Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-04-15, 22:22   

PISALI¦CIE A NIE SPOTYKALISCIE SIÊ PRZEZ PARE TYGODNI.
może jestem dziwna, ale pisanie dla mnie znaczy niewiele.
 

Avery  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-04-15, 22:33   

$karbówka napisa³/a:

Mogę trochę rozjaśnić sytuację. ;)
No ja nie odpisywałem do ledwo poznanych dziewczyn zbyt często bo normalnie szału można by dostać od tego.



Tylko, że on jej podczas rozmowy nie odpisuje, a to już jest nieodpowiednie. ;)
 

Straciatella  

Stały User


ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-15, 22:55   

Dobra, teraz namieszaliscie mi w głowie.. A wiec te wszystkie rzeczy, ktore usłyszałam badz przeczytałam mam traktować nie na serio?Czyli tak naprawde wszystko to zupełnie nic nie oznacza?
Przeciez jezeli zupełnie nic by do mnie nie miał to po tym jakby mi nie odpisał to chyba za pare dni sam by nie pisał?
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-15, 22:57   

To idź, napisz do niego, wysyłaj buziaczki za pomocą emotek, a będziesz szczęśliwa. Rób co chcesz.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-04-15, 22:59   

Avery napisa³/a:

Tylko, że on jej podczas rozmowy nie odpisuje, a to już jest nieodpowiednie


To po prostu niegrzeczne i burackie, ale jeśli pisze z inną w tym momencie i tamta bajeruje to cóż...
Albo po prostu nie chce mu się odpowiadać i tyle.

Jak chłop tak zagrywa to znaczy, że raczej nie jest specjalnie w danej dziewczynie zauroczony.


Straciatella napisa³/a:

A wiec te wszystkie rzeczy, ktore usłyszałam badz przeczytałam mam traktować nie na serio?Czyli tak naprawde wszystko to zupełnie nic nie oznacza?



Mówiąc brutalnie, to facet nawet jak się prześpi z dziewczyną też bywa że nie oddzwania i cóż zrobić?
SÄ… takie typy.
Mądra kobieta nie powinna za szybko ufać - ale wtedy nie byłoby tych tematów jacy to faceci sa bydlaki i w ogóle, także raczej norma musi być wyrobiona. :->


Straciatella napisa³/a:

Przeciez jezeli zupełnie nic by do mnie nie miał to po tym jakby mi nie odpisał to chyba za pare dni sam by nie pisał?


A czemu nie?
 

Avery  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-04-15, 23:01   

Szczerze to ja już nie wiem co Ci doradzić. Chyba powinnaś posłuchać męskiej części tego forum. :-)
 

Straciatella  

Stały User


ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-15, 23:06   

Czyli uważacie, że powinnam go sobie odpuścić zanim on odpuści sobie mnie? Nie odpisywac? Czy jak postępować?
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-04-15, 23:11   

Za poźno, juz sobie Ciebie odpuscil i traktuje Cie jako sposob na nude.
 

Straciatella  

Stały User


ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-15, 23:16   

Byc moze tak, trudno, zycie. Ale w takim razie po co spędzały ze mna cała sobote, a po tym do mnie pisał i dziękował za miły dzien?
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-15, 23:34   

Straciatella napisa³/a:

Byc moze tak, trudno, zycie. Ale w takim razie po co spędzały ze mna cała sobote, a po tym do mnie pisał i dziękował za miły dzien?



to, że Ci dziękował za miły dzień jeszcze nic nie oznacza niestety. Też kiedyś miałam taką sytuację (dawne dzieje), że spotkałam się z chłopakiem, po czym napisał, że było super i również dziękował za świetne spotkanie. Potem może się odezwał jeszcze raz i kontakt się urwał całkowicie.
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Razer  

Wymiatacz

broken dreams



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Gru 2010

Sk±d: ja mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2014-04-17, 11:25   

Jak Ci na nim zależy, to pisz. Może po prostu jest czymś zajęty albo roztargniony, nie ma co gdybać.
Jak chcesz sprawdzić czy mu zależy, możesz go wziąć na przeczekanie, co w sumie byłoby rozsądne.


Moim zdaniem w takiej sytuacji powinna być zachowana względna równowaga, z naciskiem na to, żeby jednak facet przejmował inicjatywę. Dla mnie wystarczające byłoby, żeby dziewczyna czas od czasu sama zaczęła rozmowę, inaczej miałbym wrażenie, że jej nie zależy na utrzymywaniu ze mną kontaktu. Jeśli facet chciałby i przede wszystkim czułby że warto, to by się starał, takie jest moje zdanie.
_________________
"Czasem są chwile, gdy problem jest w każdym kroku..."
 

Straciatella  

Stały User


ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-17, 12:14   

Czyli uważasz, ze moge sie spytac czy cos sie stało? I napisac cos w stylu, ze po prostu doszłam do wniosku ze on nie chce kontynuowac tej znajomosci, a ze ja nie lubie domyslow to wole miec jasna sytuacje ?

[ Dodano: 2014-04-17, 13:31 ]
Nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie, ale wczoraj zaczal do mnie pisac jego najlepszy przyjaciel, ktorego tak naprawde nie znam, tylko poznałam.
 

Razer  

Wymiatacz

broken dreams



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Gru 2010

Sk±d: ja mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2014-04-17, 22:33   

Ja wiem, że takie pytanie psuje całą aurę tajemniczości i domyślania się, co siedzi w drugiej osobie, ale skoro miotasz się w tej sytuacji, to zamiast silić się na domysły może wystarczy zapytać.
Nie pisz w sposób 'ok, widzę że nie chcesz, nie będę się narzucać'. Spróbuj bardziej neutralnie, nie sugeruj mu odpowiedzi, nie naskakuj. Niech to będzie normalna, spokojna rozmowa, bez żadnych pretensji.

A skoro napisał przyjaciel, to może 'odstępuje' Cię kumplowi xd
_________________
"Czasem są chwile, gdy problem jest w każdym kroku..."
 

Straciatella  

Stały User


ImiÄ™: Zosia

Do³±czy³a: 28 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-17, 23:21   

Bardziej neutralnie czyli jak? Nie wiem zupełnie co mogłabym napisac..
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com