Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



ImiÄ™: Lukasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Lis 2010

   

Wys³any: 2017-03-06, 14:30   Twardy orzech

Witam.
Mam mega orzech do zgryzienia. Mam kolezke z którym znamy się około 10 lat. Jego rodzice oraz rodzeństwo są dla mnie jak rodzina, ale od roku jedna ze sióstr troszkę jakby wolała by być bliżej mnie. Ja tak to widzę, ale tłumacze.

Zaczęło się od przysiadania (gdzie ja siadlem, po chwili ona była obok), potem od czasu do czasu czułem lekkie musniecia noga o nogę, po czym przeszło w tryb opierania lub trzymania nogi na mojej nodze.

Początkowo nie zwracałem na to większej uwagi. Potem zdarzył nam się pocałunek, po którym zapytałem się czy ona coś do mnie czuje? Dostałem odmowna odpowiedź. Postanowiłem trochę ją odepchnac. Nie na długo bo po miesiącu wszystko wróciło. Oprócz takiego szturchania doszło przytulnie: jak stoję, lubi podejść przytulić się, jak leżę i przykładowo coś oglądam na yt, potrafi położyć mi się na plecach, poszla ze mna na film, którego sagi nie zna i nigdy nie widziała, itp.

Sam już nie wiem. Niby nie chciaÅ‚a, ale nie trzyma dystans miÄ™dzy nami. Niestety ja ekspertem nie jestem, bo ostatania dziewczyna nie zostawiÅ‚a na mnie suchej nitki, a ja daÅ‚em sobie spokój z dziewczynami (minęło już 3 lata jak jestem sam i zdarzyÅ‚o mi siÄ™ zablaznic bo źle odczytaÅ‚em intencje). Jedyna osoba z którÄ… mógÅ‚bym pogadać to mój kumpel, ale sytuacja raczej nie sprzyja 😀

Pomóżcie, z góry dzięki :)
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-03-07, 06:30   

Coś może być na rzeczy ;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



ImiÄ™: Lukasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Lis 2010

   

Wys³any: 2017-03-07, 08:49   

TylkI czemu jak bezpośrednio zapytałem to stwierdził, że nie, że nic? To mnie ciekawi.
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2017-03-07, 15:23   

Może się speszyła.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

mlodytrump  

User

Waleczny Dżordż



ImiÄ™: Grzesek

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-08, 14:03   

możliwe, że jest orientacji homoseksualnej. może porozmawiaj jeśli jest do dla Ciebie niekomfortowe czy dziwne
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-08, 17:49   

...albo nie szuka niczego poważnego, chce się po prostu wyszaleć. No chyba że chciała czegoś wcześniej, a teraz wpadłeś w friendzone.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



ImiÄ™: Lukasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Lis 2010

   

Wys³any: 2017-03-09, 08:46   

mlodytrump napisa³/a:

możliwe, że jest orientacji homoseksualnej. może porozmawiaj jeśli jest do dla Ciebie niekomfortowe czy dziwne


Powiadasz, że tak się zachowują osoby homoseksualne?

Fowo napisa³/a:

...albo nie szuka niczego poważnego, chce się po prostu wyszaleć. No chyba że chciała czegoś wcześniej, a teraz wpadłeś w friendzone.


Może. Dodam jedynie, że zrobiłem sobie lekki eksperyment wczoraj. W środę rzuciłem info, że idę do kina na "Logana", ale nie mam z kim. Pierwsza się zgłosiła :) Poszliśmy, a po filmie dowiedziałem się, że ona wcześniej nigdy nie widziała żadnego z filmu z Wolverinem.

Natomiast wczoraj, jak siedziała na kanapie, usiadłem koło niej, a potem bez pytania położyłem jej swoją głowę nodze. Dostałem pytanie, czy jest mi wygodnie, więc pomyślałem, że pewnie będzie zrypka. Jednak nie. Odpowiedziałem, że tak, a ona: mi tez i zaczęła bawić się moimi włosami.
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-09, 15:56   

Powiem szczerze, jak dla mnie dziewczyna może być młoda emocjonalnie i sama nie wie czego chce, tym bardziej że jak sam napisałeś jesteś blisko z jej rodziną. Inna możliwość jest taka że się tobą bawi.
Mimo to biorąc pod uwagę to że się z nią całowałeś, chce się ona po prostu wyszaleć. To że się przelizaliście nie oznacza że chce cię do związku, chyba że jest wstydliwa i bała się to przyznać, za mało o niej napisałeś żeby jednoznacznie to stwierdzić. Jest także spora podobasz jej się i chciałaby żebyś ją przeleciał. Oczywiście nie powie ci tego w twarz więc spróbuj iść w tą stronę i zobaczyć jak reaguje.

