Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Joker1

Stały User


Do³±czy³: 07 Kwi 2013

   

Wys³any: 2014-05-24, 15:59   Torba turystyczna/sportowa/podróżna

Hej, wybieram się w Czerwcu na krótkie wakacje i postanowiłem zakupić torbę turystyczną/sportową/podróżną na ubrania, niby jadę samochodem ze znajomymi, ale jakoś nie chcę wrzucać wszystkich ubrań do zwykłych toreb (takich jak w sklepie dają) zbyt nieporęczne i pewnie dużo bym musiał zabrać, a i przy okazji na pewno latem również mi się ona przyda na jakiś wypad nad wodę :).

W ogóle nie mam pojęcia od czego zacząć moje poszukiwania, gdyż praktycznie na każdej z tych toreb są wymiary lub litraż co jest normalne i wiadome, ale problem polega na tym, iż nie wiem jak dużą potrzebują kupić.

Wiec mam pytania do osób które się na tym znają i mniej więcej wiedzą znają przelicznik ubrań na litry (wiadomo mniej więcej..)

Na te 4 dni planuję zabrać ze sobą (mniej więcej, troszkę lista może się zmienić o odjęcie czegoś, dodanie czegoś innego, zależy co jeszcze podadzą w pogodzie dokładnie):
- 3x spodnie (jeans)
- 2x spodenki (jeans)
- 4x koszulek t-shirt
- 4 par skarpetek
- 4x bokserki
- 2x bluza (nie jakieÅ› grube, raczej cienkie)
- Zestaw kosmetyków (golarka, perfumy, szczoteczka, itd) i innych potrzebnych elementów typu ładowarka, aparat, baterie itd..

Już nie liczę butów, bo to bym sobie mógł ewentualnie zabrać do oddzielnej torebki, chociaż jak ktoś chce to może wliczyć..

Ile taki komplet mniej więcej zawiera litrów ? - Oczywiście czysto teoretycznie. :)


Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuje za pomoc :)
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-06-16, 17:59   

Wpisz nawet na allegro torby czy walizki podróżne i już wyskoczy Ci wiele modeli. Moim zdaniem warto kupić taką większą aby mieć coś na zapas,a przecież nie musisz zawsze ładować jej do pełna jeżeli nie ma takiej potrzeby.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

karolturyn

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-13, 11:41   

Jeśli szukasz taniej i pojemnej torba turystyczna to gorąco polecam. Do tego jest z materiału nieprzemakalnego.
 

Fabrik  

User


Do³±czy³: 19 Sty 2017

   

Wys³any: 2017-01-19, 14:44   

A do jakiej kwoty szukasz torby podróżnej? Podaj nieco więcej szczegółów i postaramy się pomóc, z doświadczenia polecam skupić się na tych większych, powiedzmy typowo sportowych o0 pojemności ponad 100 litrów, tak aby mieć na wszelki wypadek więcej przestrzeni.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com