Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-07-18, 16:29   

Mi zawsze w gazetowym tarocie wychodzi 6 pałek. Wierzę tylko w dobre wróżby.
_________________
lol
 

Azjatek  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 12 Mar 2011

   

Wys³any: 2011-07-18, 16:34   

Nie wierzę, nie korzystam i nie mam zamiaru zaczynać. Ale kto wie - może jest szczypta prawdy w tym, że się sprawdza...
_________________
"niebezpiecznie jest wierzyć w to, że coś trwa wiecznie..."

Vinyl kills the mp3 industry
 

Alcatraz  

Hiper wymiatacz

Upadły Anioł


Do³±czy³: 15 Kwi 2011

   

Wys³any: 2011-07-18, 21:25   

Nie wierzÄ™. GÅ‚upota i naciÄ…ganie ludzi na wydawanie kasy.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2011-07-19, 22:43   

Nie nie i jeszcze raz wielkie nie, no dajcie spokój ;) ... tekturowe kartoniki znają moją przyszłość... :wstyd:
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-07-19, 22:46   

cappuccino napisa³/a:

Nie nie i jeszcze raz wielkie nie, no dajcie spokój ;) ... tekturowe kartoniki znają moją przyszłość... :wstyd:



Wbrew pozorom jak człowiek wierzy w istotę, która wszędzie jest, wszystko wie, wszystko może i wszystko widzi to dlaczego ma nie wierzyć w cudowną moc kartoników znających przyszłość? No offence.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-07-19, 22:52   

Nie mam zdania i nie interesuje mnie to.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Humorzasta  

User



Do³±czy³a: 30 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-07-19, 22:59   

Osobiście wierzę zarówno w tarot jak karty cygańskie. Wiadomo, wszystko zależy od nas samych. Ale coś w tych kartach jest, że się sprawdza. Osobiście jestem w trakcie nauki, ale jeszcze długa droga przede mną... nie mam tak rozwiniętej intuicji, niestety.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-07-19, 23:24   

Nie wierzę. Musiałbym być głupcem. Trzymam się od tego z daleka.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

fraterp

User


Do³±czy³: 18 Lis 2011

   

Wys³any: 2011-11-18, 11:51   

Polecam początkującym świetny film o Tarocie, nauka, wprowadzenie, po polsku:

Niniejszy film jest profesjonalnym instruktażem zrealizowanym na podstawie autentycznego kursu prowadzonego przez najwybitniejszÄ… TarocistkÄ™ w Polsce – AlicjÄ™ ChrzanowskÄ…. Kurs Tarota odbyÅ‚ siÄ™ w malowniczej miejscowoÅ›ci niedaleko BiaÅ‚egostoku – w SupraÅ›lu. Autorka wielu książek z dziedziny ezoteryki (miÄ™dzy innymi na temat Tarota czy Run) jest uznana nie tylko w Polsce. Jej rzetelna wiedza propagowana jest w krÄ™gach osób zajmujÄ…cych siÄ™ ezoterykÄ… w sposób rzetelny a jednoczeÅ›nie skuteczny i uczciwy. DziÄ™ki tej szkole zarejestrowanej na DVD można poznać wÅ‚aÅ›ciwe podstawy Tarota, który okazuje siÄ™ być jednÄ… z ciekawszych i bardzo inspirujÄ…cych dróg samopoznania czy rozwoju. Tak wiÄ™c TAROT to nie tylko „tajemnicze wróżby” – to doskonaÅ‚e ogniwo mogÄ…ce poÅ‚Ä…czyć Å›wiat wyobraźni, duchowego rozwoju, intuicji i codziennej rzeczywistoÅ›ci w sposób profesjonalny.
W części pierwszej Alicja Chrzanowska zapozna Cię z kartami co stanowi fundamentalny początek do niecodziennej przygody. Omówienie i interpretacja kart na kilku podstawowych poziomach pozwoli Tobie poznać ich przesłanie i zorientować się w najważniejszych tajemnicach Tarota.
Część pierwsza instruktażu trwa 1 godzinÄ™ 30 minut i stanowi esencjÄ™ kilkudniowych zajęć prowadzonych „na żywo”.


