Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-01-04, 18:51   Tinder oczami kobiety

Hejka!
Zainstalowałem sobie tindera :P w siędzę na nim niecałe 2 tygodnie i mam do was pytanie.
Mianowicie na grupie reprezentatywnej czyli: 20 dziewczyn tylko z dwoma pisało mi się dobrze.
Zazwyczaj użytkowniczki przy dłuższej konwersacji odpisują mało ochoczo, zastanawiam się po co wgl odpisują.
Przyznaję-że to ja zawsze ucinam rozmowę bo jest ona tak wciągająca że można by całą noc pisać a nie wyszło by z tego nawet 5 zdań.
Wyprzedzając pytania:nie nie mam ryja -1/10 XD ,nie jestem ostatnim stulejarzem itp. możecie darować sobie te kwestie.Nie mam też problemu z rozmawianiem.
Bardziej zastanawiam się zawsze:po co te dziewczyny tam odpisują skoro piszą tak jakby ta rozmowa miała się zaraz skończyć, albo odpowiedź bardzo rozbudowana:1 słowo xD(to mnie rozwala)
Więc jak to wygląda drogie Panie? Tinder ma dla was sens?
 

Hidden soul

User


Do³±czy³: 03 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-04, 19:15   

OsobiÅ›cie nie posiadam Tindera, daÅ‚em sobie czas na poznanie kogoÅ› w realnym Å›wiecie. 😄
Wydaje mi siÄ™, że osoby na tym portalu majÄ… zbyt duży wybór. Tutaj ktoÅ› daÅ‚ Ci serduszko(czy to co siÄ™ tam robi 😁), jest fajnie, wielka przyjaźń-miÅ‚ość-nadzieje. Ale za chwile,dzieÅ„, dwa, trzy znowu ktoÅ› to zrobi, ktoÅ› przystojniejszy lub ciekawszy. Wtedy poprzednia osoba, no okej- odpiszÄ™, ale pffft 😂.
Żeby znaleźć wartościową osobę musisz dużo szukać :/

Czyli osobiście polecasz Tindera, czy raczej nie?
 

altairsek  

Wymiatacz



ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2018-01-04, 20:29   

No w sumie masz racjÄ™ tak to pewnie wyglÄ…da niestety :/
Cóż jako normalny facet 6/10 :p powiem szczerze że zawsze partnerki swoje znajdywałem w prawdziwym świecie, Moim zdaniem dziewczyna średniej urody na tinderze nie wpadnie ci w oko a na żywo może ci się spodobać.Jest to kwestią uroku osobistego,aparycji zapachów i innych.Po za tym jestem zawiedziony rozmowami które wyglądają tak samo,po 15 minutach już nie chce się człowiekowi pisać.Posiedzę tam jeszcze trochę ale jestem mocno zawiedziony jak na razie ;-)
 

BiaÅ‚y diabeÅ‚  

Pogromca postów



Wiek: 29

Do³±czy³: 16 Maj 2012

Sk±d: z Polski

   

Wys³any: 2018-01-04, 20:50   

Po co ci kobieta skoro masz dwie sprawne ręce i miliony stron z gołymi babami :idea:
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Bodrooof  

User


Wiek: 26

Do³±czy³: 25 Maj 2017

   

Wys³any: 2018-01-08, 15:53   

Ciekawy temat. :D ja ogólnie nie rozumiem mody na Tinder.
 

amnesia

User


Do³±czy³: 26 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-26, 14:47   

Tak już jest, w drugą stronę nie jest wcale inaczej. Jak się rozmowa nie klei, natychmiast ją przerywaj i idź dalej.
 

Kelani32

User


Do³±czy³: 26 Sty 2018

   

Wys³any: 2018-01-26, 15:36   

No to prawda, trzeba tak robić. Bo nie ma sensu rozmawiać jak się nie klei.
____
randki przez internet
 

hiphop  

Stały User


Wiek: 25

Do³±czy³: 16 Gru 2018

   

Wys³any: 2020-05-31, 18:38   

Gdzieś dwa lata temu miałem konto na tej aplikacji. Nie spotkałem tam ani jednej zwykłej, przeciętnej dziewczyny (z wyglądu) jakie mogłem zobaczyć np w technikum czy na ulicy. Kogo zatem zobaczyłem ?
80% to dziewczyny sztuczne, wymalowane, wyimaginowane typowo pod modelki wyginające tyłek przed lustrem. 20% to dziewczyny charakteryzujące się słabym, niejakościowym zdjęciem i chamskim opisem. Taka aplikacja nie spełni oczekiwań facetów ułożonych, spokojnych, inteligentnych. Kobiety z Tindera bazują na schemacie serialowo - zdjęciowo - zakupowym, dlatego rozmowa szybciej dobiegnie końca niż się rozpocznie. W drugą stronę z ciekawości też założyłem konto jako kobieta. W 10 minut miałem 100 lików w tym polubienia od całego groma facetów. Prędzej tam kobieta pozna nową wartościową osobę, ponieważ ma całe grono facetów od zboczeńców po wrażliwych chłopaków kończąc na pakerach z siłowni i fryzjera.
 

Anie1281

User


Do³±czy³: 23 Kwi 2021

   

Wys³any: 2021-04-23, 11:30   

Masa kobiet robi to niestety z nudow
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com