Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-30, 16:34   

Ragoon napisa³/a:

żałoba po stracie drugiej osoby nie trwa całe życie


no to chyba porównanie nie na miejscu, żałobę stawiać na równi z zakończeniem związku, noł łej
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-30, 17:07   

Nie chcę żeby to niemiło zabrzmiało, ale myślę, że trochę przesadzasz. Na pierwszy rzut oka widać że laska średnio się Tobą przejmuje.Tak o zostawia, potem wraca, potem znowu zostawia, potem jak jej smutno to z Tobą popłacze, a potem znowu zostawia bo poczuła się lepiej. Może to zabrzmi źle, ale rzuciło mi się w oczy, bo sama to przerabiałam - chyba za bardzo nad nią wisiałeś. Dla przykładu - skoro wykręcała się od pójścia gdziekolwiek z Tobą, dlaczego do niej pojechałeś? Strasznie dziecinne jest jej zachowanie i w gruncie rzeczy rozumiem Ciebie, jednak nie można kogoś na siłę uszczęśliwiać - skoro ewidentnie nie chce spędzać z nami czasu, to nie można mu się na siłę wpraszać, bo będzie jedynie gorzej. Okej, kochaleś ją, chciałeś jej pomóc - ale trzeba też umieć odpuszczać, choćby dla dobra drugiej osoby. Ta druga osoba też musi oddychać.

Nie do końca to prawda, że dziewczyny interesują tylko i wyłącznie dupki. Byłam w dwóch związkach z naprawdę wspaniałymi dżentelmenami, oboje oszukali mnie gorzej niż niejeden dupek by mógł. :wstyd:
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

pokrzywdzony  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 25

Do³±czy³: 28 Maj 2016

Sk±d: Dolny ÅšlÄ…sk

   

Wys³any: 2016-05-30, 19:16   

Ale to co się dzieje jest dla mnie zbyt ciężkie, nie wiem jak mam się zachowywać, pierwszy raz spotykam się z taką sytuacja, to był mój pierwszy związek i ja głupi brałem to na poważnie . Z drugiej strony dziewczyna oddajaca swoją cnotę tak po prostu mnie olewa?

No jak dla mnie brał wartości mimo to nie potrafię sobie z tym wszystkim poradzić
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-30, 20:02   

Przede wszystkim to się uspokój. Może zabrzmię banalnie, ale nic innego doradzić Ci chyba nie można - po prostu daj sobie czas. Kiedyś spojrzysz na tą sytuację i uznasz, że nie było warte takich nerwów i smutków.

I nie, nie jesteś głupi, że brałeś to na poważnie. Głupia jest jedynie dziewczyna, że w ten sposób Cię potraktowała. ;)
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

pokrzywdzony  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 25

Do³±czy³: 28 Maj 2016

Sk±d: Dolny ÅšlÄ…sk

   

Wys³any: 2016-05-30, 20:07   

rainy day napisa³/a:

Przede wszystkim to się uspokój. Może zabrzmię banalnie, ale nic innego doradzić Ci chyba nie można - po prostu daj sobie czas. Kiedyś spojrzysz na tą sytuację i uznasz, że nie było warte takich nerwów i smutków.

I nie, nie jesteś głupi, że brałeś to na poważnie. Głupia jest jedynie dziewczyna, że w ten sposób Cię potraktowała. ;)



To jest właśnie kwestia mojego charakteru, ja jestem spokojny, po prostu to że jestem wrażliwy i biore wszystko do siebie...