Kurs Tarota DVD
 

Lilith666  

User

Lilith immaculate



ImiÄ™: Natalia

Wiek: 57

Do³±czy³a: 31 Pa¼ 2011

Sk±d: Rzeszów

   

Wys³any: 2011-11-19, 12:03   

Zależy od tego, kto wróży, bo jak jakiś, że tak powiem, mały, pozerkowaty debilek, to oczywiście, że nie działa. Jak robi to ktoś z doświadczeniem to jak najbardziej. Chociaż ja i tak wolę runy, bo można się do nich przywiązać i inaczej z nimi pracować niż z tarotem, co daje większą precyzję :)
_________________
"Kiedy mówisz do Boga - to modlitwa. Kiedy Bóg mówi do ciebie - schizofrenia."
 

Renfri  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 24 Maj 2012

   

Wys³any: 2012-05-28, 18:47   

Nie wierzę w to, ale lubię się tym pobawić od czasu do czasu. Ostatnio koleżanka powróżyła mi z kart i nie zgadza się. A przynajmniej nie zapowiada się u mnie na "nawrócenie się" do jakiejś religii. Bujdy.
_________________
"Where I was
I had wings that couldn't fly
Where I was
I had tears I couldn't cry
My emotions
Frozen in an icy lake
I couldn't feel them
Until the ice began to break"

~Bruce Dickinson - Tears of the dragon
 

Xelk  

Stały User



ImiÄ™: Krzysztof

Do³±czy³: 03 Mar 2009

   

Wys³any: 2012-05-30, 12:12   

Wierzę, że tarot, runy czy cała ezoteryka działa. To działanie pochodzi od złego, dla tego powinniśmy się trzymać od tego z daleka. Ezoteryka to nic innego jak narzędzie demonów.
Nie ma też nic gorszego od sprawdzających się przepowiedni. Jeśli raz postawimy sobie tarota i sprawdzi się to. To pewnie postawimy go kolejny raz, kolejny, kolejny i przepadliśmy.
Każdy powinien się trzymać od tego z daleka. Osoby wierzące powinny też wiedzieć, że popełniają grzech śmiertelny, łamią pierwsze przykazanie, tym odwracają się od łask i życia wiecznego. Każdy kto stawiał sobie, czy był stawiany jemu tarot musi się z tego wyspowiadać i więcej tego grzechu nie popełniać.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2012-05-30, 15:41   

BB. napisa³/a:

Wbrew pozorom jak człowiek wierzy w istotę, która wszędzie jest, wszystko wie, wszystko może i wszystko widzi to dlaczego ma nie wierzyć w cudowną moc kartoników znających przyszłość? No offence.


Dlatego, że wierzę w tą właśnie osobę nie wierzę, że karty mogą przepowiadać przyszłość. Zgodnie jednak z tym,m że wierzę uznaję, że wiedza przekazywana przez karty (o ile taka jest, co jest ani wykluczone ani nie przeczy pierwszemu zdaniu) na pewno nie pochodzi od Boga, a co nie pochodzi od Boga pochodzi od Szatana.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Petros  

Stały User

SG-1



Do³±czy³: 07 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-07, 14:20   

"Do wróżki Margareth wyślij sms o treści xxxx, do wróżki Elizabeth-o treści yyyy". No litości, już same "imiona" zasługują na zmieszanie tego zawodu z błotem.
 

Hav0c  

Wymiatacz



ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 09 Sty 2012

Sk±d: Rzeszów~

   

Wys³any: 2012-09-07, 15:31   

Nie. Nie wierze w przeznaczenie, jak ktoÅ› to lubi to prosze bardzo ja siÄ™ w to nie pcham =)
_________________
„Póki jesteÅ›my, nie ma Å›mierci, gdy jest Å›mierć, nie ma nas”
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com