Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

QukuĹ‚ka  

Pogromca postĂłw

'taka katarynka'



Wiek: 32

Doł±czyła: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2010-05-21, 14:10   

torba zawsze i wszędzie <3 torebka to tylko na wielkie okazje jak śluby czy pogrzeby.
 

emilana

User


Doł±czył: 22 Maj 2010

   

Wysłany: 2010-05-22, 14:44   Re: Torba czy torebka

xenovobez napisał/a:

Hej, mam dylemacik ;D Co jest lepsze, torba taka wisząca, czy może raczej taka torebka, oczywiście duża i pakowna. Dodam, że chce aby wyglądało hmm :D kobieco, ale i buntowniczo. I wygodnie to przede wszystkim!




Laseczko, łądnie przyjemnie, buntowniczo, wiosennie, pakownie, znalazłam Ci coś na allegro.

jak coś znajdę innego dam Ci znać, szuuuukam

http://www.allegro.pl/ite...ka_z_wloch.html
 

Coco Chanel  

Pogromca postĂłw



ImiÄ™: Coco

Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Sie 2009

   

Wysłany: 2010-05-25, 06:44   

emilana napisał/a:

http://www.allegro.pl/ite...ka_z_wloch.html


jakieĹ› nie wiadomo co.

Torebka, Torba, Torebusia, kaĹĽda odmiana <3
Nie będę obiektywna chyba w tym temacie, ponieważ posiadam większość jak nie każdy fason torebki. Noszę różne, na różne okazje. Na co dzień zazwyczaj duże, wieczorami i w weekendy mniejsze.
_________________
zapuszczam włosy i chudnę 20kg.
 

tower  

User


Doł±czyła: 27 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-05-30, 21:52   

moim zdaniem to rzecz gustu plus zależy do czego chce się daną torebkę nosić, do sukienki i szpilek duża torba nie będzie dobrze wyglądać i odwrotnie..do dresów mała kopertówka też nie pasuje, także najlepiej mieć parę fasonów torebek i dobierać sobie je do stroju
 

robik  

User


Doł±czył: 27 Kwi 2010

   

Wysłany: 2010-06-01, 06:38   

dla mnie to wygląda masakryczni ja kobieta porusza się z gigantycznym workiem na ramieniu i to tego jeszcze ją przeważa i nie umie iść prosto to naprawdę nie wygląda fajnie przecież wychodzisz z domu na kilka godzi wrzucić najpotrzebniejsze rzeczy i finito a nie chwalić się która ma większy worek podróżny i co jej się tam zmieściło !!!!
 

Mersi

User


Doł±czył: 26 Maj 2010

   

Wysłany: 2010-06-03, 19:29   

Fajne torby i małe i duże widziałam ostatnio w s.Oliver.Powinnaś posiadać i taką i taką bo w zalezności od okazji i ubioru przyda Ci się raz jedna raz druga.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com