Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 12:07   

dogia napisa³/a:

jak do chłopaka: "ładna bluzka. były męskie rodzaje?"



Widzisz ja jestem za równouprawnieniem, skoro kobiety chodzą w męskim ubraniu częściej niż w kobiecym to dlaczego facet nie może czasem w damskich ciuszkach pochodzić??

Tak naprawdę to nie jesteś wstanie nikomu przygadać bo po prostu on może nie przyjąć tej obelgi, żadne słowa nie są wstanie obrazić człowieka dopóki on w nie nie uwierzy, co więcej kiedy ktoś sypie wyuczonymi tekstami to wygląda to śmiesznie i żałośnie, u mnie zawsze takie teksty wynikają z sytuacji, co więcej rzadko stosuje je w celu obrażenia,ale tylko dlatego że większość znajomych nie przyjmuje obelg, natomiast zabawa przy odbijaniu takich tekstów jest przednia.
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-24, 15:12   

cretultix napisa³/a:

Widzisz ja jestem za równouprawnieniem, skoro kobiety chodzą w męskim ubraniu częściej niż w kobiecym to dlaczego facet nie może czasem w damskich ciuszkach pochodzić??


W TV pokazywali gościa, który miał na sobie róż bluzkę, spódnicę i szpilki. Pierwsze pytanie: "Czy jesteś homoseksualistą?".
Smutne.

PS. Odpowiedź brzmiała "Nie."
 

vvdx  

Mega wymiatacz

smoker



ImiÄ™: Piotrek

Wiek: 35

Do³±czy³: 02 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 15:55   

jesli zdarzy sie, ze musze kogos zjechac to robie to na free ;) wtedy najlepiej wychodzi.
w inteligenty sposob wdeptuje w ziemie :)
 

MaliaDhey  

Hiper wymiatacz

Plum Plum Plum



ImiÄ™: Ja

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 16:07   

No to też zależy z jaką osobą rozmawiasz...po jednej może to spłynąć jak po kaczce, a druga może się wkurzyć. Taki motyw z wczoraj:
Kolega siÄ™ mnie pyta :
-Kogo masz na mikołajki? Chłopaka czy dziewczynę?
-DziewczynÄ™.
-Ja też mam dziewczynę...ale tak w realu to nie mam...
-A co, w realu masz chłopaka?
I się zdenerwował biedny. A to nie był jakiś docinek przecież...
Cóż :P Zapomniałam wyłączyć czynnika męskiej dumy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=AtA-FpTZOQw
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 16:11   

takim tekstem :

"Ale jesteÅ› niefajny/a"
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-24, 17:08   

ciÄ™ nie lubiÄ™.
takie teksty są żenujące i jeśli kogoś poniżają to tylko osbobą, która to wypowiada.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 19:23   

Ja tam nie lubię się kłócić i nie jestem typem dziewczyny która rzuca wyzwiska na każdego kto się krzywo popatrzy. Jechać to po nikim nie jade , jak trzeba to powiem komuś tradycyjne spier******* :]
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

cretultix  

Pogromca postów



Wiek: 36

Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-11-24, 19:59   

TQIT napisa³/a:

[
W TV pokazywali gościa, który miał na sobie róż bluzkę, spódnicę i szpilki. Pierwsze pytanie: "Czy jesteś homoseksualistą?".
Smutne.

PS. Odpowiedź brzmiała "Nie."



To jest wogóle ciekawe, bo właśnie krąży stereotyp ze większość gejów tak wygląda, tymczasem jest zupełnie odwrotnie, standardowy gej niczym nie różnij się od każdego innego faceta poza orientacją.

A ten człowiek o którym piszesz sprzeciwił się normom społecznym, ktoś sobie kiedyś wymyślił ze to kobiety będą nosiły spódniczki i szpilki a ludzie za tym ślepo podążają, tymczasem taka spódniczka jest bardzo wygodna, o czym Szkoci wiedzą.

inna sprawa podobne zgorszenie jak ten facet w spódniczce kiedyś siały kobiety w spodniach.

[ Dodano: 2009-11-24, 20:07 ]

SweetGirl napisa³/a:

jak trzeba to powiem komuÅ› tradycyjne spier******* :]



W takiej sytuacji powiedział bym, brawo asertywność masz na 5 a co z innymi cechami charakteru??
_________________
Jedynymi ludźmi na ziemi, którzy nie widzieli Chrystusa i jego nauk jako przekazu pokoju są chrześcijanie.

Mohandas Karamchand Gandhi
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-24, 20:12   

cretultix napisa³/a:

A ten człowiek o którym piszesz sprzeciwił się normom społecznym, ktoś sobie kiedyś wymyślił ze to kobiety będą nosiły spódniczki i szpilki a ludzie za tym ślepo podążają, tymczasem taka spódniczka jest bardzo wygodna, o czym Szkoci wiedzą.


Zgadzam się, argumantacja tamtego pana była bardzo składna, jako że jest wykładowcą na jakimś uniwerku, pytali się czy chodzi tak ubrany na wykłady. On "Mam się wstydzić swojego stylu? Moja sprawa jak chodzę ubrany." I miał rację.

Ja jednak spódnicy raczej nie zamierzam zakładać.

[ Dodano: 2009-11-24, 20:16 ]

SweetGirl napisa³/a:

ak trzeba to powiem komuÅ› tradycyjne spier******* :]


Niezbyt oryginalne.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-11-25, 19:30   

RozmowÄ….
Naprawdę spróbujcie porozmawiać z osobą,której umiejętności ograniczają się tylko do wypowiadania równie żenujących tekstów.
Wychodzę z założenia,że z idiotą,czy gimnazjalistką nigdy nie wygrasz w rzucaniu wzajemnych obelg. Uświadomienie jednak w sposób dosadny lub mniej dosadny ,a zarazem asertywny jest zazwyczaj niezwykle efektywny.
_________________
Drugs&hugs.
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-11-25, 23:14   

Nie mówię nigdy wyuczonych na pamięć zdań. Najlepsza riposta przychodzi spontanicznie.
slow, nie zawsze da się porozmawiać, czasem trzeba drugiej osobie jakoś zamknąć buźkę. Ważne by riposta była na poziomie, a nie składała się z przekleństw czy innych bzdurnych powiedzonek.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-26, 01:30   

Co robiÄ™?
Czasem coś odpowiem, ale przeważnie ignoruje i robię tylko spojrzenie wymowne - działa zawsze.
Nie mam co robić tylko wchodzić w jakąś durną pyskówkę.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-26, 14:07   

Ja zazwyczaj gadam wes bo ci nogi polame lub zamknij sie bo ci babke z grobu wykopie :)
_________________
Co sie patrzysz ?
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-11-26, 14:17   

Zagmadfany napisa³/a:

Ja zazwyczaj gadam wes bo ci nogi polame lub zamknij sie bo ci babke z grobu wykopie :)


To już chyba w ogóle się nie odzywać :wstyd:
 

Zagmadfany  

Mega wymiatacz

Yhym :)


Do³±czy³: 20 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2009-11-26, 14:26   

TQIT napisa³/a:

Zagmadfany napisa³/a:

Ja zazwyczaj gadam wes bo ci nogi polame lub zamknij sie bo ci babke z grobu wykopie :)


To już chyba w ogóle się nie odzywać :wstyd:




yyyyy ??
_________________
Co sie patrzysz ?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com