Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-12, 18:07   

ja po prostu wolę używać podkładu, niech będzie on nawet lekki, jak ten maybelline affinitone, ale jest, a z kremem BB to mam wrażenie, że się świecę i jakoś taki nierówny on jest może po prostu trafiłam na nieodpowiedni...
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-12, 21:10   

Bardzo dziękuje za wyjaśnienie :) bo kompletnie nie rozumiałam różnic między bb a podkładem w takim razie rzeczywiście w moim przypadku podkład będzie zdecydowanie lepszym wyborem.

destrukcyjna oraz karus obie polecacie maybelline affinitone z tego co wyczytałam spokojnie da radę go kupić w rossmanie i to za przysłowiowe grosze brzmi super nie powiem. Tylko ostatnie pytanie jak dobrać sobie odpowiedni kolor ? bo nie powiem w szkole parę dziewczyn chyba źle go dobrało bo wyglądają dość komicznie.
 

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-15, 17:38   

poszłam do rossmana bez makijażu i wzięłam kilka odcieni, na rękę, potem paluchem na policzek, dobrałam najbardziej odpowiedni, choć to światło neonowe jest dla mnie straszne, maybelline affinitone jest na tyle delikatny, że nie powinno być widać odcięcia, nawet jak jest delikatna różnica w odcieniach, ponieważ ładnie się wchłania:)
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-18, 21:36   

Podłączam się do tematu, bo sama szukam czegoś do szkoły co będzie wyglądało właśnie naturalnie. Nauczyciele nie patrzą na wytapetowane dziewczyny zbyt przychylnie, nie powiem już o mojej mamie :D Ten maybelline affinitone da rade?
 

Kapsaicyna  

Stały User



ImiÄ™: Kinga

Do³±czy³a: 01 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-20, 21:30   

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za porady :) jednak ostatecznie zdecydowałam się na zakup podkładu udało mi się go dorwać w rossmanie co do koloru to pomogła mi bardzo miła Pani ekspedientka i wybrałam 18 natural rose :D

Skrux teraz z czystym sumieniem mogę ci powiedzieć że śmiało możesz kupować bo po wybraniu odpowiedniego kolorku podkład wygląda bardzo naturalnie wręcz delikatnie. Sama bałam się że będzie on widoczny i potem wiadomo z rodzicami marudzenie w szkole sajgon jak to czasem bywa ale nie :) wszystko wygląda jak najbardziej ok.

WP_20151019_001.jpg

Plik ¶ci±gniêto 3 raz(y) 70,71 KB

 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2015-10-20, 23:06   

Tylko uważaj, bo się leje, jak szalony.
_________________
meow
 

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-21, 18:33   

fakt, maybelline affinitone jest wodnisty, ale akurat mnie to nie przeszkadza, wolę wziąc mniej i dokładnie rozprowadzić, ewentualnie dobrać, niż na raz i potem rozcierać, bo za mocno, wydaje mi się, że dzięki takiej konsystencji tak naturalnie wygląda:)
 

slaway

User



Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-25, 13:36   

jak dla mnie najlepiej by było jakbyś się udała do jakiegoś lokalnego sklepu kosmetycznego, gdzie nie ma samoobsługi i pogadała ze sprzedawczynią, jestem pewna, że Ci doradzi swój pierwszy podkład i przede wszystkim jaki odcień będzie pasował do Twojej cery :) ja tak zrobiłam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona :) w sumie w liceum też się nie malowałam, bo nie było po co , jedynie na jakieś większe uroczystości :) a teraz jak się słyszy, że już dziewczyny od gimnazjum się malują to aż nie chcę w to wierzyć :)
 

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-28, 19:06   

nie ma nic gorszego tylko jak źle dobry podkład, więc warto jeszcze czasami przejrzeć się nie tylko w światłach jarzeniówek, ale w normalnym dziennym świetle, bo to zupełnie inaczej wygląda, affinitone wciąż jest moim ulubieńcem, ale warto spróbować wszystkich dostępnych opcji, w końcu znajdziesz coś dla siebie:)
 

Skrux  

User


ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 24 Lip 2015

   

Wys³any: 2015-10-29, 07:13   

No dobra, jest wodnisty ale ja też wole taką konsystencje. Bo lepiej się nakłada. Nakładacie palcami czy czymś innym? Jutro wybiorę się do drogerii potestowąć trochę :D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-29, 18:29   

Kapsaicyna napisa³/a:

ogarnąć na półce sklepowej.



Po powyższych postach też nie ogarniesz. Nie wszystkie sklepy posiadają wyżej wymienione produkty. Ponadto odcienie odpowiednie, oznakowania etc.
Ponadto dopasowanie do cery, do wieku i tak dalej.

Ekspedientka niech Ci pomoże w wyborze.
One wiedzÄ…, gdzie to jest rozmieszczone.
Ostatnio, to nawet poprosiłam jedną o pomoc, w doborze olejku do włosów.
Sprawdziła się, chociaż nieco przygłupio się uśmiechała. Być może ucieszyła się ze swojej przydatności do użytku.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com