Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Pola  

User


ImiÄ™: Pola

Do³±czy³a: 06 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-06, 21:44   TrÄ…dzik...

Witajcie, od kilku miesięcy mam problemy z cerą. Zaczęły mi wyskakiwać jakies pryszcze na twarzy, z tego co widze najczęściej przed miesiączką. Ale za nim to wszystko się zagoi to juz następny okres się zbliża i znowu wszystko od nowa. Byłam u dermatologa i przepisał mi taki krem Acne Derm. Smaruje się nim od tygodnia, niby jest lepiej ale ciągle jednak mam coś na twarzy. Czy ktoś z was uzywał Acne derm i wie jak on działa i czy jest skuteczny??? Proszę o pomoć, bo z ta buzia nie jest mi do twarzy :(
 

eM  

Administrator


ImiÄ™: lipek92@gmail.com

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

   

Wys³any: 2008-11-06, 21:46   

Ja nie używałem kremów ale mam do Ciebie inne pytanie... czy często jesz coś słodkiego? ;-)
 

Grafik  

Wymiatacz

Ten zły!



ImiÄ™: Sebastian

Wiek: 32

Do³±czy³: 01 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-06, 21:56   

Dojrzewanie ? W jakim jesteÅ› wieku ?:P
_________________
"Nie myśl jak wiele już zrobiłeś ale ile Ci jeszcze zostało"
 

malinkaa  

Pogromca postów


Wiek: 37

Do³±czy³a: 24 Pa¼ 2008

Sk±d: to pytanie ?

   

Wys³any: 2008-11-06, 21:57   

eM napisa³/a:

czy często jesz coś słodkiego? ;-)


trafne pytanie. Słodycze (wbrew nazwie) mają wpływ na wzrost kwasowości w naszym ciele, czy coś takiego;p. Nom. Ale tak czy siak źle na nas wpływają, podobnie jak cytrusy, bardzo słone i pikantne potrawy, chipsy, kawa czy mleko. Zwłaszcza mleko, przez tydzień piłam po 2 szklanki dziennie i nie chcielibyście widzieć jak wyglądałam;p.

Przed okresem wszystko sie nasila zatem dodatkowo powinnaś uważać. Jedz owoce i warzywka, pij dużo wody. O odpowiednich żelach, tonikach i kremach chyba nie muszę mówić:).
 

Daniello  

Stały User

Boss



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 33

Do³±czy³: 02 Lis 2008

Sk±d: Elbl±g

   

Wys³any: 2008-11-07, 19:02   

Idź do zielarskiego i powiedz jaki problem zaistniał,zaleci ci na pewno jakieś zioła.
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 19:11   

A ja bym radziła także wizytę u dietetyka. On skomponuje ci dietę stosowną do twojego wieku, życia codziennego, ustawi ją pod kątem burzy hormonów, wzbogaci o niezbędne elementy. Oprócz tego oczywiście używaj kremu, skoro mówisz, że działa.
Już wcześniej ktoś napisał coś o słodyczach. Jest kilka rzeczy, które dodatkowo nasilają przemiany skórne, m.in. czekolada, a możliwe, że ostre potrawy także. Dlatego najrozsądniej byłoby pokuszenie się rekonstrukcję diety:)
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Pola  

User


ImiÄ™: Pola

Do³±czy³a: 06 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 19:50   

Mam 17 lat, odżywiam się raczej zdrowo, lubię surówki i jem sporo owoców, nie palę...nie wiem skąd to sie nagle u mnie wzieło :(
A co do słodyczy, nie przesadzam z nimi, nie jem ich zbyt często. Zreszta na stronie http://www.acnederm.pl/?inc_file=fakty.php właśnie wdziale faktów i mitów przeczytałam, ze nie ma dowodów, że jedzenie czekolady ma wpływ na poziom tradziku :shock: to jak to w końcu jest ???
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2008-11-07, 20:45   

Codziennie rano papier ścierny i po sprawie.

