Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

feeve

User


Do³±czy³: 24 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2015-04-09, 11:39   Ubrania z allegro

Dziewczyny, czy kupujecie ubrania na allegro? Czy według was to się oplaca? Znalazłam na allegro taka fajną paczke modnych ciuszków, w sumie to wszystkie mi się podobają i są w moim rozmiarze i własnie myślę żeby wziąć udział w aukcji. Czy wy tak robicie?
 

zgils

User


Do³±czy³: 09 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-09, 13:00   

Lepiej kupić w sklepie. Możesz przymierzyć i mieć pewność że pasuje.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2015-04-09, 14:02   

Czasami kupuję, jeśli widzę, że cena jest okazyjna. Znam swoje wymiary i jeszcze nigdy nic nie musiałam odsyłać. Choć fakt faktem w dział moda wchodzę tam coraz rzadziej. W takiej aukcji z paczką nie wzięłabym udziału, ryzyko zbyt duże, zdjęcie nie zawsze oddaje wygląd i jakość produktu.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

neverm0re  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 08 Kwi 2015

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2015-04-09, 15:40   

Jasne, że kupuję. Zazwyczaj męskie bluzki z logo zespołu, zawsze pasują jak ulał :-D

No a tak serio, to jeśli nie jesteś pewna to zawsze zapytanie można wysłać do autora aukcji prosząc o wymiary w cm.
_________________
"Nie znać, co kryją ogniste zasłony,
A każda sobą zasnuła grzesznika."
 

serlenna  

User



Wiek: 34

Do³±czy³a: 11 Kwi 2015

Sk±d: Be³chatów

   

Wys³any: 2015-04-11, 12:08   Re: Ubrania z allegro

feeve napisa³/a:

Znalazłam na allegro taka fajną paczke modnych ciuszków


Nie wiedziałam, że na Allegro sprzedają paczki.
 

porcelanowa

User


Do³±czy³: 23 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-04-14, 10:40   

Tak sprzedaja na allegro paczki ubrań. Mega Paka - tak się to zazwyczaj nazywa- czyli jedna dziewczyna sprzedaje bardzo dużo swoich ubrań. Trzeba tylko sie wspomoc snajperami aukcyjnymi ( aukcjoner.pl/snajper-allegro/ ) bo zainteresowanie wokol takich paczek jest zbyt duze zeby normalnie to wylicytować.
 

Linor

User


Do³±czy³: 19 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-19, 11:58   

ja na allegro kupujÄ™ tlyko ubrania ze znanych firm, w ciemno nie kupujÄ™
_________________
http://www.linor.pl/ - wszystko dla twojego samochodu
 

patrycjaknut

User


Do³±czy³: 12 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-19, 18:13   

Ja też lubię kupować ciuchy na takich portalach z wymianą i sprzedażą używanych ubrań. Przeważnie są w dobrym stanie a ceny o wiele niższe niż sklepowe
_________________
Jeśli interesują Cię stojaki reklamowe zajrzyj na http://www.oficyna97.pl/
 

hellibiu

User


Do³±czy³: 25 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-05-25, 14:19   

Lepiej kupić w zwykłym sklepie i przymierzyć.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-05-27, 18:07   

Kupiłam na allegro jeden t-shirt, z zakupu byłam zadowolona, dostałam co chciałam, aczkolwiek paczka szła bardzo długo. Generalnie wszystko zależy od sprzedawcy. Trzeba popatrzeć na opinie i zdecydować czy warto ryzykować. Jeżeli już się zdecydujesz, zmierz się dokładnie, żebyś nie zamówiła złego rozmiaru.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-06-08, 19:35   

Na pewno na allegro trzeba uważać na zeczy typu Japan Style. Na zdjęciach pięknie przedstawione, piękna i wspaniałą jakość - w rzeczywistości jakaś pomięta szmatka, nie podobna do niczego :( Niestety sama się na tym przejechałam :(
 

marcinb  

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Cze 2015

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2015-06-09, 23:04   Re: Ubrania z allegro

feeve napisa³/a:

Dziewczyny, czy kupujecie ubrania na allegro? Czy według was to się oplaca? Znalazłam na allegro taka fajną paczke modnych ciuszków, w sumie to wszystkie mi się podobają i są w moim rozmiarze i własnie myślę żeby wziąć udział w aukcji. Czy wy tak robicie?



Mimo że nie jestem dziewczyną, to znam takie, które kupują i robią to głównie ze względu na szeroki wybór.
 

Rampi

Stały User


Do³±czy³: 18 Maj 2015

   

Wys³any: 2015-06-12, 21:00   

ja bardzo często kupuję na allegro! tylko ja zawsze teraz kupuję od sprzedawców którzy mają 100% pozytywnych komentatorzy i standard allegro. Kilka razy kupiłam od takich co nie mieli i byłam zawiedziona.
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2015-06-13, 18:24   

Mam kilku sprawdzonych sprzedawców, zwłaszcza firm krawieckich, które mają swoje sklepy na allegro. Nie zamawiałabym przez internet gdyby ich sklepy stacjonarne były gdzieś w moim pobliżu, bo jednak nie ma to jak przymierzyć :).
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

zuzalis

User


Do³±czy³: 15 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-15, 15:04   

Kupuję, jeśli jest to coś co mi się podoba a widziałam to wcześniej w sklepie lub mogłam "pomacać". Boje się zawsze, że trafię na te chińskie szmatki co wcale nie przypominają ubrań ze zdjęć..
_________________
http://www.linor.pl/linki-samochodowe/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com