Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Gimper  

User

Gold-Pro



Imię: Piotrek

Wiek: 26

Doczy: 10 Sty 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-08-10, 20:36   Unia Europejska a Polska

Jak myślicie, powinniśmy opuścić UE?
Z tego co się dzieje będzie tylko gorzej!

Unia czyli Niemcy i Francja oszukują nas na każdym kroku!
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-08-10, 21:12   

Ja bym chetnie wyszedł po warunkiem ze Rosją nie miałaby Kalingradu :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-08-10, 23:26   

Gimper napisa/a:

Unia czyli Niemcy i Francja oszukują nas na każdym kroku!


Czyli kiedy dokładnie?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-08-11, 01:14   

Nie widzę powodu by z Unii wychodzić póki co a to, że nas ktoś oszukuje to nic innego jak polityka. Francja czy Niemcy nie będą wspierać Polski bo im się to nie opłaca, co innego USA ;) im aktualnie jest na rękę by wspierać nasz kraj w kontrze do gazociągu Nord Stream 2.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Ranger

Hiper wymiatacz

Navigator



Doczy: 14 Sie 2012

   

Wysany: 2017-08-11, 11:05   

Cytat:

"Jak myślicie, powinniśmy opuścić UE? "



Nie. UE to najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się w Europie od czasów rzymskich i powinien rozumieć to każdy, kto zna choć trochę historii i choć z grubsza, na poziomie gimnazjalnym, orientuje się w zasadach działania UE.

Cytat:

" Z tego co się dzieje będzie tylko gorzej! Unia czyli Niemcy i Francja oszukują nas na każdym kroku! "



Podaj proszę:

1/ pięc przykładów na to, że UE to Francja i Niemcy
2/ pięć przykładów na to, że jesteśmy oszukiwani.

Cytat:

"co innego USA ;) im aktualnie jest na rękę by wspierać nasz kraj w kontrze do gazociągu Nord Stream 2"



Trudno znależć rzecz bardziej obojętną USA niż NS2, o którym 99% polityków i niemal pełne 100% narodu amerykańskiego nawet nie wie, że takie coś istnieje. Oczywiscie, dobre relacje z USA są bardzo cenne, ale nawet w połowie nie tak, jak z Francją, a zwłaszcza z Niemcami.
_________________
Smile or die!
 

Gimper  

User

Gold-Pro



Imię: Piotrek

Wiek: 26

Doczy: 10 Sty 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-08-11, 22:29   

Cytat:

UE to najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się w Europie od czasów rzymskich i powinien rozumieć to każdy, kto zna choć trochę historii i choć z grubsza, na poziomie gimnazjalnym, orientuje się w zasadach działania UE.


Chyba najbardziej zlodziejska żeby kolesie zarabiali

Cytat:

pięc przykładów na to, że UE to Francja i Niemcy


Merkel wszystkim rozkazuje.
A prezydent Francji każe Polakom siedzieć cicho
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-08-12, 09:05   

Szkoda ze nie możemy wrócić do wspólnoty europejskiej,Czyli sytuacji sprzed 30.11.2009 :zalamany:
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2017-08-12, 14:32   

Gimper napisa/a:

Merkel wszystkim rozkazuje.
A prezydent Francji każe Polakom siedzieć cicho


A mówili, żeby nie oglądać TVP Info. No i mamy pierwszą ofiarę na forum.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-08-12, 16:03   

Gimper, Jak nie UE to co w zamian ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Gimper  

User

Gold-Pro



Imię: Piotrek

Wiek: 26

Doczy: 10 Sty 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-08-12, 17:19   

Po prostu UE jest podporządkowane dyktatowi Niemiec i Francji, bo to największe kraje i gospodarki.
Wszyscy inni muszą się z nimi zgadzać, a każdy kto próbuje dyktatowi Merkel siebie postawić jest przedstawiany jako wróg Europy.
Niemcy i Francja są największymi przeciwnikami Miedzymorza, bo jak słusznie zauważył Piotr Semka, skolonizowali sobie Polskę Lidlami i Selgrosami, nie płacąc w ogóle podatków.
Zarabiają na nas i wykorzystują.