Wiem, że powinienem sobie odpuścić i teraz tylko marnuje czas na myślenie o tym, cóż, 16 wystawiają oceny, a po tym wypierdalam do pracy do Niemiec, tam sobie wszystko ułoże :)
 

rainy day  

Wymiatacz

kotoholiczka



ImiÄ™: Julia

Wiek: 24

Do³±czy³a: 29 Maj 2016

   

Wys³any: 2016-05-30, 20:16   

No i widzisz, teraz już byle do przodu. Do wystawienia ocen nie zostało dużo, szybko to minie (swoją drogą, ja słyszałam że 17-chyba że to zależy od szkoły, sama nie wiem). Jak już będziesz w Niemczech, czas będzie biegł bardzo szybko. Trzymaj się tam;)
_________________
"Sometimes it takes nine lives to save one."
 

pokrzywdzony  

User


ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 25

Do³±czy³: 28 Maj 2016

Sk±d: Dolny ÅšlÄ…sk

   

Wys³any: 2016-05-30, 21:24   

Jadę na wakacje, wracam do szkoły, no jeszcze 2 lata zostały... I znając mnie widząc ją w szkole ta cała złość na Nią mi minie, co mnie naprawdę martwi...

Chciałbym najbardziej jej szczęścia, życzę jej jak najlepiej, a wiem ze już razem szczęścia nie zaznamy. ..

Mam nadzieję że i ja i ona poznamy kogoś z kim będziemynaprawdę szczęśliwi..

A co do szkoły to dlatego, że właśnie jej klasa i część mojej klasy mają w tej dzień egzaminy zawodów więc cała reszta ma wolne haha przypadek
 

Ragoon  

User

Grafik



Imię: Michał

Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Kwi 2016

Sk±d: WrocÅ‚aw

   

Wys³any: 2016-05-30, 23:40   

metalmummy napisa³/a:

no to chyba porównanie nie na miejscu, żałobę stawiać na równi z zakończeniem związku, noł łej


Żałoba nie odnosi się tylko do śmierci, to szersze pojęcie :)

pokrzywdzony napisa³/a:

Z drugiej strony dziewczyna oddajaca swojÄ… cnotÄ™ tak po prostu mnie olewa?


Najwidoczniej nie miało to dla niej tak wielkiego znaczenia jak myślałeś i co próbowała pokazywać.. Świadczy tylko na jej niekorzyść
_________________
Konstantynopolitańczykiewiczówianeczka z powyłamywanymi nogami
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2016-05-31, 08:51   

Cytat:

Żałoba nie odnosi się tylko do śmierci, to szersze pojęcie :)


Jakby to powiedziała moja babcia: nie zdziwiaj.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

f_ever  

User



Do³±czy³a: 02 Cze 2016

   

Wys³any: 2016-06-06, 21:32   

Czytając Twoją wypowiedź, naprawdę jasno widać, że bardzo musiało Cię tu urazić. Rozumiem Cię, sama jestem dosyć wrażliwą osobą i jeśli ktoś mi bliski mnie rani, to jest to naprawdę bardzo bolesne. Ale z drugiej strony, w pewien sposób Ci to pewnie pomogło - pozwoliło zobaczyć, że nie każda osoba zasługuje na naszą dobroć i w ogóle na nas, nieważne jak bardzo byśmy ją kochali. Warto szukać takich ludzi, którzy Cię doceniają. Dziewczyna pokazała tylko, jak bardzo jest niedojrzała. Prawdopodobnie wróci to do niej, a wtedy może nauczy się szanować uczucia drugiego człowieka i zrozumie, jak wielki błąd popełniła. Pamiętaj, że nie każda jednak jest taka sama i to, że z pierwszą się sparzyłeś, wcale nie znaczy, że nie znajdziesz kogoś innego, kto będzie znacznie cenniejszy. A ból po jej stracie w końcu minie, zwłaszcza wtedy, jeśli w Twoim życiu pojawi się ktoś nowy. I widziałam, że ktoś tam wyżej pisał, że dziewczyny wolą łobuzów od dżentelmenów, więc pragnę tylko wtrącić, że to raczej nieprawda. Owszem, dziewczyny kierują się emocjami i jeśli są jeszcze w takim wieku, gdzie potrzebują się wyszaleć, to polecą na pierwszego lepszego Sebka, natomiast kobiety, które myślą poważniej o sobie i swojej przyszłości, szukają raczej porządnych i poukładanych mężczyzn, zatem nie ma co pokładać wiary w stereotypach i szukać tej jedynej!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com