Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

miss.katy  

Stały User

Niezależna .



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Pa¼ 2009

Sk±d: Poland?

   

Wys³any: 2009-11-10, 19:54   Ubrania zimowe.

W tym tygodniu jadę na zakupy zimowe [może to za późno xd]. Nie wiem, jaki typ kurtki jest teraz modny, a przy tym komfortowy. Podobno czapki bardzo fajne są teraz te workowate, ale niektórzy mówią, że są zdecydowanie out. A wy co polecacie na strój zimowy, żeby był dość oryginalny, ale nie kosztował fortuny?
_________________
`We live, as we dream - alone .
 

Smile  

Stały User

Histeryczny chichot



ImiÄ™: Ola

Do³±czy³a: 09 Lis 2009

Sk±d: okolice Wroc³awia

   

Wys³any: 2009-11-10, 19:56   

£adny płaszczyk to oferta uniwersalna. Może być z dużymi guzikami.
Co do czapek to teraz najczęściej nosi się berety albo smerfetki. :-)
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 20:44   

Broń cię Boże nie kupuj ortalionowej, krótkiej, beznadziejnej kurtki w której bedziesz potem chodzić z brzuchem na wierzchu jak te wszystkie tlenione dżagi które ledwo mogą unieść powieki pod ciężarem czarnych kresek.
Polecam płaszcz. Płaszcze są fajne i ładne i ja osobiscie bardzo fajnie się w takim czuję i komfortowo. Czapkę mam taki beret luźny. Nie ważne czy to modne czy out, ale pamiętaj, że jak ma sie okrągłą twarz tak jak ja, to w takiej nawet się korzystnie wygląda. Przyjemna czapka. ;P
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-10, 20:57   

A ja odwrotnie do Pań wyżej ;) Nie lubię płaszczy, więc polecam kurtkę ;)
Ostatnio podobały mi się takie w kratkę xD może to nowa moda możne nie, lecz kieruj się tym co lubisz i w czym Ci będzie wygodnie.. Pamiętaj, żeby myśleć o cieple a nie wyglądzie ;) Bo ja czasami zafascynowana ładnym krojem czy kieszonkami porywam się na taką a potem marznę na przystankach :) Co do typów kurtek to chyba wielkich wyborów nie ma ;) zamek rękawki czy guziczki hehe ;)
Co do czapek widziałam ostatnio takie z (nie wiem jak to nazwać) dwoma sznurkami po ziemie, lub wielkie puchowe ;) ciekawe ale ja bym się na to nie napalała xD choć oryginalnie :D bo nie wiem jaka by w czymś takim wyszła :))
Ja wolÄ™ standard kapuza ;) lub czapka z daszkiem xD
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

Gray  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 18 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:16   

Kiedys rodzice skazali mnie na płaszcz po tym, jak zaziębiłam sobie jajniki. No i teraz mam ładny, długi, ale dziewczęcy wełniany płaszczyk, świetny jest. Szary, dwurzędowy. Z H&M - mimo firmy muszę przyznać, że trzyma się dobrze. Do tego szary beret i w miasto xD A na nogi mam proste, wysokie zamszowe kozaki.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:21   

Gray napisa³/a:

Z H&M - mimo firmy muszę przyznać, że trzyma się dobrze.



dlaczego mimo firmy?

Myślę, że płaszcze są chyba lepsze jeżeli chcesz tak na co dzień chodzić itd,a jak prowadzisz bardziej aktywny tryb życia to kurtka Ci lepiej posłuży :-D ja na przykład muszę mieć koniecznie zawsze kurtkę na narty,nie obejdzie się.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:25   

bo h&m to ze świetnej jakości nie słynie.

polecam ładny płaszczyk, tylko nie czarny, bo to smutne bardzo na zimę, ładny beret, taki luźniejszy i wielki wełniany szalik z wzorem warkocza. workowate czapki to bylł przebój tamtego sezonu.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Do³±czy³a: 14 Pa¼ 2009

Sk±d: ¦l±sk/Krk

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:27   

sheilven napisa³/a:

bo h&m to ze świetnej jakości nie słynie.



mi się nigdy nic nie zniszczyło...a mam sporo rzeczy
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:28   

a mi tak, nie raz bluzka mi się 'zfilcowała od torebki'.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

zielona  

Pogromca postów



ImiÄ™: Monika

Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 21:28   

Cytat:

polecam ładny płaszczyk, tylko nie czarny, bo to smutne bardzo na zimę, ładny beret, taki luźniejszy i wielki wełniany szalik z wzorem warkocza. workowate czapki to bylł przebój tamtego sezonu.


Widzę, że ty sie znasz na rzeczy. ;)

No dokładnie. Pamiętaj o tym berecie. Ale właściwie to my nie wiemy co ci pasuje, co jest w twoim stylu i w czym ci wygodnie będzie. Po prostu fajne płaszcze i berety weź koniecznie pod uwagę.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 22:08   

Mam czarny płaszczyk z Bershka , i do tego szarą workową czapkę z H&M'u.
Czapkę kupiłam w tym rok więc nie wiem jak długo wytrzyma , natomiast płaszcz mam od ponad roku i nadal jest świetnej jakości! no tak cena robi swoje.

Ponad to mam skórzaną kurtkę z Cubusa.

A buty to mi się Emu i Botki podobają , na te pierwsze sobie nie pozwolę (bo nie mam do czego ich nosić) natomiast nad drugimi właśnie poluję. ;)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:08   

http://bi.gazeta.pl/im/3/7086/z7086083X.jpg jeśli jednak kurtka to taką brałabym. i wielki szary sweter wkładany przez głowę z rozciągniętym golfem.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:13   

Å‚adna!!! wiesz gdzie taka mozna kupic? :hyhy:
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:21   

ta jest z topshopu no więc droga, ale jakby się po sklepach przejść, to pewnie w innych sieciówkach też będą.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

Lena  

Pogromca postów

<3



Imię: Mieczysława

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Cze 2008

Sk±d: Miasto Kobiet.

   

Wys³any: 2009-11-11, 17:26   

topshop <3 aj droga czy nie, warto zaplacic wiecej jak cos jest piękne.
_________________
"strach jest niezwykle podniecający. Ludzie lubią być straszeni. To działa na nich jak chwile przed orgazmem. Wszyscy pragną tego zaznać. To niezwykłe doświadczenie."
<3
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com