Takze medialnie

W naszym kraju niemieckim koncernom nic nie grozi, mogą czuć się jak w domu. Na oczach niby bezsilnych partii politycznych toczy się kuriozalna gra: na poparcie swych tez o rzekomym łamaniu demokracji przez Prawo i Sprawiedliwość niemieckie gazety cytują polskie, należące do tych samych koncernów, i na odwrót. Mówiąc wprost, polska opinia publiczna urabiana jest przez ten sam kartel.
Niemcy przypuścili ofensywę i skolonizowali nie tylko polskie media. Tyle, że inne kraje zdążyły się już uwolnić spod niemieckiej kontroli i ubezwłasnowolnienia. Tak, jak np. nasi południowi sąsiedzi, którzy dokonali gruntownych zmian w strukturach własnościowych: dziennik „Hospodářské noviny”, należący do Verlagsgruppe Handelsblatt wykupił czeski miliarder Zdeňek Bakala, wysokonakładowy „Deník” i „Mlada fronta” przejął w 2013r. od Rheinisch-Bergische Druckerei- und Verlagsgesellschaft Andrej Babiš, gazetę „Právo“ wydaje czeska spółka Borgis, „Blesk“ należy już do Czech News Centrum (CNC), dawniej Ringier Axel Springer, a jej jedynym udziałowcem jest grupa inwestycyjna Daniela Křetínskégo i Patrika Tkáča. Do CNC należy też tygodnik „Reflex”. Inne, czołowe tygodniki jak „Respekt” i „Ekonom” wydaje dziś spółka Economia, wcześniej w rękach niemieckiej Verlagsgruppe Handelsblatt.
Dominacja niemieckich koncernów skończyła się także na rosyjskim rynku, gdzie jeszcze do niedawna wydawały ponad 200 tytułów. Wystarczyła jedna uchwała Dumy, ograniczająca udziały zagranicznych inwestorów w rosyjskich redakcjach do 20 proc. Rzecz jasna, gdy w ubiegłym roku wprowadzono w życie tę ustawę podniósł się za Odrą wielki krzyk o „putinizacji”, godzeniu w fundamenty demokracji, w swobody wypowiedzi… itd. itp.
Jeśli podobne kroki podejmą polscy parlamentarzyści i polski rząd, biorąc pod uwagę wielkość naszego kraju, przynależność do UE i NATO, a więc znaczenie Polski nie tylko w środkowo-wschodnim regionie Europy, krzyk będzie tym większy, tym mocniejsze naciski i kontrofensywa niemieckich koncernów dla zachowania istniejących wpływów. Spytam jasno: jeśli nie dziś, to kiedy?
Obecnie opinię publiczna w naszym kraju kształtują Verlagsgruppe Passau, koncern Axel Springer, Gruner+Jahr, Bauer i inne, poprzez należące do nich gazety ogólnopolskie, regionalne, periodyki, na portalach internetowych skończywszy.
„To wielkie zagrożenie dla niezależnego dziennikarstwa i wolności poglądów. Stary monopol państwa totalitarnego zastąpił w Europie Środkowej monopol obcego kapitału”,
— cytowałem w 2003r. z raportu Europejskiej Federacji Dziennikarzy (EFJ). Według autorów tego raportu, niemieccy właściciele gazet w Polsce, Czechach, czy na Węgrzech próbowali narzucać redakcjom punkty widzenia zgodne z własnym, czytaj: niemieckim, interesem. Po objęciu władzy przez PiS, na wieść o (wciąż, niestety, tylko) zamiarze uwolnienia się naszych mediów spod tych wpływów, ta sama federacja EFJ wyraziła… „zaniepokojenie”. Planowana repolonizacja została określona jako… próba objęcia kontroli nad mediami przez rząd.
„Niezależność ma podstawowe znaczenie tak dla mediów publicznych, jak i prywatnych w każdym demokratycznym społeczeństwie”
— ostrzegł prezydent EFJ Mogens Blicher Bjerregard, pod czym i ja mogę podpisać się obiema rękami. To prawda, niezależność ma podstawowe znaczenie, dlatego powtórzę po raz „enty”:
Odwlekanie repolonizacji środków masowego przekazu jest nie tylko dla dzisiejszego rządu, lecz w ogóle dla niezależności Polski samobójcze!

[ Dodano: 2017-08-12, 17:22 ]

Cytat:

Oczywiscie, dobre relacje z USA są bardzo cenne, ale nawet w połowie nie tak, jak z Francją, a zwłaszcza z Niemcami.


Niemcy to nad traktują jako kolonie a nie partnera.
Chcą nas wykorzystać ile się da.
http://newsweb.pl/2017/06...z-polske-i-usa/

[ Dodano: 2017-08-12, 17:40 ]
https://dorzeczy.pl/swiat/35278/Ratowanie-Grecji-Niemcy-zarobili-ponad-miliard-euro.html

Tak bogaca się Niemcy, wykorzystując inne kraje.

A Merkel jeszcze chce nam podrzucić imigrantów, którzy nic nie, robią ciągną socjal, i robią zamachy.
To ja wolę Ukraincow, przynajmniej się asymiluja i pracują.

