Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Makabraa | 2014-03-30, 21:50

Autor

Wiadomo¶æ

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-22, 17:11   test na depresje.

http://www.cpp.info.pl/index.php?go=beck1

dosyć ciekawy test na depresje. Jakie wyszły wam wyniki? Zgadzacie się z nimi?
zamierzacie coś z tym zrobić?
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 17:16   

OK

Wynik to : 2 punktów.
Nie masz depresji. Tak trzymać.

Zgadzam siÄ™ z tymi wynikami :hyhy: :hyhy:
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2009-01-22, 17:26   

heh ja w listopadzie miałam:
"Wynik to : 31 punktów.
Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem."

DziÅ› jest:
"Wynik to : 14 punktów.
Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony. Może pomóc Ci rozmowa z bliską osobą lub z psychologiem. Jeżeli to nie pomoże skorzystaj z porady psychiatry - nie musisz mieć skierowania od innego lekarza."

chyba lepiej co nie;p.
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2009-01-22, 17:30   

Wynik to : 33 punktów.
Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.


Zgadzam się z tym... Ostatnio byłam nawet u psychologa, czułam potrzebę rozmowy :zalamany: mam jakiś taki kryzys nerwowy :-|
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 17:34   

2 pkt :-)
jest okej, żadnej depresji ;-)
i tak tez czuje.
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

Cranberry  

Mega wymiatacz


Wiek: 33

Do³±czy³a: 02 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 18:04   

Wynik to : 10 punktów.
Wydarzyło się w Twoim życiu coś, co spowodowało, że czujesz się chwilami bezradny i zagubiony.
A ja nawet wiem co ... ale chyba z końcem maja mi przejdzie:P
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 18:45   

Test Becka jest mało wymierny. Przede wszystkim brakuje obiektywnej oceny stanu zdrowia. To lekarz powinien ocenić, czy chory wykazuje specyficzne dla depresji zachowania i myśli. Jednak na pewno test ten daje spore naświetlenie sytuacji. Ale powinien być interpretowany przez psychologa. Próbując się samemu leczyć można sobie krzywdę zrobić. Ale przynajmniej po zrobieniu testu i złym wyniku, wiemy, że należy coś ze sobą zrobić i poszukać pomocy.
Ponadto uważam, że sformułowanie "Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii" nie powinno mieć miejsca, bo człowiek może źle to odebrać, albo zacząć się faszerować bez potrzeby. W przeciągu dni wynik może znacząco spaść, a osoba będzie święcie przekonana, że musi brać leki.
Poza tym, by stwierdzić depresję, zły nastrój musi utrzymywać się conajmniej 2 tygodnie. Nie mam pojęcia, jak po jednym teście można napisać "jesteś w depresji"?
Mój wynik to 41 pkt. ¯adna nowość. Bywało gorzej.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:06   

Zgadzam się tutaj z laven, dodam nawet ,że coraz mnie lekarzy , placówek korzysta z tego testu heh , no i gdzie te słynne 530 pytań ? ;) Jest to jeden z testów ,które określiłabym jako przewidujące tak łatwo skłamać i wiesz jaką odpowiedź zaznaczyć ,aby trafić w tą "pozytywną", większość testów prowadzonych przez lekarzy hm..tak jakby wyłapuje to z podświadomości , są małe szansę ,że zmylisz lekarza dlatego ,że nie możesz przewidzieć , która odpowiedź może być tą "pozytywną"
39 czyli również bywało gorzej , i mogę teraz zobaczyć jak wiele w tym nieprawidłowości , jutro na połowę pytań mogę odpowiedź zupełnie inaczej. Czy zamierzam coś zrobić ? Haha.Nie.
_________________
Drugs&hugs.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:10   

Wynik to : 3 punktów.
Nie masz depresji. Tak trzymać.

Ja się zgadzam całkowicie.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:17   

UWAGA!
Wynik to : 21 punktów.
Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Wskazane jest rozpoczęcie farmakoterapii.

Jasne ;) . dzisiaj mam zły dzień, wszystko mnie wkurza... gdyby nie ta choroba już dawno byłabym na mieście.
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

Ostatnio zmieniony przez Justencja 2009-01-22, 19:24, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Dev1l  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:23   

OK

Wynik to : 3 punktów.
Nie masz depresji. Tak trzymać.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 19:24   

Justencja napisa³/a:

UWAGA!
Wynik to : 21 punktów.
Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Wskazane jest rozpoczęcie farmakoterapii.

Janse ;) . dzisiaj mam zły dzień, wszystko mnie wkurza... gdyby nie ta choroba już dawno byłabym na mieście.

Otóż to. Właśnie m.in o tym mówiłam. Tak też mówi slow. Już pomijając, że łatwo ściemnić lekarzom, to często wynik dotyczą jednego gorszego dnia i nie mają nic wspólnego z chorobą.
Bez interpretacji odpowiedzi przez psychologa, test jest praktycznie bezwartościowy.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-22, 20:16   

UWAGA!
Wynik to : 41 punktów.
Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.


hehe.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-01-22, 20:23   

UWAGA!

Wynik to : 26 punktów.
Jesteś w depresji. Twój stan wymaga spotkania się z psychiatrą. Konieczne jest rozpoczęcie farmakoterapii. Twój stan jest dla Ciebie istotnym zagrożeniem.

Myślicie, że powinam brać to pod uwagę xD?
_________________
ona umrze martwa.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Do³±czy³: 12 Sty 2009

Sk±d: California

   

Wys³any: 2009-01-22, 20:24   

2 punkty :]
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com