Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Iwonka87

User

Wysłany: 2016-12-17, 21:15   

Ograniczyć słodycze, zwłaszcza czekoladę oraz nabiał. Nie dotykać twarzy brudnymi rękoma i nie używać kosmetyków, które wysuszają twarz. Dla cery trądzikowej dobry jest krem Dr Medica od Bielendy, ma w składzie kwas laktobionowy i salicylowy, które działają antybakteryjnie i łagodzą zmiany trądzikowe.

wendero  

User

Wysłany: 2017-01-19, 12:04   

Miałem trądzik przez wiele lat. Wypróbowałem wiele możliwych specyfików i niewiele to pomogło. Kolega przeszedł kuracje z laserami i wyraźnie poprawiła mu się cera. U mnie trądzik odpuścił raczej samoistnie około 19 roku życia.

Barbeq  

User

Wysłany: 2017-02-05, 11:15   

Osobiście mordeczki polecam najlepszego dermatologa z opiniami na www.znan*lekarz.pl - żeby tutaj mocno nie promować strony sami sobie dopowiecie co jest za gwiazdką. Ja osobiscie leczylem sie 8 msc retinoidem - Aknenormin, dużo wyrzeczeń, ale są efekty, mialem bardzo mocny trądzik. Teraz praktycznie nie ma po nim śladu. Wiem, jak działa trądzik na samopoczucie, akceptację samego siebie, to wszystko cholernie boli, ale warto dac sobie czas, efekty przyjdą same.. no i dieta - unikac mleka, slodyczy, to na pewno!

zerfo

User

Wysłany: 2017-02-06, 10:14   

Trądzik - zwykle się wyrasta, chociaż jak się nie dba, to blizny pozostają.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com