Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-03, 20:35   Telewizja

Jak czÄ™sto zdarza Wam siÄ™ oglÄ…dać telewizjÄ™? Czy w ogóle oglÄ…danie TV to dobry pomysÅ‚ czy może raczej strata czasu? Nie od dziÅ› w koÅ„cu wiadomo, że telewizja kÅ‚amie, że media manipulujÄ… ludźmi itp. Poza tym w dobie YouTube'a oraz serwisów VOD tradycyjna TV wydaje siÄ™ być wrÄ™cz przestarzaÅ‚a…
Co Wy o tym wszystkim myślicie? Ja osobiście nie przepadam za TV i oglądam tam tylko seriale/filmy, jeśli akurat wiem, że jest coś interesującego, no i czasem jakieś wiadomości. A jak to wygląda u Was? :-)
_________________

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-02-03, 21:21   

Nie mam telewizora.
Ostatnio spotkałam się także z opinią, iż jeżeli chce się rozpocząć karierę naukową, to nie można posiadać telewizora.
To strata czasu, jak laptop ten trzymany przeze mnie na kolanach i spoczywający na stoliku, kiedy śpię.
Powinny być książki.
Kawa aromatyczna, powinna mnie budzić.
Poranki na balustradzie, ze śpiewem słowików.
Przekaz słowny powinien być.
Obiady i śniadania wspólne z kimś. Skupienie uwagi.
Ogólnie to wszystko bym wywaliła, do kosza.
To znaczy obecnie ja siÄ™ obchodzÄ™ bez telefonu.
Gdy nie korzystam z komputera, to mam całkiem przyzwoity dzień.
Odrzucić jeszcze jakiekolwiek marne kontakty z bezużytecznymi ludźmi i można wieść normalne życie.
Nie wiem, niebawem i laptopa komuś oddam, to mój plan na najbliższy tydzień.
Dzisiaj bezdomnemu dałam swoje wybrane pieniądze.
Nie wiem, co się ze mną dzieje i z moim życiem, ale nie podoba mi się tak bardzo jałowe, że z trudem przełykam ślinę.

[ Dodano: 2016-02-03, 21:26 ]
To wszystko przez telewizje.
Jak siedzieć można tak roznegliżowanym i popcorn sobie wrzucać do ust, nie mam pojęcia.
W szlafroku jakimś białym i jeszcze w mokrych włosach.
Ostatnio tak siedziałam na kanapie mojego chłopaka i płakałam nad tą chwilą.
Dobrze, że go nie było, bo jakby przyszedł, to musiałabym z nim skończyć relacje.
Tak na mnie podziałało to oglądanie filmów.
Bo wszystko siÄ™ odbija na ludziach.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-03, 21:41   

Jeżeli chodzi o telewizję to teraz lecą Bondy w piątek to oglądam.Tak przewarznie to TVP Info.Seriale typu rodzinka pl czy barwy szczęścia poprostu doprowadzają mnie do szału,czasami jak leci na dobre i na złe to se oglądne ze względu na Emile Komarnicką czy Katarzynę Dąbrowską gdyż uważam że są gorące :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Jeżeli chodzi o Internet to ciężko jest znaleś fajny film pośród miliona fajnych.Zgłupieć można.Natomiast nie rozumiem jak można jarać się filmkami na Youtube w stylu ,,Siema,Elo,joł ziomale.Ja jestem jeb ****y Zj*b a teraz będziemy grać w jakieś chol*rne gów*o takie jak LOL'aMetin,Minecraft czy CS.Do tego moi kochani będę klną gdyż chcę zdobyć dużo lajków,a i oczywiście zapóścimy jakąś fajną nuteczkę" typu (Hardcore japanes orgazm. [Dj Alfons ft.Burdelmama rmx]{Całe dzieło polega na zmiksowaniu w kaleczący nawet sam Edm sposób.Otóż monotonicznie puszczana samogłoska A jest podnoszona o różne oktawy i daje nam to taki wspaniały efekt że utwór staje się hitem,nagle jest miliony wyświetleń na Youtube,a następnie utwor jest puszczany w Eska TV/najlepszy program}.I oto taki wielki Youtuber jest (Mega) popularny a następnie trafia do telewizji.Jeżeli chodzi o tą powyżej wymienioną rozrywkę to jestem negatywnie nastawiony.Tyle :)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-03, 21:43   

DeSade napisa³/a:

Jak siedzieć można tak roznegliżowanym i popcorn sobie wrzucać do ust, nie mam pojęcia.
W szlafroku jakimś białym i jeszcze w mokrych włosach.

Akurat w tym nic złego nie widzę - o ile oczywiście ktoś nie robi tego zbyt często. Nie samą pracą żyje człowiek, czasem trzeba sobie trochę poleniuchować ;)

DeSade napisa³/a:

Ostatnio tak siedziałam na kanapie mojego chłopaka i płakałam nad tą chwilą.
Dobrze, że go nie było, bo jakby przyszedł, to musiałabym z nim skończyć relacje.
Tak na mnie podziałało to oglądanie filmów.