A najśmieszniejsze są te liberalne wrzaski ze kto nie lubi muzułmanów jest rasista.
Hah.
Czyli kolega Devaneio nie lubiący katolików jest rasista.
Australia odsyła uchodzcow i nikt nie pisnie, USA nie pozwala wjeżdżać Polakom i tez dobrze.
A tu wielki rasizm bo nie chcemy muslimow.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-08-12, 19:58   

Gimper,
Po pierwsze PiS nic nie zrobi bo to PiS i wszystkim w kraju jak i za granicą się źle kojarzy.

Po drugie nie odpowiedziałeś mi na pytanie jak nie UE to co w zamian.Przypominam że graniczymy z Rosją przez Kalingrad.

Po trzecie nie jestem rasistą gdyż jestem ateistą więc nie mam powodu by bac się kogoś kto nie wierzy w te same gusła co ja :] .Rasizm rodzi się w społeczeństwach przesączonych bigoterią i dewotami.U ludzi o mentalności niewolników którzy potrzebują mieć nad sobą pana,mają głowę w dup*e i nie potrafią samodzielnie myśleć.Za to łatwiej im kupić sobie poradnik jak dostać się do raju czyli tak zwana biblię i podąrzac droga starożytnych żydów którzy twierdzili że ziemia jest w centrum wchechświata i rozmawiali z płonącym krzakiem :-D

Religie sekty i to całe gowno ma na celu odizolowanie Cię od innych i wmowienie ci ze ich jest właściwe,prawdziwe.Dlatego potem muzułmanie sie wysadzaja bo wierzą że po śmierci dostaną u allaha 72 dziewicze cipki :-D
Wy też lepsi nie jesteście.Zakładacie ze do Jahwe(czy jak tam on się u was nazywa)pojdziecie Wy bo jestecie ochrzczeni i macie te sakramenty i inne pierdoły.A co jeśli jakiś żydoprzebieraniec jest seryjnym mordercą albo pedofilem ?
Nic bo przecież pójdzie do kosciola i się wyspowiada(Trynkiewicz też się ostatnio ożenił ;) ),a taki ateista czy człowiek innej wiary juz nie.Twoj bóg
ma w dupie położenie geograficzne czy sprawiedliwość.On chce tylko was.Wy jesteście lepsi bo w niego wierzycie i spotka was nagróda,innych nie.Ciekawi mnie ile jest tych bóstw skoro kazdy sekciasz po śmierci do niego idzie... :-D

W ogóle to dlaczego zawsze jest on a nie ona?Moze sexizm?
Taka jest właśnie różnica między ateistami a wierzącymi.Ateiści to przyzwoici ludzie którzy nie dra ryjow w niedzielę niedzielę nie wysasdzaja budynków.Przed wojną w Syri kraje Europy zachodniej były krajami o bardzo niskiej przestępczości.Natomiast ludziom wierzącym,ah zapomniałem religia nakazuje :]

I jeszcze na koniec ludzie wierzacy wierzą że jak będą dobrzy to coś za to po śmierć dostaną.A ateiści ?
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Gimper  

User

Gold-Pro



Imię: Piotrek

Wiek: 26

Doczy: 10 Sty 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-08-12, 20:49   

Ja pisałem że przrdstawianie przeciwników muzułmańskiego napływu di Europy jako rasistow to typowe dla liberalnych mediów zagranie.
Jeśli jestem rasista bo nie lubię muzułmanów to ty jesteś rasista bi nie lubisz katolików.

Cytat:

Po drugie nie odpowiedziałeś mi na pytanie jak nie UE to co w zamian.Przypominam że graniczymy z Rosją przez Kalingrad.


Norwegia tez graniczy z Rosją a w UE nie jest.
Co to ma do rzeczy?

DeVaneio napisa/a:

PiS i wszystkim w kraju jak i za granicą się źle kojarzy.


Propagandę siejiesz.
PiS ma większe poparcie w sondażach od liberalkow z Nowoczesnej czy Komuchow z SLD.
I komu z zagranicy?
Japonii?
USA?
Arabii?
Indiom?
Wielkiej Brytanii?
Pierwsze słyszę.

Czy może tylko lewacko liberalnej klice z Brukseli i mediom niemieckim?
To znaczy ze idziemy w dobrym kierunku.

Wiec daruj te bzdury jak to cały świat Pis nienawidzi, i tylko marzy by iść w pochodzie KOD.
 

