Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sharony

User


Do³±czy³: 02 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-08, 14:34   Transseksualizm

Widzę, że na forum jest wiele tematów poświęconych mniejszościom seksualnym, ale jakoś nie udało mi się natknąć na wątek poświęcony transseksualizmowi. Co sądzicie o takim zjawisku?
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-01-08, 15:01   

Choroba.
/temat
 

AMebo  

Wymiatacz

Muzyczny nałogowiec



Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:03   

A ja się nie zgodzę z moim przedmówcą. Bo to nie wina kogoś, że się nie czuje facetem bądź kobietom. U mnie gość znany w mieście, był nawet w Szansie na sukces. W Liceum coś się mu odmieniło, czuł się bardziej kobietą niż facetem więc zmienił płeć. I dla mnie to nie jest jakaś choroba czy coś. Każdy ma do tego prawo... I należy usznaować czyjeś zdanie.
_________________
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. " Kurt Cobain
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:15   

AMebo napisa³/a:

W Liceum coś się mu odmieniło, czuł się bardziej kobietą niż facetem


wikipedia napisa³/a:

Transseksualizm (z Å‚ac. transire → przechodzenie) – zaburzenie psychiczne

 

AMebo  

Wymiatacz

Muzyczny nałogowiec



Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:17   

Ale Ty tak twierdzisz, czy Wikipedia? Bo ja wyrażam to co ja sądzę i widzę, a nie jakaś Wikipedia.
_________________
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. " Kurt Cobain
 

sydnej  

Pogromca postów

Last White Hope



Wiek: 34

Do³±czy³: 29 Pa¼ 2009

Sk±d: Leszno

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:24   

Twierdzę tak ja, a jak widać są też jakieś naukowe wyjaśnienia tej hmm dewiacji. Proszę Cię nie wmawiaj mi, że to normalne, bo czy normalną nazwiemy hipotetyczną sytuacje:
Mój znajomy czuję się baranem. W liceum tak mu się odmieniło. Nosi baranie rogi, wełnianą czapkę i kubraczek. Codziennie uprawia seks z owcą, twierdzi, że ją kocha i zamierza ją poślubić.
Analogia do transseksualistów, a przecież nie nazwiesz zoofilii czymś normalnym?
 

AMebo  

Wymiatacz

Muzyczny nałogowiec



Do³±czy³: 08 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:32   

A ja nie twierdzę, że to normalne. Ale też nie można takich wytykać palcami. To ich decyzja i ja to szanuję. I mnie to wystarcza.
_________________
"Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż być kochanym za to kim się nie jest. " Kurt Cobain
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 19:41   

Ja szczerze mówiąc nie mam określonego zdania na temat takich osób. Nie zetknąłem się z taką w moim mieście. Nie wiem, czy to choroba czy nie, ale bałbym się, że nie umiałbym się zachować w stosunku do takiej osoby. Na prawdę poważny problem.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-01-08, 20:37   

Isair napisa³/a:

Ja szczerze mówiąc nie mam określonego zdania na temat takich osób. Nie zetknąłem się z taką w moim mieście. Nie wiem, czy to choroba czy nie, ale bałbym się, że nie umiałbym się zachować w stosunku do takiej osoby. Na prawdę poważny problem.



Prawdopodobnie nie wiedzialbys nawet, ze z transeksualista rozmawiasz.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-01-08, 20:58   Re:

Na Wrocławskim Uniwersytecie jest wykładowca co to jest transseksualistą. Widziałem go przed świętami na zakupach i wyglądał dość komicznie bo ubiór to miał kobiety, spódnica etc. i taką fajną długaśną...brodę.

Osobiście nie mam nic do trans. Każdy ma swoje życie i niech kieruje nim jak chce. Chcesz być gejem, bądź, jesteś bi, nie ma problemu, jesteś trans nie rusza mnie to. O ile z człowiekiem da się porozmawiać to będę go szanował każdą ich decyzję.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

xenovobez  

Hiper wymiatacz

;]



ImiÄ™: Oryginalne

Wiek: 29

Do³±czy³a: 07 Kwi 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 21:08   

coż, to jest jedyne co nie rozumiem... jak mozna być transem... ale ok, ja tam szanuję takich ludzi. tylko po co oni to robią ;d. jak mozna nie akceptować swojej płci... no ale róznie przypadki sa na tym swiecie... to nie jest choroba. jak czujesz sie facetem a jestes babką bierz testosteron, mastektomia i jedziesz dalej :wstyd:
_________________
"[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka."
 

BB.  

Wymiatacz

la rage des gens



ImiÄ™: Buffalo Soldier

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Lis 2010

Sk±d: w¶ciek³o¶æ ludzi?

   

Wys³any: 2011-01-08, 21:18   

xenovobez napisa³/a:

coż, to jest jedyne co nie rozumiem... jak mozna być transem... ale ok, ja tam szanuję takich ludzi. tylko po co oni to robią ;d. jak mozna nie akceptować swojej płci... no ale róznie przypadki sa na tym swiecie... to nie jest choroba. jak czujesz sie facetem a jestes babką bierz testosteron, mastektomia i jedziesz dalej :wstyd:



no widzisz, a oni nie rozumieja jak ty mozesz swoja plec akceptowac.
_________________
Psychic spies from China try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams it's Californication
http://img207.imageshack....honsideway1.gif
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 21:46   

BB zakładam sytuację, w którejś wiedziałbym, ze mam do czynienia z transseksualistą. zakładam też, ze kobieta, która była mężczyzną jednak mimo wszystko jakieś cechy charakterystyczne dla mężczyzn będzie miała. No chyba terapia hormonalna nie wpływa na rysy twarzy.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-01-08, 22:03   Re:

A pomyślałbyś, Isair, że Miriam to facet? Był z tym program kiedyś, nawet oglądałem i dobrego zonka na końcu załapałem ;D.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 36

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-01-08, 22:04   

No pewnych rzeczy nie da się przewidzieć, ale to było akurat chamskie posunięcie.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com