Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-07-20, 18:00   TrwaÅ‚e podkrÄ™cenie wÅ‚osów :)

Witam,
Interesuje mnie to, czy robiłyście kiedyś coś takiego? Nie mówię tu o standardowej trwałej, mam na myśli trwałe podkręcenie końcówek włosów tak, by układały się w naturalne, niesymetryczne fale. Mowa o włosach dłuuugich, mniej więcej do łokcia. ;-)
Czy taki zabieg bardzo mocno niszczy włosy? Na co później zwrócić szczególną uwagę podczas codziennej pielęgnacji?

Pozdrawiam ;)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

meliada  

User

zaczarowana



Do³±czy³a: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-20, 20:16   

Osobiście nie robiłam takich zabiegów, ponieważ mam naturalne, kręcone włosy. :zalamany:

Ale napewno zniszczyłby je (oczywiście jesli byłby często stosowany).
Zniszczone końcówki, przesuszone włosy, łamliwe itp itd

Najlepiej używać różnych rodzajów odżywek i dokładnie spłukiwać.

Dodatkowo można także wcierać w końcówki (jeśli naniesie się go na całe włosy automatycznie stają się przetłuszczone i nieestetyczne :-x ) włosów jedwab(na mokre włosy tuż po umyciu, bądź na suche włosy). ;)
_________________
Nie płacz, że coś się skończyło,
tylko uśmiechaj się, że Ci się coś przytrafiło..
 

aniolekk  

Stały User



Do³±czy³a: 06 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-22, 18:32   

hmm efekt jest ciekawy i na prawdÄ™ wyglÄ…da naturalnie:)
a dbanie? jak o każde włosy:)
_________________
regulamin czytaj
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-07-22, 18:56   

Dzięki :)
aniolekk, rozumiem, że kiedyś z tym eksperymentowałaś? :D
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-22, 19:48   

Ja mam długie proste do pasa włosy i nie zrobiłabym sobie takiego zabiegu nigdy. Nie niszcz swoich pięknych włosów ;] Wystarczy że większość społeczeństwa ma 'sianko' na głowie :)
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2010-07-22, 19:51   

Klaudia121121 napisa³/a:

Ja mam długie proste do pasa włosy i nie zrobiłabym sobie takiego zabiegu nigdy. Nie niszcz swoich pięknych włosów ;] Wystarczy że większość społeczeństwa ma 'sianko' na głowie :)


Wszystko zależy od kondycji włosów,jakości przeprowadzonego zabiegu oraz dalszej pielęgnacji.
_________________
Drugs&hugs.
 

Klaudia121121  

Mega wymiatacz

nieudacznik życiowy.



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 22 Cze 2010

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2010-07-22, 20:35   

slow napisa³/a:

Wszystko zależy od kondycji włosów,jakości przeprowadzonego zabiegu oraz dalszej pielęgnacji.



Wiadomo, ale po takim zabiegu na pewno nie będą zdrowsze :)
_________________
And not matter who’s around you that is being negative or thrusting negative energy at you, totally block it off. Because whatever you believe, you become.
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-23, 09:57   

Podejrzewam, że masz na mysli styling. Różni sie tym od trwałej że robi sie go na większych wałkach żeby dac efekt fal. Efekt utrzymuje się, w zależności od rodzaju włosów i częstości ich mycia, od dwóch do czterech miesięcy. Moja znajoma niedawno sobie robiła cos takiego. Włosy miała takie powiedzmy do łokcia. Wyglądała naprawdę bardzo fajnie. Styling jest też dużo łagodniejszy dla naszych włosów niż trwała. Ważny jest jednak indywidualny dobór preparatu w zależności od właściwości i kondycji włosów. Na wykonanie stylingu musimy przeznaczyć 60 zł i około 1,5 godziny. A co do zniszczenia włosów no to napewno nie jest to dla nich dobre. Może jest mniej inwazyjne niz trwała, ale równiez niszczy.
 

Marcheline  

Hiper wymiatacz

Lover of Beauty.



Wiek: 33

Do³±czy³a: 03 Mar 2009

Sk±d: Almost Heaven :)

   

Wys³any: 2010-07-27, 20:16   

Dziękuję wszystkim. ;*
czarnulkalbn, tak, miałam na myśli styling - ale nie wiedziałam, że tak to się nazywa. :)
_________________
"To love means loving the unlovable. To forgive means pardoning the unpardonable. Faith means believing the unbelievable. Hope means hoping when everything seems hopeless." (G. K. Chesterton)
 

nieobecna  

User

nieobecna



ImiÄ™: Julka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 28 Lip 2010

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2010-07-28, 01:27   

moja koleżanka jest na praktykach fryzjerskich i mi poleciła żeby robić loki prostownicą. :D może spróbuj, zamiast niszczyć je trwałą :D też kiedyś miałam robić, ale zrezygnowałam :D
_________________
kiedyÅ› blisko - teraz sobie obcy ludzie.
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-12-11, 23:12   

Pomóc nie mogę niestety, bo z natury mam loki. Takie loki, loki - układają się w sprężynki aż, eh :-x
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2010-12-12, 12:55   

Nic tak uroczego jak naturalnie lokii <3 .
Jak już takie macie, to nie prostujcie ich na siłę ;) .
 

Supermassive.  

Stały User

Realistka.



ImiÄ™: Katarzyna

Do³±czy³a: 24 Lis 2009

   

Wys³any: 2010-12-20, 18:43   

dzilu96 napisa³/a:

Nic tak uroczego jak naturalnie lokii <3 .
Jak już takie macie, to nie prostujcie ich na siłę ;) .



Prostuję tylko, jak mnie kaprys jakiś najdzie, a tak to zostawiam w spokoju - niech sobie żyją :-D
_________________
¯ycie jest z pewnością cenne, ale w niektórych przypadkach
jeszcze cenniejsza bywa śmierć.
 

Wika  

Wymiatacz

psychopatka



ImiÄ™: Wiktoria

Wiek: 28

Do³±czy³a: 28 Lis 2010

Sk±d: KMP

   

Wys³any: 2010-12-23, 15:28   

mi się marzą loki, ale mam tak proste włosy, ą że w żaden sposób nie da się ich zakręcić
_________________
"Bo każda chwila, żywot motyla, żyje przez chwilę i tylko raz."

http://r1.bloodwars.interia.pl/r.php?r=219900
 

zolkaa  

User



ImiÄ™: olka

Do³±czy³a: 27 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-05, 14:13   

Nie wiem nic na temat podkręcania włosów u fryzjera itd... ale moja siostra zawsze kreci mi włosy na PROSTOWNICY :)
wiem ze to może wydawać się niewiarygodne no ale kiedy nabierze się wprawy włosy się nie niszczą ( jak się ma odpowiedni środek do prostowania ) ale za to są piękne fale.


Kiedyś myślałam nad zrobieniem takiej trochę trwałej, co myślicie na ten temat? Mam włosy mniej więcej do ramion i trochę wycieniowane, trochę trudno określić ; )
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com