Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-10-27, 13:14   

¯E tak powiem nie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-10-27, 13:21   

Mam mieszane uczucia co do Twoich postów, z jednej strony mnie przerażasz a z drugiej fascynuje mnie Twoja... inność.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2013-10-27, 16:24   

Mnie przeraża jej fantazja. Niedługo przerodzi się w mitomanię.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2013-10-27, 19:57   

Myślę, że DeSade ma jakieś problemy z psychiką. To nie żart.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2013-10-27, 21:48   

Nie widzicie, że ów DeSade zagra tak, jak jej zatańczycie? Niektóre posty użytkowników trzeba dzielić przez minimum 50. A i nie podawaj linka, bo znów zdjęcia będą kogoś innego :-)

Dominować.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2013-10-28, 09:01   

Haha, gdyby się dało to polubiłabym te posty :D :

Mizi napisa³/a:

Nie widzicie, że ów DeSade zagra tak, jak jej zatańczycie? Niektóre posty użytkowników trzeba dzielić przez minimum 50. A i nie podawaj linka, bo znów zdjęcia będą kogoś innego :-)


Damn napisa³/a:

Mnie przeraża jej fantazja. Niedługo przerodzi się w mitomanię.



A w temacie, lubie ulegać. Takie podejście dużo bardziej mnie podnieca i spełnia.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-10-28, 13:35   

DeSade czeka na swojego Goebbelsa :-D
_________________
#truestory
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-10-28, 16:48   

kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą .
_________________
W miękkim futrze kota
 

Rhagar14  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-10-28, 19:10   

Nie znoszę dominacji i uległości . Nic mnie bardziej nie obrzydza jak ktoś się płaszczy przede mną , wzbudza to we mnie agresje . Znowu kiedy ktoś chce mnie zdominować to wzbudza we mnie jeszcze większą agresję lubię takie osoby niszczyć . Lubię czuć się z kimś równy mieć do kogoś szacunek i ten szacunek otrzymywać , nie potrafię polubić osoby z którą nie czuje się równy . Jeżeli chodzi o związek , jeżeli dziewczyną oczekuje ode mnie , że ja mam wszystko robić za nią , to po pierwsze odczuwam do niej ogromną pogardę i odczuwam duży strach , ponieważ nie lubię brać odpowiedzialności za innych . Jeżeli chce mnie zdominować to wtedy staje się strasznie agresywny i muszę ją po prostu zgnoić .Jeżeli chodzi o strefę seksualną to zarówno sadyzm i masochizm mnie obrzydzają
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-10-30, 13:17   

DeSademożesz mi podesłać ten link
_________________
You know who i am
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2013-11-02, 13:16   

Mnie też. DeSade, mam to samo. Nie zdobyłabym się chyba na aż tak szczegółowego i szczerego posta, ale poza tym woskiem, bo nigdy nie próbowałam, czuję się, jakbyś wyczytała to z mojej głowy. Czytając tego posta, nawet zrobiło mi się ciepło gdzieniegdzie...
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Do³±czy³a: 08 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-11-10, 10:06   

Często dominuję ale ostatnio kręci mnie jak partner zaczyna dominować. Sądzę, że może go trochę irytować, że to ja przejmuję inicjatywę w łóżku ale boi się mi to powiedzieć. :)
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Sekret  

Stały User



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 02 Lis 2013

Sk±d: U Królowej

   

Wys³any: 2013-11-10, 23:46   

Nie uznałabym siebie za dominatora w pełnym tego słowa znaczeniu, ale to ja, można powiedzieć, nauczyłam swojego faceta czym tak naprawdę jest kochanie się, pomimo tego, że to on jest ode mnie dużo starszy i miał za sobą parę związków. Dopiero przede mną otworzył się i powiedział o swoich fantazjach, bo widział, że jestem otwarta na propozycje, które ja nieraz zainicjowałam.

Czasami lubię dominować, ale to jednak bardziej poza sferą łóżkową, bo jestem o wiele bardziej silna psychicznie. A w łózku to tak różnie, ja się cieszę, że przełamał pierwsze lody niesmiałosci co do swoich fantazji i sam teraz wysnuwa propozycje ;)
_________________
,,Gdy życie wręcza ci cytrynę, wyciśnij ją i zrób lemoniadę.''
 

castana  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 12 Lis 2013

   

Wys³any: 2013-11-13, 00:05   

Niestety nie miałem okazji na tego typu zabawy, ale jakbym już miał wybierać to jako role uległego. Ciężko mi jednak u kogoś ze znajomych wykryć takie fascynacje więc będę musiał chyba poszerzyć moje poszukiwania na większą skale. Zresztą też nikt z moich znajomych nie wie o moich upodobaniach jak i o fetyszu do stóp.
 

SramNaFejsbuka  

Stały User


Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Mar 2013

Sk±d: pod karpatami

   

Wys³any: 2013-11-15, 12:59   

Jestem czysty - nietykany.

Wydaje mi się, że zdecydowanie wolałbym obierać "w tych sprawach" pozycję uległego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com