Telefon z duzym ekranem.
Odpowiedz do tematu

: Telefon z duzym ekranem.
Mam nadzieje ze załozyłam w odpowiednim miejscu. Otóż szukam telefonu z naprawde DU¯YM ekranem i z (w miare) dużą czcionką. Nie powinnien być dotykowy.
To dla osoby lekko niedowidzącej (jest w ogole takie określenie? dobra, od dzisiaj bedzie), konkretnie dla mojej mamy. Na razie ma starą Nokie i nie jest z niej zadowolona, więc szukam czegos odpowiedniego ;)
Mam nadzieje , ze ktos odpowie.
Z góry dziękuje ;)

- Oh please, have mercy!
- Oh, not tonight bishop... not tonight.



I don't believe in Heaven. I believe in Pain. I believe in Fear. I believe in Death
:
Samsung SGH-E250 sam go używam. Ewentualnie nowszy model. Ma duży wyświetlacz + opcje zmieniania rozmiaru czcionki.

¯yjemy w czasach gdy kurewstwo wzbudza zachwyt, a cnota śmieszność
Gigmu - Darmowe Ogłoszenia Online
:
To zależy jaki zakres cenowy ... ;-P


http://www.telix.pl/telefon/nokia-e66-2035.html
Możliwość regulacji wielkości czcionki :-)

:
Toshiba G900 3 cale wyświetlacz
Iphone
Omnia
Htc/Spv mają dosyć durze
Lg
Samsung

:
toshiba g900/dotykowy
iphone tez
htc e650 durzy nie dotykowy
htc g1
nokia n73 dosyc durzy wyswietlacz
se k800 i
nokia n95
nokia e71
nokia e65
Nokia 6500 Slide
Se C902
Blackberry 7230
Se C905

:
Ja bym polecił nokie e65 na allegro mozna kupic za ok. 500zl ma w miare duzy ekran i posiada opcje powiekszania czcionkii. Co do powyższych modeli polecil bym jeszce rozsuwane samsungii. Tez maja duze ekrany a sa tansze. Jedynie dotykowych nie polecam sa drogie i szybko sie psuja.

:
ja jakoÅ› na dotykowe nie narzekam mam i swietnie siÄ™ sprawuja ; o jeszcze mi siÄ™ zaden nie popsul ;d

:
Ludzie to ma być telefon dla mamy służący zapewne do dzwonienia a nie filmowania fotografowania surfowania po internecie itp.
Dotyk dla osoby w starszym wieku jest nie do przejscia zakładając ,że Twoja mam jest na poziomie mojej xd
Duzo jest telefonów z dużymi wyświetlaczami i klawiszami wystarczy spojrzeć na allegro.

:
mojej mamie kupilem samsunga E250

przerobilismy kilka telefonow i problem polegal na tym ze wszytskie byly zbyt skomplikowane lub co wazniejesze mialy mala czcionke a ten ma duze dobzre widoczne znaki polecam

:
Hmm.. Myślę że dobrym wyborem będzie samsung E250..xD
Lub coś droższego.. Nokia N95..xD
Ale też telefony SE z serii K Lub W mają dobre, duże i czytelne wyświetlacze..:)

Odpowiedz do tematu

Powered by phpBB © phpBB Group