DeVaneio  

Moderator



Doczy: 27 Lip 2014

   

Wysany: 2017-08-12, 21:14   

Gimper, Nic nie zrozumiałeś.Przeczytaj jeszcze raz co napisałem albo zapoznaj się z slowami:bigot,dewota,fundamentalista religijny,rasista.

Zastanów się dlaczego Rosja nigdy nie podbiła Norwegii a zawsze chciała podbić nas?

PiS to też komuchy.Jedna z czterech łap PZPRu.PiS szerzy social.Kupił ludzi swoim 500+ i rzekomym obnizeniem VATu(czego nie zrobił).PiS wspiera Rydzyka i kk.Co rok jakieś 5mld złoty ucieka do Watykanu i już nie wraca.
PiS powinien:
*obniżyć podatki i zlikwidować te najbrdziej szkodliwe (CIT,PIT)
*Obniżyć VAT do stanu przed Tuska 17%.
*Przywrocic ustawę Wilczka z rządu Rakowskiego z 1988r.
*Zreformować sejm i senat na styl amerykanski(100 poslow,100 senatorów)
*Zlegalizowac broń
*Przywrócić karę śmierci
*Napisać nową konstytucję i czytelne prawo
*Zmniejszyć liczbę urzędników państwowych powiedzmy na poczatek do 16 000 osób.
Generalnie PiS musiałby skończyć z chorym socjalizmem i zrobić z Polski Państwo Minimalne :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Gimper  

User

Gold-Pro



Imię: Piotrek

Wiek: 26

Doczy: 10 Sty 2017

Skd: Lublin

   

Wysany: 2017-08-12, 21:53   

Cytat:

Nic nie zrozumiałeś.Przeczytaj jeszcze raz co napisałem albo zapoznaj się z slowami:bigot,dewota,fundamentalista religijny,rasista.


No ja wiem co one znaczą.
Tylko jeżeli mnie jako przeciwnika muzułmanów nazwia rasista bo nie chce muzułmanów, czyli nie chce ludziom konkretnego wyznania.
To tak samo ty walczący z katolikami tez jesteś według ich logiki rasista.

A to bzdura, rasizm nie dotyczy wiary ale narodowości, rasy.
Niech można być rasista ze względu na niechęć do świadka Jehowy!!

Cytat:

Zastanów się dlaczego Rosja nigdy nie podbiła Norwegii a zawsze chciała podbić nas?


No, ale to ma do rzeczy?
Przecież UE to nie sojusz wojskowy, by się bronić przed Rosja to po to jesteśmy w NATO!

Cytat:

obniżyć podatki i zlikwidować te najbrdziej szkodliwe (CIT,PIT)
*Obniżyć VAT do stanu przed Tuska 17%.



Dokładnie.

DeVaneio napisa/a:

Zreformować sejm i senat na styl amerykanski(100 poslow,100 senatorów)


W ogóle senat zlikwidować

DeVaneio napisa/a:

Zlegalizowac broń
*Przywrócić karę śmierci


Brawo, brawo!!
Za to ci piwo stawiam

DeVaneio napisa/a:

Napisać nową konstytucję i czytelne prawo


Przydałoby się bo nie mogę już patrzeć na te awantury o komusza konstytucję
 

AT4  

Wymiatacz

...



Wiek: 27

Doczy: 29 Mar 2013

   

Wysany: 2017-08-12, 22:34   

Cytat:

"co innego USA ;) im aktualnie jest na rękę by wspierać nasz kraj w kontrze do gazociągu Nord Stream 2"



Trudno znależć rzecz bardziej obojętną USA niż NS2, o którym 99% polityków i niemal pełne 100% narodu amerykańskiego nawet nie wie, że takie coś istnieje. Oczywiscie, dobre relacje z USA są bardzo cenne, ale nawet w połowie nie tak, jak z Francją, a zwłaszcza z Niemcami.[/quote]

Niemcy uciekają z Amerykańskiej smyczy więc według mnie jest to dla ich polityki ważne, oczywiście nie jakoś specjalnie bo Polska nie jest krajem z którym trzeba się jakoś liczyć.

Szej-Hulud napisa/a:

Gimper napisa/a:

Merkel wszystkim rozkazuje.
A prezydent Francji każe Polakom siedzieć cicho


A mówili, żeby nie oglądać TVP Info. No i mamy pierwszą ofiarę na forum.



Dawaj jakieś argumenty, spróbuj Go przekonać, że się myli.
Wytłumacz mi bardzo proszę jaka różnica jest między propagandą TVP, TVN czy Polsatem? - dla mnie osobiście nie ma żadnej.
_________________
Nie żałujcie martwych. Żałujcie żywych a szczególnie tych, którzy żyją bez Miłości
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com