Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ranita92

User


Do³±czy³: 30 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-04-16, 00:28   CoÅ› z tego wyjdzie ?

Witajcie,
Mam pewną zagwostkę, która nurtuje mnie już od pewnego czasu. Ok. miesiąc temu zaczęłam tańczyć pewien taniec towarzyski, który jest bardzo bliski i sensualny. Z moim partnerem nie znaliśmy się wcześniej. On nie miał oporów by już na pierwszych zajęciach trzymać mnie za rękę, biodra (nawet, gdy nie tańczyliśmy akurat). Na ostatnich zajęciach natomiast nasz taniec stał się jeszcze bardziej zmysłowy. On trzyma swoją twarz przy mojej, a więc stykamy się czy to policzkami, czy to czołami. To akurat jest element tańca, co zaobserwowałam u tancerzy profesjonalnych. Ale co więcej, gdy jesteśmy np. tak oparci czołami on patrzy mi się prosto w oczy i nie spuszcza wzroku. Podobnie, gdy tańczymy w pewnej odległości, choć tu zdarzy mu się spojrzeć gdzie indziej. Często też z oczu kieruje wzrok na usta. Jest jeszcze jedna rzecz, którą totalnie mnie zaskoczył: kiedy robimy wychylenia partnerki on pociągał mnie delikatnie i zaje**** (:D) za włosy... Ja więc do niego: a to co? fetysz? A on: Nooo, włosy taaak... :) I to mnie właśnie zaczęło zastanawiać. Muszę też jednak wspomnieć o tej innej stronie: gościu prawie wcale się do mnie nie odzywa poza zajęciami, nie okazuje jakiegoś super zainteresowania rozmową - rzadko kiedy cokolwiek napisze na GG czy kom. Po 2 jest cholernie tajemniczy i skryty. Nie wiem o nim prawie nic, mimo to, że na nieśmiałego nie wygląda (np. potrafi się kłócić z recepcjonistką z marszu :P). Co o tym przypadku myślicie? Nigdy nie byłam dobra z komunikacji niewerbalnej...
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-04-16, 03:44   

Nie potrafimy wejść w jego umysł, więc nie powiemy Ci, o czym myśli i czy mu się podobasz. Ale przyjemnie jest myśleć, że komuś się podobamy, gdy wszystko na to wskazuje. Skoro razem tańczycie i wychodzi to naprawdę zmysłowo, to może warto spróbować przenieść to poza taniec? Nie czekaj, aż napisze, Ty napisz. A najlepiej umów się z nim na jakiś spacer lub do kina. Lub na to i na to. Chłopak pewnie jest nieśmiały. Albo ma jakieś inne powody, ale jeśli z nim nie pogadasz, to się nie dowiesz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-04-16, 17:12   

Wiesz co z tańcem towarzyskim już tak jest, że pochłania w całości ciało i zmysły. Pamiętam, że partner, z którym ja kiedyś tańczyłam nie pociągał mnie jako chłopak wcale. Jednak podczas ćwiczenia układów traktowałam go jak "swojego". Gdy wchodziliśmy wspólnie na parkiet zaczynała się prawdziwa gra ciał, zmysłów - ful zestaw. Chciałam być dla niego atrakcyjna, lubiłam gdy zapalały mu się w oczach takie ogniki, patrzyłam mu w oczy, bo to pomaga znaleźć wspólny rytm i jednocześnie odciągało wzrok od własnych stup :hyhy: . Nasza instruktorka pracowała wcześniej w teatrze wiec nasze układy na szprycowane były całą masą "namiętnych" elementów: ocieraliśmy się o siebie, chwytaliśmy dłonią za twarze itd. Mi osobiście najbardziej podobał się układ do cza-czy, kiedy on szedł do tyłu, a ja w prostej linii za nim do przodu z ręką na jego torsie, też patrzyliśmy na siebie wtedy, aż iskry szły, ale nie ważne.

Chodzi o to, że on napisał mi kiedyś po zajęciach, tak totalnie od czapy (nie utrzymywaliśmy kontaktu poza lekcjami) "czy tak samo głęboko całuje jak patrze w oczy?" a ja byłam w szoku nie bardzo wiedząc co odpisać, no bo poza parkietem był tylko kolegom i nie chciałam tego zmieniać.

Tak, że oczywiście ,nie muszę mieć racji, ale radziłabym do oceny waszej relacji, brać pod uwagę, tylko to co się dzieje poza parkietem. Czyli konkretnie w Twoim przypadku nie nastawiałabym się na fajerwerki.

[ Dodano: 2014-04-16, 19:44 ]
Kurde ja i moja inteligencja. Tam powinno być stóp jak coś - ale ze mnie kołek ;/
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Damianoo987  

Stały User


ImiÄ™: Damian

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Maj 2012

Sk±d: Poznan

   

Wys³any: 2014-04-16, 21:05   

Poprostu masz profesjonalnego partnera :) W takich tancach wrecz powinno sie bez przerwy patrzec w oczy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com