Teatr prezentacja multimedialna
Odpowiedz do tematu

: Teatr prezentacja multimedialna
Pomozcie!!
chcialbym zeby ktos zrobil mi prezentacje multimedialna na temat teatru od starozytnosci do wspolczesnosci z uwzglednieniem teatru elzbietanskiego. Okolo 20+/- slajdow, szukalem na google ale nic nie znalazlem jak by ktos zrobil byl bym bardzo wdzieczny

Z góry dzięki. :]

:
A ile płacisz?

:
a za free nie zrobisz??

:

kayil napisa³/a:

a za free nie zrobisz??


Za free to można zrobić samemu ;) Przecież to nie jest takie trudne, ale trzeba nad tym posiedzieć...

Hey, believe me: our dreams really can come true!
:
no wlasnie ja nie mam zabardzo czasu(sprawy osobiste) a prezentacja mi potrzebna poniewaz mam miedzy 2/3 z polaka a lepsza ocena sie przyda do dalszej szkoly





Prosze jezeli ktos ma czas to niech zrobi bende dozgodnie wdzieczny

:

kayil napisa³/a:

a prezentacja mi potrzebna poniewaz mam miedzy 2/3 z polaka a lepsza ocena sie przyda do dalszej szkoly


A no to jest na Twoją ocenę, a nie na cudzą. Więc pracuj sobie sam.

"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
:
ale nie rozumiesz ze zabardzo czasu nie mam i niewiem jak to zrobic

:
Wiadomość od Jimmy FoXa : Zamiast siedzieć na forum i błagać o pomoc, rusz dupę i rób sam.
Dołączam się.

Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
:
ale NIE ROZUMIECIE nie znam sie na tych programach bo nigdy prezentacji nie robilem i czasu zbytnio nie mam

:
od założenia tematu minęły trzy godziny, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile byś od tego czasu zrobił, już byś kończył, więc nie pieprz, że nie masz czasu.
Nikt Ci jej nie zrobi.

zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
:
Masz 15 lat więc z pewnością znajdziesz czas. Sprężysz się, to zajmie Ci to nie więcej niż 2 godziny. Wkopałeś się to teraz wyrzeczenia trzeba uiszczać. A jak nie - zadowól się tą dwójką i po sprawie. Nikt za Ciebie takiej rzeczy robił nie będzie bo każdy ma swoje sprawy, tak jak i Ty. Ty nie wiesz jak zrobić prezentację no to cóż... nie jest to bynajmniej trudne.


If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
:
jak zes taki madry to pomoz

:
To zapłać. Janosików nie ma. Za 50zł ci to zrobię.

:
to moze chociarz jakies materialy podrzucicie

:
Człowieku, minęły 24h! Widocznie ci się nie chce tego robić, bo gdyby ci zależało to już dawno byś to skończył.

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group