Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Once_01  

User


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2016

   

Wys³any: 2016-10-26, 19:18   TrÄ…dzik chÅ‚opak

Cześć !
Na wstępie opiszę moją sytuację mam 14 lat za 2 miesiące 15. Trądzik mam od prawie 4 klasy szkoły podstawowej, Czyli od jakoś mniej więcej 4-5 lat. Na początku miałem tylko i wyłącznie wypryski na czole, uszach ( jakoś 2 lata ) Potem bardziej na całej twarzy ( 1-2 rok ) A teraz tylko na policzkach, nosie. ( pod okiem najwięcej ) Do dermatologa chodzę jakoś 2 lata. Miałem różne maści I wydałem bardzo dużo pieniędzy na to. Myślę, że trądzik opisałem i mam parę pytań. Jeżeli trwa to już tyle czasu, czy jest szansa, że zniknie już za kilka lat ta choroba skórna ( jak będę mieć 16-17-18 lat ? ) Wielkie wysypy już miałem, a teraz jest tylko taki dość duży pod oczami. Mój styl życia; Dieta ( jem warzywa owoce, piję zieloną herbatę jem chleb pełnoziarnisty ( ciemny ) Jako że jestem sportowcem ( sztuki walki, street workout ) Jem dość dużo nabiału ( białko ) By przybierać na masie mięśniowej itd. Dużo się ruszam. Piję tylko wodę mineralną. ( Nie jadam fastfoodów typu mcdonald, ani żadnych słodyczy, czekolady ) Jako słodkie rzeczy mam owoce ) Ktoś skomentuję to i odpowie na pytanie ? Pozdrawiam życzę miłego wieczorku PS: Dodam, że bardzo negatywnie ten trądzik na mnie wpływa, gdyż nie potrafię rozmawiać z płcią przeciwną i wstydzę się kiedy spotykam się z jakąś dziewczyną, albo z kimś rozmawiam, nawet z kolegami którzy praktycznie nie maja trądziku.
A i dodam, że mam już całe policzki pokryte włosami są na razie takie lekko przezroczyste, ale bardzo widoczne ( zarost ) i też pytanie kiedy zacznie ciemnieć.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com