Nie napisałeś nic o jej charakterze więc trudno jest cokolwiek specjalnego stwierdzić, równie dobrze może mieć okres wahania nastroju depresję którą stara się w ten sposób zmienić albo nawet być amerykańskim agentem w robocie który wtapia się w polskie środowisko.

[ Dodano: 2017-03-09, 15:58 ]
sorry za chaotyczny post, miałem ciężki dzień.
inaczej mówiąc - na podstawie tego co o niej napisałeś do tej pory może jej chodzić o wszystko i o nic.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



ImiÄ™: Lukasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Lis 2010

   

Wys³any: 2017-03-09, 18:59   

Foto, dzięki za odpowiedź z Twojej strony. Dla mnie to i tak dużo że ktoś w ogóle pisze. Więc każdemu dziękuję :-) niestety ostatni czas trochę mnie skrzywdzil i stałem się lekkim odrzutkiem, a liczyć jedynie mogę na rodzinę ziomka.

Charakter, hmmm. Jest inna niż wszyscy. Nie musi mieć torebki, ani butów na obcasach. Nie musi latać po imprezach, ale w domu też nie ubóstwia siedziec. Jest takim moim lekkim damskim klonem.

Najgorsze jest to, że jest lekko zamknięta w swoim telefonie i w internetowych znajomoscisch. Większość czasu spędza jednak na fonie, ale jeżeli zaproponuje jej ktoś jakieś wyjście to idzie śmiało.

W momentach kiedy starałem się ją trochę odtracic, ona o sobie przypomniała. Tu przytulila, tu szturchnela.
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2017-03-10, 15:52   

mi się wydaje że po prostu potrzebuje do czasu "czegoś" od chłopaka, a że jesteś obok, macie dobry konakt to korzysta z Ciebie. Nie nakręcaj się, bo będzie tylko bardziej bolało w przyszłości ;)
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2017-03-10, 15:58   

Cytat:

W momentach kiedy starałem się ją trochę odtracic, ona o sobie przypomniała. Tu przytulila, tu szturchnela.



Tak zareaguje jakakolwiek dziewczyna która jest chociaż trochę zainteresowana.

Imo dziewczyna chce seksu ale się boi/wstydzi itd. Jest to rzecz którą musisz samemu ocenić.
Najlepiej działaj w jej kierunku (ale nie na zasadzie chcę być twoim chłopakiem a raczej chcę się z tobą przelecieć, drobna zmiana mindsetu a wiele zmieni) i weryfikuj. No i oczywiście, musisz się jasno określić jakiej relacji od niej chcesz i trzymać się tego choćby niebo spadło na Ziemię.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



ImiÄ™: Lukasz

Wiek: 32

Do³±czy³: 06 Lis 2010

   

Wys³any: 2017-03-13, 00:27   

Fowo napisa³/a:

No i oczywiście, musisz się jasno określić jakiej relacji od niej chcesz i trzymać się tego choćby niebo spadło na Ziemię.


Podoba mi się ona. Na tyle co ją znam, to powiem szczerze, że takiej drugiej nie spotkałem. Nie mówię tutaj o urodzie, ale o charakterze, przyszłościowych myślach, itp, itd.

Dzisiaj w pewnym momencie wstała i rzuciła lekkie hasło, że idzie się przejść, tak w sumie bez celowo. No, ale zaproponowałem jej towarzystwo. Przeliśmy się i porozmawialiśmy, ale żadnych fajerwerków. 2 godziny po spacerze, siedzieliśmy razem na kanapie i oglądaliśmy film. W pewnym momencie napisała do mnie koleżanką z czasów szkolnych, zapytać "co u mnie słuchać". Wykorzystałem sytuacje i pisałem sobie z nią. Młode po pewnym czasie, wstała poszła do kuchni, a jak wróciła to usiadła na drugiej sofie. Coś to miało znaczyć?

Wiem, wiem - ciężki ze mnie człowiek, ale nie miałem w domu miłości i teraz jestem zagubiony jak w labiryncie. Nie chce zrobić z siebie znowu głupka, bo już mi 6 dziewczyn odmówiło w ciągu 2 lat. Tutaj już mam inną sytuacje, bo jak przy niej się wygłupię, to już nie przyjdę do mojego ziomka :kwasny:
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com