniewlosow.com.pl/
 

hanka94

User


Do³±czy³: 03 Lis 2016

   

Wys³any: 2016-11-03, 12:13   

Również tampony. Chodzą bajki o tym że to nie zdrowe i że można dostać zakażenia jednak mi jest dużo gorzej od podpasek, Skóra odpażona, zero komfortu, strach ze zaraz sie poplamie. Bez sensu.
 

Jasminium

User


Do³±czy³: 04 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-12-14, 20:48   

A ja o wiele pewniej czuję się w podpaskach niż przy tamponach. Poza tym to nie bajki, że od tamponu można nabawic sie jakiś infekcji. Zatrzymuja krem miesieczną w środku ciała. Ja kilka razy dostałam infekcji po tamponach więc moge powiedzieć na swoim przykładzie. Dobrze, że mama poleciła mi kiedys urofuraginum bo takie infekcje to paskudna sprawa.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2018-06-21, 16:17   

Ja, jako osoba testująca wszelkie nowości, zakupiłam ostatnio kubeczek menstruacyjny.
I wiecie wygodny bardzo, praktycznie się go nie odczuwa. Ale kuźwa, nie chce mi się rozłożyć. I grzebię w tym od godziny, i nic. Może za duży rozmiar wzięłam.
I chyba już jestem wkurzona, i nic nie zdziałam, muszę popróbować nocą.
W każdym razie fantastyczna sprawa. :-D
A jakie są wasze opinie na temat kubeczków?
_________________
W miękkim futrze kota
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 25

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-06-25, 09:20   

Ja kubeczka nie uzywałam, w sumie sama nie wiem, na pewno wydaje się to być wygodniejsze niż podpaska :) chociaż ja zazwyczaj jednak używam podpasek, jakoś mam mniej obfite okresy niż kiedyś i tampon nie jest potrzebny :) chyba że gdzieś jadę albo mam ważniejsze wyjście.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com