Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-21, 13:42   ulubione ćwiczenia fitness

hej,

jakie sa wasze ulubione cwiczenia fitnessowe?
Mam na mysli te typu: pilates, aerobik, joga itp.
Ja się ostatnio strechingiem zachwycam. Chodzą na niego przynajmniej raz w tygodniu do fitness parku. ¦wietnie się po nim czuję :)

A wy? które zajęcia dodają wam skrzydeł? :)
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-22, 12:59   

Ja tam raczej z fitnessem mam niewiele wspólnego, ale lubię skoczyć na basen, czy na siłownię - choć to ostatnio zaniedbuję :/ - będę musiał się jakoś zmusić bo już lato, lada chwila wakacje i trzeba się będzie czasem wybrać na jaką plaje - a tu zaległości na brzuchu :D :D
 

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-23, 13:27   

No tak, letnia pora rou motywuje do cwiczenia.
Ja starałam się ćwiczyć całą zimę, przyznam, że z róznym skutkiem, ale motywowali mnie znajomi, których poznałam w fitness parku, wiec chodzenie na streching było bardziej jak spotkanie towarzyskie aniżeli trening na masę miesniową ;)
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-23, 14:48   

No mnie tez nawet nie o masę chodzi, ale może bardziej o rzeźbę ;-) bo masę mam jaką mam, ale trochę podkreślić tu i tam by się zdało :-) Szczególnie jeśli chodzi o brzuch :D :D A i klatkę bym sobie jeszcze trochę zrobił. Najwyższy czas się za to zabrac na poważnie, żeby już w połowie wakacji móc się jakoś pokazać na plaży :D :D
 

kropka

User


Do³±czy³: 17 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-06-25, 14:25   

Ja najbardziej lubię pływać na basenie. A z ćwiczeń na fitenssach to pociągają mnie wszelkie bajery typu zumy pilatesy jogi i inne takie :) Zumba wybija się na pierwsze miejsce bo poskakać fajnie można
 

jestemmlody

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-06-25, 15:11   

hmmm mam pytanie co do zumby, widziałem, że mają te zajęcia w fitness parku i znajoma mnie tam chce wyciągnąć (bo sama nie pójdzie). Oglądałem filmiki na youtube, żeby zobaczyć jak to wygląda i powiem, że chętnie bym się na to wybrał :D :D Tylko, czy te zajęcia są też dla facetów??
 

margola  

Pogromca postów



Wiek: 46

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

   

Wys³any: 2010-06-25, 15:27   

uwielbiam step (interwał), tbc, power gym abt, abs
_________________
Wlecze za sobÄ… morze niby zbrodniÄ™ ciemnÄ…. Cichy,
spoglÄ…da na mnie w rozpaczy. Mieszkam tutaj.
 

praDa  

Mega wymiatacz

Sex, rock and thea!



Wiek: 35

Do³±czy³a: 07 Maj 2010

Sk±d: Den Haag / Rijswijk

   

Wys³any: 2010-06-25, 16:41   

Po prostu fitness. Ide na "silownie" z MP3 na uszach i sie poce :)
_________________
"Her heart is on her sleeve and it is looking right through me
You gently vicious slowly never felt so naked
Sex not love, I taste it in your make up
Sex not love, I taste in your lips"
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-06-26, 18:28   Re: ulubione ćwiczenia fitness

czarownica napisa³/a:

hej,

jakie sa wasze ulubione cwiczenia fitnessowe?
Mam na mysli te typu: pilates, aerobik, joga itp.
Ja się ostatnio strechingiem zachwycam. Chodzą na niego przynajmniej raz w tygodniu do fitness parku. ¦wietnie się po nim czuję :)

A wy? które zajęcia dodają wam skrzydeł? :)



Makrokroking, Aw, bieg, Ahalld
 

czarownica  

Stały User


Do³±czy³a: 12 Sie 2009

   

Wys³any: 2010-06-28, 12:20   

Totalnie nic mi nie mówią nazwy które Keanu wymieniłeś :)
Brzmia kosmicznie, ale domyslam się, że mogą dodawac człowiekowi skrzydeł :)

a biegac i ja lubię, dlatego zawsze biegne do fitness parku, ćwicze tam rączki, nózki, brzuch, a pozniej znowu biegiem do domU :P
 

beretpaździocha

Stały User


Do³±czy³: 29 Cze 2010

   

Wys³any: 2010-07-01, 11:34   

ja też głównie siłownia, jakieś biegi czasami basen. Niestety czasu mało, ale jak widzę to nie tylko ja mam problemy z czasem :D :D Motywacji też brakuje. Może jak wykupię karnet do jakiejś siłowni albo fitnessu to będę miał większą motywację do działania.
 

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-07-01, 15:09   

Makrokroking - To po prostu kilkometrowe spacery, z specjalnÄ… formÄ… oddychania.

Ahalld - Samoobrona.
 

sarenka  

User


Do³±czy³a: 05 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-05, 12:14   

Z tego co zauważyłam, to w tym okresie wiosenno letnim, coraz więcej osób stawia na ćwiczenia na świeżym powietrzu - mało kto chodzi na siłownie czy na fitness, no chyba, że ktoś jest zagorzałym zwolennikiem i po prostu lubi. Jednak większość osób wybiera raczej sporty, które można uprawiać na zewnątrz, dużo ludzi zaprasza znajomych, dlatego w tym ciepłym okresie tak bardzo popularne są gry zespołowe - z pożytkiem dla zdrowia no i rzecz jasna fajna zabawa przy tym est.
 

czarnulkalbn  

Wymiatacz



ImiÄ™: Patrycja

Wiek: 40

Do³±czy³a: 13 Lip 2010

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2010-07-14, 18:59   

A ja to lubię sobie w domu poćwiczyć - mam stepper, twister i sobie codziennie parę minut zawsze znajde na ćwiczenia.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2010-07-14, 22:31   

Zdecydowanie rower.
Rower normalny jaki i stacjonarny. Na obydwóch robię mnóstwo kilometrów.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com