Dziewczyno, LEKARZ zapisał Ci lek to MASZ go brać. Wszyscy myślą, że jak raz się posmarują o trądzik zniknie jak ręką odiął...
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Justencja  

Pogromca postów



ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 16 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 20:46   

Po prostu dorastasz, każdy musi to przejść niestety, nie da się do końca ich usunąć, proponuje kosmetyczke, tonik...no i

Jimmy FoX napisa³/a:

Dziewczyno, LEKARZ zapisał Ci lek to MASZ go brać. Wszyscy myślą, że jak raz się posmarują o trądzik zniknie jak ręką odiął...


Właśnie
_________________
(...)
"Wyszedł w samą porę. A jednak on jest za inteligentny, aby być czymś dzisiaj: żeby dziś czegoś dokonać, trzeba być trochę durniem jednak."
'Szewcy' S.I Witkiewicz

http://www.lastfm.pl/user/Justencja
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-07, 20:54   

Pola napisa³/a:

odżywiam się raczej zdrowo


No właśnie, raczej. A skoro nie wiesz, co jest dobre dla twojej cery, to powinnaś kogoś się poradzić.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

Pola  

User


ImiÄ™: Pola

Do³±czy³a: 06 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-10, 17:20   

Oczywiście,że nie mam zamiaru od razu się zniechęcać tym bardziej ze widzę, że na mojej twarzy zaczyna się dziać coś pozytywnego. Chciałam po prostu zapytać, czy ktoś z Was ma doświadczenia z Acne Derm i może się nimi podzielić.
Mi na przykład przez pierwsze dni tuz po posmarowaniu skóra robiła się czerwona, co prawda po jakiś 15 minutach to mijało, ale na poczatku byłam przerazona. Teraz takiego efektu juz nie ma, pewnie skóra sie przyzwyczaiła, ale skoro tak to czy ten krem nadal działa??
 

L.  

Pogromca postów

ultradoskonała



Wiek: 31

Do³±czy³a: 24 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-10, 22:36   

Pola napisa³/a:

to czy ten krem nadal działa??


Przecież sama napisałaś, że na twojej twarzy zaczyna dziać się coś pozytywnego. To znaczy, że chyba działa, prawda? Poza tym, to nie jest na pstryk, trochę zawsze trzeba poczekać na efektywne rezultaty.
_________________
Dreaming of screaming
Someone kick me out of my mind
I hate these thoughts I can`t deny


A thousand lies have made me colder
 

indie_babe  

Wymiatacz

mgiełka



Do³±czy³a: 22 Lis 2008

Sk±d: Górny ¦l±sk...

   

Wys³any: 2008-11-22, 21:00   

nie wiem co Ci poradzić, nie mam problemów z cerą. jeśli mam jakieś pryszcze, to przed okresem dwa na czole zasłonięte grzywką.
napiszę tak jak poprzednicy: jeśli ten lekarz przepisał Ci jakąś maść, to jej używaj. to tak, jakbyś miała kaszel, lekarz przepisałby Ci antybiotyk, Ty byś go nie brała, a potem żaliła się, że wdało Ci się zapalenie płuc. chyba, że nadal chcesz użalać się nad swoją cerą, ale to nic nie pomoże.
_________________
...każdy element po setce to początek kolejnej setki. Taka nierówność pierwszej setki. Nierówność równa się beznadziejności, beznadziejność - upadkowi.
I koło się zamyka.
 

Pola  

User


ImiÄ™: Pola

Do³±czy³a: 06 Lis 2008

   

Wys³any: 2008-11-30, 17:08   

Pewnie, ze nadal się użalam nad swoją cerą, bo chciałabym mieć idealną. Ale nadal stosuję też Acne Derm. Po tych kilku tygodnia widzę zdecydowana poprawę. Przez chwilę mocno mi wysuszył skórę, ale zrobiłam 3 dni przerwy, mocne nawilżanie i jest OK. Także trzymajcię kciukiza wytrwałóść, Acne jest super :-D
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-30, 17:11   

Ja nie miałem trądziku. Lekarz nie zawsze ma racje, to też człowiek, i także się myli. Jezeli po jakimś dłuższym czasie ci nie przejdzie, albo inaczej nie zabaczysz jakiejś różnicy, to zmień lekaża, i idź do innego.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com