Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶æ

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-20, 21:12   

stacho170493 napisa³/a:

dadexix napisał/a:
80 km a 100 to żadna różnica... czemu tak wolno? nawet jak by to 2 i pół h...


wolno bo motor nowy na dotarciu :-P no ale jednak nie jest zbyt ciepło na taki wyjazd i dzień jest krótki ale chyba spróbuje tam pojechać :-)
tylko jeszcze co zrobić jak już tam pojadę? :-(

najpierw to ją poinformuj że pojedziesz... co do krótkiego dnia - wyjeżdżasz o 9-10 rano jesteś koło 12 i loooz;))) masz spokojnie jakieś 12 godzin...


co zrobić? hmm po piersze to jak by, wyczuj teren, sprawdz jak ona Cie spostrzega itd, to widać, to co mówi nie koniecznie odwzorowywuje to co widać po niej... a potem ehh... zależy co mielibyście razem robić...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2008-12-21, 14:01   

dadexix napisa³/a:

hmm po piersze to jak by, wyczuj teren, sprawdz jak ona Cie spostrzega itd, to widać, to co mówi nie koniecznie odwzorowywuje to co widać po niej... a potem ehh... zależy co mielibyście razem robić...



pewni ze byśmy ze sobą szczerze rozmawiali :-) ale jak ona może się zachowywać gdy wszystko będzie szło na dobrej drodze? :-/ i czy to chociaż nie zepsuje przyjaźni? :-( :-/
nigdy nie miałem dziewczyny i nie jestem doświadczony w tym :-(
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-21, 17:22   

stacho170493 napisa³/a:

ale jak ona może się zachowywać gdy wszystko będzie szło na dobrej drodze? :-/

kobiety to tchórze w tych sprawach i jeśli będzie chciała by było tak jak jest, a nie związki to będzie odpierać i jak najszybciej uciekać od tematu...

Cytat:


i czy to chociaż nie zepsuje przyjaźni? :-( :-/


Błąd koleś, jeśli ją kochasz, i będzie między Wami przyjaźń itd... a nic więcej będziesz bardziej cierpiał bo będzie ale nie tak jak byś chciał... i będzie Ci trudniej znaleźć kogoś innego
_________________
JakbyNikt LoVV
 

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2008-12-21, 18:39   

dadexix napisa³/a:

Błąd koleś, jeśli ją kochasz, i będzie między Wami przyjaźń itd... a nic więcej będziesz bardziej cierpiał bo będzie ale nie tak jak byś chciał... i będzie Ci trudniej znaleźć kogoś innego



sorki ale jestem trochę tępy i tego nie rozumiem :-P czy można w rozszerzonej formie?
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-21, 19:01   

stacho170493 napisa³/a:

dadexix napisał/a:
Błąd koleś, jeśli ją kochasz, i będzie między Wami przyjaźń itd... a nic więcej będziesz bardziej cierpiał bo będzie ale nie tak jak byś chciał... i będzie Ci trudniej znaleźć kogoś innego


sorki ale jestem trochę tępy i tego nie rozumiem :-P czy można w rozszerzonej formie?


kochasz dziewczyne ale jesteście przyjaciółmi...
Chcesz więcej, ale nie masz, nie możesz... Lecz masz ją na codzien przez co trudniej Ci zapomnieć, i więcej marzeń, wyobrażeń, a nie raz nadzieji...
_________________
JakbyNikt LoVV
 

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2008-12-21, 22:05   

dadexix napisa³/a:


kochasz dziewczyne ale jesteście przyjaciółmi...
Chcesz więcej, ale nie masz, nie możesz...



czyli na związek z nią nie mam co liczyć? :-(

dadexix napisa³/a:

i więcej marzeń, wyobrażeń, a nie raz nadzieji...



marzenia są owszem ale nadziei sobie nie robię bo raz przez to cierpiałem :-(
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-21, 22:20   

stacho170493 napisa³/a:

dadexix napisał/a:

kochasz dziewczyne ale jesteście przyjaciółmi...
Chcesz więcej, ale nie masz, nie możesz...


czyli na związek z nią nie mam co liczyć? :-(


No właśnie, jesteście przyjaciółmi i masz nadzieje na związek.. ona walnie jakieś słowa nie myśląc o tym a Ty to odbierasz jako znak że ona coś chce i masz nadzieje.. to straszne :mrgreen: :mrgreen:
_________________
JakbyNikt LoVV
 

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2008-12-21, 22:28   

dadexix napisa³/a:

ona walnie jakieś słowa nie myśląc o tym a Ty to odbierasz jako znak że ona coś chce i masz nadzieje.. to straszne :mrgreen: :mrgreen:



no ja właśnie nie wiem co ona chce i staram się wyczuć co do mnie naprawdę czuje :-/
 

dadexix  

Mega wymiatacz

...ale nie tutaj


ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Cze 2008

Sk±d: Bielsko

   

Wys³any: 2008-12-21, 22:31   

stacho170493 napisa³/a:

dadexix napisał/a:
ona walnie jakieś słowa nie myśląc o tym a Ty to odbierasz jako znak że ona coś chce i masz nadzieje.. to straszne :mrgreen: :mrgreen:


no ja właśnie nie wiem co ona chce i staram się wyczuć co do mnie naprawdę czuje :-/

bo tak to właśnie jest... postaw sprawe tak.. "albo x albo y, ja po środku nie umiem, albo będzie coś więcej albo nie będzie nic, bo nie wiesz jak się czuje w tej sytuacji nie wiem co myśleć, co Ty myślisz, czego chcesz, bo widać wiele ale nie wiem czy to nie jest mój złudny wymysł, czy prawda[..]"
_________________
JakbyNikt LoVV
 

stacho170493  

Stały User



ImiÄ™: Stasiek

Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2008

Sk±d: okolice Niska:D

   

Wys³any: 2008-12-28, 15:30   

heh :-) rozegrałem to trochę inaczej i powiedziałem jej o tym ale nie dosłownie :-) ale ona powiedziała że była w 100% procentach pewna ze to do niej czuje tylko czekała kiedy jej to powiem :-P nie zakończyło to się zerwaniem przyjaźni tylko jest jak było ale trochę dziwnie się rozmawia ze świadomością że wie o tym :-| niestety ona tego do mnie nie czuje i nie wiem co dalej mam robić :-( nie wiem czy mogę dalej o nią walczyć :-(
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com