Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

polaa18  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 01 Sty 2011

   

Wys³any: 2011-01-05, 14:36   

Moja kumpela masakrycznie zniszczyła sobie włosy, przez taki zabieg u fryzjerki. Odradzam.
_________________
Z perspektywy czasu zmieniłam tok myślenia, tusz do rzęs i światopogląd.
 

potargane_mysli  

Stały User



ImiÄ™: Laura

Wiek: 28

Do³±czy³a: 24 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-10, 16:45   

polaa18, dokładnie. Każdy taki zabieg niszczy w mniejszy czy większy sposób. Mojej koleżance po trwałej kruszyły się włosy i wypadały garściami...
_________________
"Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że zabrakło Ci odwagi."
 

sylkaa  

Stały User

sylkaa


ImiÄ™: sylwia

Wiek: 22

Do³±czy³a: 20 Mar 2015

Sk±d: poznañ

   

Wys³any: 2015-10-14, 11:36   

lecz nalezy pamietaj jak bardzo to niszczy włosy
_________________
cofnąć się by wziąć rozbieg
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-10-14, 19:18   

Jeżeli mowa o trwałym to zdecydowanie trwała, choć można też sobie po prostu je nakręcić i skorzystać z takich udogodnień jak np curl secret ionic, z babyliis, który sam za nas je nakręca. Mi złapało nawet na krótkich włosach
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

karus  

User


ImiÄ™: Karolina

Do³±czy³a: 08 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-15, 17:41   

niszczy i jednak trzeba czekać aż odrosną, aby wyglądało to znów dobrze
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-10-16, 19:23   

W zasadzie dobrym rozwiązaniem jest nakręcanie włosów na opaskę, na noc.
Którą ściąga się jednym ruchem ręki z rana. Loki wychodzą imponujące.
Mam także włosy do pasa, są proste, co bywa dość uciążliwe, codzienne kręcenie ich przy pomocy lokówki, czy prostownicy.
A wiadomo loczki dodają jakiegoś uroku i w ogóle pewności siebie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

slaway

User



Do³±czy³: 19 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-10-21, 21:01   

moim zdaniem najlepiej będzie jak się zapytasz o taki zabieg Twojej fryzjerki, przede wszystkim będziesz wiedzieć czy Twoje włosy się nadają na taki zabieg i czy nie będą po nim zbytnio łamliwe, o pielęgnację możesz również ją zapytać, chyba, że nie masz zaufania do swojej fryzjerki i myślisz, że będzie chciała wyciągnąć od Ciebie kasę nieważne jaki wyjdzie Ci efekt :) ja bym się jednak powstrzymała na Twoim miejscu, kręcenie włosów nie jest aż tak czasochłonne, szczególnie jeśli kręcisz same końcówki :)
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2015-11-05, 09:28   

Moje też się nie nadawały, ale ten pomysł z lokówką curl secret jest dobry, bo robi fajne loki bez specjalnego wysiłku no i co najważniejsze nie niszczy włosów, nie puszy. Fryzurka wychodzi jak od fryzjera i jest dość trwałą i lśniąca.
 

Majaxx  

User

faszionistkaa


ImiÄ™: Maja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 12 Lis 2015

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2015-11-12, 13:48   

Pewnie istniejej coś takiego, skoro jest trwałe prostowanie idt. ale ja kocham zdrowe i naturalne włosy dlatego pozostawiam je takie jakie są.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2015-11-12, 13:59   

Ale czasami chce się jakiejś zmiany i wtedy taka lokówka czy prostownica pomoże nam szybko uporać się z niesfornymi włosami lub nawet zrobić warkoczyki maszynką twist secret jak na tym zdjęciu.

warkocze.jpg

Plik ¶ci±gniêto 5 raz(y) 37,81 KB

 

paula.rozman

User



Do³±czy³: 13 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-14, 21:51   

Ja uważam, że każda ingerencja we włosy jakiegokolwiek urządzenia oraz używania środków utrwalających, może bardzo obciążyć włosy i co najgorsze strasznie je niszczy. Dlatego ja od jakiegoś czasu nawet nie prostuję swoich włosów i widzę efekty, włosy zaczęły rosnąc, nie kruszą się i nie wypadają tak jak kiedyś. Podobnie też z suszeniem włosów, staram się tego nie robić chyba że muszę wyjść i nie mogę czekać aż same wyschną. Dlatego uważam że takie zabiegi nie są zdrowe i nie warto ich robić na swoich włosach
 

martamaszczyk  

User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 11:35   

mnie to się strasznie podoba, ale musiałam dużo włosy skrócić i niestety mam ledwo do ramion, ale jak odrosną idę na to xd
_________________
Gdy słucham, co mówisz, słyszę, kim jesteś...
 

meliors

User


Do³±czy³: 29 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-19, 21:38   

To daj zdjęcie jakieś tutaj na forum :) Chętnie ocenię :)
 

malika  

User



Do³±czy³a: 05 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-14, 10:06   

Teraz są takie urządzenia, że w ogóle nie niszczą włosów. Może troszkę droższe niż takie zwykłe, ale wspomniany babyliss ma takie technologie, ze włosy jeszcze bardziej błyszczą po suszeniu czy kręceniu lokówką.
 

Hejho  

User



ImiÄ™: Hania

Wiek: 29

Do³±czy³a: 17 Lut 2016

   

Wys³any: 2016-02-17, 12:38   Re: TrwaÅ‚e podkrÄ™cenie wÅ‚osów :)

Marcheline napisa³/a:

Witam,
Interesuje mnie to, czy robiłyście kiedyś coś takiego? Nie mówię tu o standardowej trwałej, mam na myśli trwałe podkręcenie końcówek włosów tak, by układały się w naturalne, niesymetryczne fale. Mowa o włosach dłuuugich, mniej więcej do łokcia. ;-)
Czy taki zabieg bardzo mocno niszczy włosy? Na co później zwrócić szczególną uwagę podczas codziennej piel
Pozdrawiam ;)


miałam kiedyś taki zabieg coś w stylu beach waves ale trzymał się około 3 miesiecy
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com