Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 18:38   Torba czy torebka

Hej, mam dylemacik ;D Co jest lepsze, torba taka wisząca, czy może raczej taka torebka, oczywiście duża i pakowna. Dodam, że chce aby wyglądało hmm :D kobieco, ale i buntowniczo. I wygodnie to przede wszystkim!
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2010-05-13, 18:47   

mój typ : duża i pakowna.
małe dyndające rzeczy mnie irytują :-P
_________________
meow
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2010-05-13, 18:52   

xenovobez, co kto lubi.
Ja np. mam właśnie taką torbe. Nie ma żadnych przegródek, zameczków, kieszonek i wszystko się do niej zmieści. Ale nie przywiązuje większej wagi do torebki (Coco, nie wyklnij mnie xd).
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

martucha1231  

Pogromca postów

:)



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-13, 19:09   

Jak napisała alpen co kto lubi. Osobiscie mam i duze i male. Duze na uczelnie, male w kazde inne miejsce.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2010-05-13, 19:16   

Mnie się podobają czarne, skórzane torby, właśnie takie duże i "workowate". Ale nie mam takiej, niestety. Mam za to inną czarną, na długim pasku, "kostkopodobną". Bardzo ją lubię, jeszcze nie widziałam, by ktoś miał podobną. <;
Małą też mam, ale rzadko ją noszę.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-05-13, 19:59   

najczęściej noszę wielkie, pakowne, z kilkoma przegródkami, wyraźne torby, ale i mam kilka miniaturowych listonoszek, które też bardzo lubię, więc to już kwestia,co się lubi- to się nosi i jest sup:>
buntowniczo- wielka czarna torba z łańcuchem mrr!
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2010-05-13, 20:47   

A ja powiem tak: zależy do czego.
Zamiast się przejmować z czym lepiej będziesz się prezentować, lepiej przemyśl co masz zamiar w niej nosić i w jakie miejsca, i ile zazwyczaj miejsca potrzebujesz. Bo fajnie może wyglądać i mała, i duża, to zależy jaka.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-05-13, 22:19   

Osobiście choć posiadam kilka kopertówek oraz mniejszych torebek ,ponieważ w niektórych sytuacjach są one niezbędne,to jestem zwolenniczką toreb.A inaczej większych pakownych torebek.Z reguły wybieram te w jednolitych kolor,najczęściej czarnym oraz brązowym choć mam także w żywszych kolor:turkus,zieleń.Choć preferuję jeden fason to zwykle wybieram te bardziej charakterystyczne modele.Myślę ,że kobieta powinna posiadać zarówno torbę jak torebkę,ponieważ wszystko zależne jest od okazji oraz stroju.Zastanów się czemu ma Ci ona służyć.Czy chcesz nosić ją w dniu codziennym,czy zależy Ci na pojemności,jaki styl ubioru preferujesz.I pod tym kątem dokonywałabym na Twoim miejscu wyboru :-)
_________________
Drugs&hugs.
 

Cole  

Hiper wymiatacz

dramatis personae



Wiek: 30

Do³±czy³a: 06 Mar 2010

Sk±d: spod ³ó¿ka

   

Wys³any: 2010-05-13, 23:20   

Mam torebki duże i małe. Zdecydowanie częściej używam te większe . Musi się w nich mieścić przede wszystkim format A4. Lubię gdy torebka ma przegródki, nie za dużo ale jednak komórkę lub portfel lubię schować oddzielnie tak abym mogła zawsze po niego sięgnąć. Małe torebki na łańcuszku, paseczku czy kopertówki też używam, rzadziej ale się przydają.
_________________
If you have to go don't say goodbye
If you have to go don't you cry
If you have to go I will get by
Someday I'll follow you and see you on the other side...
 

sliczna2  

User


ImiÄ™: monika

Wiek: 35

Do³±czy³a: 10 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-05-14, 12:00   

torba musi być duża bo przecież musi się tam zmieścić wszystko czego ptrzebujemy a jest przecież trochę tego:)))
 

Marlen  

Hiper wymiatacz

Pruderyjna cisza



Do³±czy³a: 25 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-05-14, 14:13   

Toreb i torebek mam całe mnóstwo. Teraz przymierzam się do zakupu takiej letniej i myślę o kolorze turkusowym. Zazwyczaj noszę raczej torby bo w nich się więcej mieści, a ja w torbie noszę tyle potrzebnych i koniecznych rzeczy, że naprawdę potrzeba mi dużo miejsca.
_________________
Nadal nakładam nowe szaleństwa na każdą świeżą myśl. Nasłuchuję świata z głową położoną na torach.
Wynaturzona z natury.
 

ona89  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 26 Lip 2009

   

Wys³any: 2010-05-14, 16:56   

torba zdecydowanie na uczelnie, spotkania na które muszę wziąć więcej rzeczy - torba z materiału, pakowna z dużą ilością przegródek :D

torebka na spacer kiedy potrzebuję tylko telefon i fajki, na jakieś uroczystości. Uwielbiam małe, czarne i skórzane - noszę je także do dżinsów.

Wszystko zależy do czego jest mi potrzebna ta torba.
_________________
"Każdy z nas ma dwie rzeczy do wyboru: jesteśmy albo pełni miłości... albo pełni lęku" Albert Einstein
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2010-05-15, 11:24   

ona89 napisa³/a:

Wszystko zależy do czego jest mi potrzebna ta torba.


Racja.
Chociaż ja wolę i tam tą dużą nawet jeśli mam wziąc niewiele rzeczy. Małe mam trzy, a i tak bezużytecznie leżą w szafie. Duże, pakowne, materiałowe, skórzane, zazwyczaj jednolite i nie za bardzo jaskrawe.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2010-05-15, 11:43   

mam kilka małych torebeczek ale uzywam ich sporadycznie. Uwielbiam wielkie pakowne torby <3
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

love  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 25 Kwi 2009

Sk±d: ¶l±sk

   

Wys³any: 2010-05-15, 16:31   

Wybór torebki zależy przede wszystkim od tego co masz zamiar w niej nosić - na pomadkę i chusteczki wystarczy Ci mała torebka. Jeśli masz używać jej na co dzień (szkoła, praca) pewnie będziesz potrzebowała większej torby.
Warto też zwrócić uwagę na budowę ciała - niska, drobna osóbka będzie wyglądała trochę śmiesznie z wielgachną torbą. U osób wysokich i puszystych malutka torebka po prostu się 'zgubi'.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com