Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wakontr  

User

Welonik


ImiÄ™: Wojciech

Wiek: 37

Do³±czy³: 20 Pa¼ 2015

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2017-03-26, 10:41   

luizzka4 napisa³/a:

Oooo, zgadzam się, że bardziej opłaca się kupować używane książki. Ja książki pochłaniam w tempie ekspresowym i chociaż zawsze staram się szukać jakiś promocji czy kodów rabatowych, to nie mały majątek utopiłam w książkach... nihilistka - ja mam namiar od kumpeli na księgarnię/antykwariat http://tezeusz.pl . Książek masz do wyboru ładnych parę tysięcy, ceny są bardzo przystępne. Obawiałam się początkowo o jakość takich książek, ale są bez zarzutu. Oni nie przyjmują byle czego, bo to nie taki zamysł jest antykwariatu. Teraz mają promocję -20% na używki, więc idealna okazja do zakupów ;)



Zdecydowanie masz rację. Jakość książek używanych w tezeusz.pl to bajka. Zamawiałem tam kilka razy i naprawdę jestem zadowolony! Podoba mi się też opcja skupu książek, bo ja nie mam już miejsca w domu na ich trzymanie ;) :wstyd:
_________________

 

Manitou

User


Do³±czy³: 01 Maj 2017

   

Wys³any: 2017-05-03, 08:42   

Ja polecam tania ksiazka oraz czytam.pl
 

Annaime

User


Do³±czy³: 28 Kwi 2017

   

Wys³any: 2017-05-03, 11:35   

Ja w necie kupiłam tylko raz, na dedalusie. A mam już tyle książek, że stoi 20 kartonów... Jak ktoś nie ma dużej przestrzeni to musi uważać :) A zwykle kupuję na dworcach, przechodząc, jak gdzieś jadę.... Szkoda, że już tylko nieliczne te straganiki zostały :(
 

Nos Voldemorta  

User



Wiek: 22

Do³±czy³a: 03 Maj 2017

Sk±d: Planeta Nibiru

   

Wys³any: 2017-05-03, 18:03   

Ja polecam oczytani.pl
Co prawda nie ma tam bestsellerów z górnej półki, ale nie sposób nie skusić się na książki po 5-10 zł.
_________________
Mówili, że mogę zostać kim chcę, więc zostałam Nosem Voldemorta.
 

Waleria20  

User


Do³±czy³a: 12 Mar 2017

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2017-07-10, 12:14   Tanie książki

W księgarni Aros - http://aros.pl/ - są duże przeceny. Często kupowałam w Empiku, ale po tym jak znalazłam księgarnię Aros, zauważyłam, że ceny różnią się znacząco i w Arosie są po prostu tańsze. Więc moim zdaniem bardziej się opłaca kupować tam, a nie w Empiku...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com