Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-06-16, 12:33   

Ja też planuje tatuaż bo naogladalem się Miami Ink ;d oczywiście zrobię go w niewidocznym pod tshirtem miejscu. A po depilowaniu depilatorem żaden bol mi nie straszny
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-06-16, 18:03   

A mnie jakoś nie pociągają tatuaże... Uważam że to chwilowa fascynacja z którą będę musiał się męczyć przez długi czas,a przecież ideały ulegają często zmianie,prawda? :)
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

zeus20

User


Do³±czy³: 17 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-06-17, 09:50   

Mi się bardzo podobają tatuaże. Są pamiątką, wspomnieniem po czymś... Chyba, że robi ktoś dla szpanu to takie coś nie ma sensu. Fakt faktem po jakimś czasie to nie wygląda super ale jeśli ktoś się postara. Ja nie robię sobie tatuaży bo nie chcę niszczyć sobie ciała. Może kiedyś zrobię jakiś mały ale jeszcze nic nie wiem ;) Zobaczymy z czasem.
_________________
sprawdź - aplikacja radcowska testy
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-04, 18:48   

Ja mam wiele planów co do tatuaży. Nie zamierzam zajmować każdego centymetra swojego ciała, ale na jednym na pewno nie poprzestanę. Najbardziej lubię te oldchoolowe, wzorowane na latach 50, w innych przypadkach naprawdę tatuaż musi mieć coś w sobie takiego specjalnego, by mi się spodobał.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-04, 22:36   

Niektóre tatuaże są ładne i mi się podobają, ale sama raczej nie zdecyduję się na tatuaż. Jeżeli już, to henną. Ale i do tego na razie mnie nie ciągnie.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-10-01, 01:38   

Mam tatuaże, prawy rękaw, na lewej ręce od ramienia po łokieć i na łydce. Moja żona ma rękaw. Absolutnie nie uważam że tatuaże szpecą, czasem wręcz przeciwnie, można ukryć brzydkie blizny np po oparzeniu. Czasem tylko "na mieście" jakiś Moher Komando się zacznie czepiać, ale to szczegół :mrgreen:
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-10-01, 15:21   

Ja mam jeden do poprawienia ;) był robiony kilka lat temu jako pernamentny i już schodzi.
Przyzwyczaiłam się i chcę go na stałe..
No i spodobały mi się dwa kolejne wzory ;) chyba pora się zebrać :D
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-01-13, 14:02   

Mam, napis na ręce. Jeszcze w tym roku mam zamiar zrobić sobie następny a mianowicie skrzydła na plecach. Potem będę się skupiać na zrobieniu rękawa tak by wtopić ten napis w coś jeszcze ładniejszego.
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-13, 17:00   

Nie ciągnie mnie do tatuaży, bo według mnie to szpeci ciało, ale to tylko moje zdanie. Pamiętajcie, że niektórym (nie mówię że wszystkim) osobom ze starszych pokoleń tatuaże kojarzą się z więźniami, więc mając taki w widocznym miejscu nie zdziwcie się za bardzo, jak np. nie dostaniecie pracy. Zaraz ktoś napisze, że ma tatuaż na dłoni, a i tak pracuje - a ja przypomnę - niektóre osoby ze starszych pokoleń tak mają, mój wujek (ma 38 lat) nawet twierdzi, że posiadanie tatuaży świadczy o braku kultury. Dziwne to jest, ale takie mają zdanie osoby starsze i może się taki okazać Wasz pracodawca.

Tylko ostrzegam, tak jakby co :-D
_________________
lubie sikać
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-13, 19:28   

thenikt1 napisa³/a:

mój wujek (ma 38 lat) nawet twierdzi, że posiadanie tatuaży świadczy o braku kultury

Przekaż swojemu wujkowi, że brakiem kultury jest dyskryminowanie ludzi, którzy mają tatuaże.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Awesoman  

Stały User



Do³±czy³: 14 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-14, 19:03   

nie mam nic przeciwko tatuażom jak są zrobione porządnie; sam jednak sobie nie zrobię bo za igłami nie przepadam i pewnie znudziłby mi się szybko.
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-14, 19:16   

Jimmy FoX napisa³/a:

thenikt1 napisa³/a:

mój wujek (ma 38 lat) nawet twierdzi, że posiadanie tatuaży świadczy o braku kultury

Przekaż swojemu wujkowi, że brakiem kultury jest dyskryminowanie ludzi, którzy mają tatuaże.


Co ja się będę kłócił? XD Jak sam wspomniałem, nie mam nic przeciwko tatuażom (oczywiście dobrze wykonanym), ale sam nie chce mieć.
_________________
lubie sikać
 

MorrisonIsDead  

User

król życia.



ImiÄ™: M.

Wiek: 32

Do³±czy³: 29 Gru 2014

Sk±d: sk±din±d.

   

Wys³any: 2015-01-15, 11:52   

Ja czasami jestem na rozstaju. Z jednej strony marzę o kilku tatuażach, z drugiej mam ten temat totalnie gdzieś. Sam już nie wiem co z tym fantem zrobić. Ale myślę, że jednak kiedyś sobie zrobię kilka cwaniaczków, jak tylko pieniążki pozwolą.
_________________
Have a nice life...
 

KlaWisz2580  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 01 Sie 2010

Sk±d: LU

   

Wys³any: 2015-01-15, 16:31   



Jeden z 3 :evil:
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-15, 16:37   

Wyjebiste te wilki sam jestem zwolenikiem tatuaży ale w niewidocznych miejsc :evil: ach bo w pracy różnie na to patrzą
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com