Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:36

Autor

Wiadomo¶æ

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 11:02   

ano - jak w życiu - lepiej być zdrowym niż ładnym, ale jak można mieć i to i to - to ja poproszę :P
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-20, 16:51   

Cóż różnie los rozdaje :) ciężko czasem znaleść niestety towar spełniający wszystkie nasze kryteria wyboru, w życiu też różnie bywa... o ile torbę ładną i solidną jeszcze kupić się da, to szukanie partnera np to już bardziej skomplikowana sprawa :D w tym sprzęcie musi wszystko chodzić jak z zegarku... a i tak po paru latach coś wyskakuje... i to akurat jak się gwarancja skończy :P
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-21, 10:46   

dlatego właśnie poważnie rozważałam karierę projektantki i krawcowej - sama szyłabym sobie ubrania... ale potem pomyślałam, że jak cały dzień będę pracować to już mi się nie będzie chciało zrobić nic dla siebie ;) No i niestety - torby do laptopa już bym pewnie nie uszyła... chociaż kto wie...?
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-21, 14:46   

Hehe :) pewnie być uszyła gdybyś znalazła parę wskazówek na jakiś forach może... z pewnością są strony poświęcone tego typu tematyce. Albo możesz kupić najzwyklejszą torbę i ozdobić ją - skoro masz ku temu predyspozyje. Większość osób nie ma, ja na przykład, dlatego cieszę się, że da się kupić coś ozdobnego, jak widać trochę tego jednak jest.
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 09:39   

z tymi predyspozycjami to bym nie przesadzała - komuś bym nie ozdobiła bo nikt by tego nosić nie chciał, sobie mogę bo wtedy śmiechowo jest, mam coś swojego i nikomu poza mną się podobać nie musi :)
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-22, 16:44   

Oj bez przesady, to nie można z czyimiś predyspozycjami się zapoznać? wysnuć propozycji? wszystko można narysować na papierze, opisać, a dopiero potem wykonać :) tożto biznes na skalę szkoły można rozkręcić :)
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-23, 09:09   

ale wiesz - papier a torba to już dwie inne bajki - na kartce wyjdzie, a na torbie kicha. poza tym nie chciałoby mi się realizować zamówień :P
 

Primadonna  

Stały User


Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-24, 18:30   

No tak :) argument "nie chce mi się" :) to już nie ma o czym mówić. u mnie też ten argument potrafi wszystkie plany rozłożyć. Nie wymaga definicji ani usprawiedliwiania :P każdemu ma prawo się czasami nie chcieć :D
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-26, 09:26   

co innego robić dla siebie, a co innego dla kogoś - presja czy się spodoba, czy czegoś nie zepsuję etc. - szkoda nerwów :)
 

Lord_Nord  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-29, 15:21   

Czy taka torba to dobry prezent?
http://allegro.pl/item534...ozne_wzory.html
Który wzór byście poleciły? Torby tanie i ładne, ale sam nie wiem na co się zdecydować.
Chyba jakaś z tych czterech ostatnich spodobałaby się mojej lasce. Na innych aukcjach są również pokrowce na komórkę, miałaby komplet. A może coś innego mam kupić swojej dziewczynie? :-/
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-29, 16:08   

jak dziewczyna lubi praktyczne prezenty i wiesz, że jej się torba przyda to pomysł dobry :) ale co do wzoru to cieżko doradzić - może powiedz jak się dziewczyna ubiera, co lubi nosić, jaki ma styl... wtedy będzie łatwiej doradzić ;)
 

Lord_Nord  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-01-30, 18:31   

Ma świetny gust. Ubiera się dziewczęco i czasem elegancko. zawsze wygląda świetnie. Lubi torebki, i inne dodatki. Dba o siebie. Torba na pewno jej się przyda, tylko nie wiem która. Nie chciałbym kupić też czegoś, czego nie będzie nosić. Wydaje mi się, że dwa ostatnie modele chyba najbardziej są w jej guście. swoją drogą- nie widziałem wcześniej takich fajnych, toreb na laptopy dla dziewczyn.
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-01-31, 09:42   

podstawa to na początek ustalić jej ulubione kolory ... ;) i sprawdzić co jej do garderoby będzie pasować.
 

Lord_Nord  

User


Wiek: 39

Do³±czy³: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:48   

Zdam się na swój gust. Przejrzałem już jej całą garderobę i chyba mam już swój typ. Wydaje mi się, że to najładniejsze torby na laptopa, jakie widziałem ;) Nie wiedziałem, że Hama robi też takie rzeczy, bo mam ich statyw.
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-02-03, 10:02   

też byłam na początku zdziwiona, ale jak wlazłam potem na ich stronę i zobaczyłam ile różnych rzeczy mają w ofercie to przestało mnie dziwić ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com