No to nie wiem jakie Ty filmy oglÄ…dasz, ale radzÄ™ zmienić repertuar na coÅ› bardziej, hmm… pozytywnego :-D

[ Dodano: 2016-02-03, 22:40 ]

DeVaneio napisa³/a:

Jeżeli chodzi o telewizję to teraz lecą Bondy w piątek to oglądam

To tak jak ja Gwiezdne Wojny co niedzielÄ™ :mrgreen:

DeVaneio napisa³/a:

Jeżeli chodzi o Internet to ciężko jest znaleś fajny film pośród miliona fajnych

Mógłbyś rozwinąć?

DeVaneio napisa³/a:

Natomiast nie rozumiem jak można jarać się filmkami na Youtube w stylu ,,Siema,Elo,joł ziomale.Ja jestem jeb ****y Zj*b a teraz będziemy grać w jakieś chol*rne gów*o takie jak LOL'aMetin,Minecraft czy CS.Do tego moi kochani będę klną gdyż chcę zdobyć dużo lajków,a i oczywiście zapóścimy jakąś fajną nuteczkę" typu (Hardcore japanes orgazm. [Dj Alfons ft.Burdelmama rmx]

Fajnie to ująłeś :-D choć ja osobiście nic nie mam do tych wszystkich gamerów, ale sam też ich nie oglądam. Wolę na YouTube obejrzeć coś bardziej merytorycznego. Tak czy siak, trzeba przyznać, że dożyliśmy ciekawych czasów - możesz grać na kompie i jeszcze Ci za to zapłacą ;)
_________________

 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2016-02-03, 22:40   

Nic nie ogarniasz.
Ja nie pracujÄ™, po pierwsze.
Tylko intelektualnie.
Nie potrzebujÄ™ rozrywek prymitywnych.
Potrzeba pójść na spacer albo porozmawiać z rodziną.
_________________
W miękkim futrze kota
 

murek34

User


Do³±czy³: 04 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-04, 11:39   

a znacie jakiÅ› streaming tvn online? Taki zeby nie trzeba bylo placic no i zeby byl na zywo? Nie player.pl
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-04, 13:20   

@murek34 https://videostar.pl/tv/tvn?source=program#tvn ?
_________________

 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2016-02-04, 14:05   

Mister Klikacz - na Youtubie też wolę coś wartościowego,coś co mnie interesuję np:poradniki obsługi fl studio.Ostatnio zacząłem oglondać Maxa Kolonko na MAX TV, nawet fajnie prowadzi :) . Z serialów to mogę Ci polecić Wilfreda,jeżeli lubisz taki rodzaj chumoru.A jeżeli chodzi o tych gamerów to to mnie poprostu wk*rwia do potengi entej.Pozdrawiam ;)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-02-04, 15:53   

Ostatnio oglądam w telewizji jeden serial - 50-minutowe odcinki od poniedziałku do piątku. I tyle. Zanim zaczęłam go oglądać nie włączałam telewizora przez wiele miesięcy, filmy oglądałam jedynie w internecie.
 

velvettwin  

User



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 03 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-04, 23:06   

Nie posiadam TV, seriale jak i filmy dorywam zazwyczaj na cda lub podobnych stronach. Polskie serwisy VOD nie zawsze u mnie działają, wiele dobrego słyszałam o Netflix, cena nie jest powalająca więc może spróbuje :]
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-02-05, 16:48   

Też bym chętnie zamienił tradycyjną telewizję na serwisy internetowe, i mam nadzieję, że kiedyś mi się to uda :-D W polskich VOD najbardziej wkurza mnie jednak to, że wymagają wtyczki Silverlight. Co do Netflixa to fajnie że wszedł do Polski, co prawda oferta ponoć trochę biedna jeśli chodzi o polskie filmy, aczkolwiek raczej będzie się jeszcze rozszerzać. Ciekawy repertuar ma również Google Play :-)
_________________

 

Dominik82

User


Do³±czy³: 28 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-03-28, 13:06   

W sumie TV nie oglądam. Posiadam telewizor, ale telewizje oglądam średnio pięć godzin tygodniowo, po prostu nic w niej nie ma ciekawego. Więcej czasu tracę na skakanie po kanałach niż na oglądaniu.
 

Irydak

User


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Mar 2016

   

Wys³any: 2016-03-29, 11:38   

Jest coraz mniej ciekawych programów,filmów itd. w tv i telewizor włączam dość sporadycznie.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2016-03-29, 13:17   

kiedyś skoki oglądałem, w tym roku to nie wiem czy wytrzymałem do końca pierwszej serii.
nie oglądam tv i mogłaby ona zniknąć nawet teraz, z korzyścią dla społeczeństwa
_________________
You know who i am
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Duże dziecko



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 25 Sty 2016

Sk±d: Rybnik

   

Wys³any: 2016-03-29, 13:38   

sznurek napisa³/a:

nie oglądam tv i mogłaby ona zniknąć nawet teraz, z korzyścią dla społeczeństwa

Słusznie prawi, polać mu! :-D
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com