Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

lapi00

User


Doczy: 16 Gru 2012

   

Wysany: 2014-04-18, 14:26   golenie intymne przed basenem

Od dwóch lat preferuję styl na zero oprócz nóg i rąk. Nie ukrywam tego, ale i też się nie chwalę tym. W przbieralni na WF-ie raczej nikt nie zwraca na to uwagi, choć w przebieralni bielizny nie zdejmuję. Chyba większość kumpli z klasy też podobnie robi. Nikt nie komentuje, nikt nie przygląda się.

Na basenie jak zarosnę to oporów z zdjęciem kąpielówek pod prysznicem nie mam. Jak jestem ogolony to już inaczej sprawa wygląda. Ostatnio ogolony odważyłem się zdjąć kąpielówki i dwóch starszych panów tak ok. 40 lat dziwnie mi się przyglądało.

Jak nalezy się w takim przypadku zachować
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 14:32   

Odwzajemnić dziwne spojrzenie. Niby co masz robić?
PS Dwóch starszych panów po 40-stce? Dobre :mrgreen:
EDIT:
Zastanów się: nie masz problemów z nagością po zarośnięciu, a po goleniu tak? To trochę tak, jakbyś wstydził się chodzić w czystych ubraniach, a dobrze czuł się w takich znoszonych, pobrudzonych.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2014-04-18, 14:54   

Rób tak abyś Ty sam ze sobą czuł się dobrze, a czterdziestoletnim facetom nic do tego co robisz z tym co masz w spodniach^^
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 16:31   

Cytat:

Zastanów się: nie masz problemów z nagością po zarośnięciu, a po goleniu tak? To trochę tak, jakbyś wstydził się chodzić w czystych ubraniach, a dobrze czuł się w takich znoszonych, pobrudzonych.



Przedziwne porównanie.
Zresztą, po co ściągać kąpielówki na basenie?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doczy: 26 Wrz 2011

   

Wysany: 2014-04-18, 16:59   

@Damn pod prysznicem, przecież po basenie należy się umyć z chloru i innego syfu ;p
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 17:56   

Damn napisa/a:

Przedziwne porównanie.


Przepraszam cię, ale golenie się w miejscach intymnych jest dla mnie równoważne z dbaniem o siebie (zaraz po myciu się).
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczy: 16 Cze 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 18:14   

Szej-Hulud napisa/a:

golenie się w miejscach intymnych jest dla mnie równoważne z dbaniem o siebie


Więc niegolenie równoznaczne jest z niedbaniem?
_________________
There can be only one
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 18:26   

Akeyo20 napisa/a:

Więc niegolenie równoznaczne jest z niedbaniem?


Być może niezbyt dokładnie się wyraziłem. Miałem na myśli to, że jest jednym z.. przejawów dbania o siebie. Niewątpliwie mniej oczywistym niż mycie się, ale jednak.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 18:43   

Cytat:

Przepraszam cię, ale golenie się w miejscach intymnych jest dla mnie równoważne z dbaniem o siebie (zaraz po myciu się).



Osobiście jako kobieta uważam, że zadbany mały przyjaciel to umyty, pachnący i przystrzyżony, nie naga różowa parówa. A jak mam wybierać między łysolem a zarośniętym (z zaznaczeniem, że wymytym), wybieram busz.

Cytat:

@Damn pod prysznicem, przecież po basenie należy się umyć z chloru i innego syfu ;p



Kobiety jakoś nie obnażają się pod prysznicami na basenie... osobiście po prostu opłukuję się, wycieram, ubieram, a myję dopiero w domu :-o

Zapytałam z ciekawości znajomego płci męskiej i... zdziwił się...
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostatnio zmieniony przez Damn 2014-04-18, 18:46, w caoci zmieniany 1 raz  

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doczy: 26 Wrz 2011

   

Wysany: 2014-04-18, 18:44   

to jak Ty się po wizycie w basenie "opłukujesz" to ja nie chciałbym być Twoim chłopakiem :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 18:50   

I tak nie miałbyś szans, także nie masz się o co martwić :> Ty z basenu brudny wychodzisz? Widzisz, żadna kobieta nie obnaża się na basenie, ¯ADNA, przynajmniej w czasach, kiedy ja chodziłam. Myją sobie włosy lub CZASEM używają mydła w płynie do ciała, sama też ograniczałam się tylko do takich zabiegów, nie rozbierałam się. Gruntownie myłam się w domu, sama w łazience. Stroje kąpielowe ja, moja siostra i wszystkie koleżanki ściągałyśmy będąc w przymierzalniach, żadna nie szorowała sobie z tego STRASZNEGO CHLORU bobra przy innych laskach. A byłam na kilkunastu basenach i widziałam zachowanie wielu różnych kobiet. Nie wiem, to zakrawa o ekshibicjonizm. Może faceci inaczej rozumują... Choć nie wszyscy :D
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostatnio zmieniony przez Damn 2014-04-18, 18:55, w caoci zmieniany 1 raz  

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doczy: 26 Wrz 2011

   

Wysany: 2014-04-18, 18:55   

No nie chciałbym, taka eksperta od seksu, że strach się bać co Ty wyczyniasz w łóżku, czułbym się jak mały chłopczyk prowadząc auto :/

Ja po basenie kąpię się jak normalny człowiek, w domu zresztą też.


A jakoś w saunie się obnażają, może nie całkiem, ale ubrana nei siedz ;)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 18:56   

Wnioski z dupy :D Normalny człowiek kąpie się sam ewentualnie z drugą połówką.
W saunie siedziałam w stroju kąpielowym bądź zawinięta ręcznikiem.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Doczy: 26 Wrz 2011

   

Wysany: 2014-04-18, 18:59   

z dupy? Sama mnie poprawiłaś, że nei wiem nic o 'pałach', więc jesteś ekspertką. Może mnie pouczysz co nie co o współżyciu, bo ja taki niedoświadczony 18 latek ;>

Pewnie i tak pod tym ręcznikiem siedzisz w stroju kąpielowym, nieoddychającym, sztucznym materiale w pomieszczeniu w którym temperatura wynosi ok 90-110*C.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-04-18, 19:04   

Nie trzeba być ekspertem, nawet nie trzeba współżyć żeby wiedzieć, że za duża pała jest jeszcze gorsza niż za mała.

Cytat:

Pewnie i tak pod tym ręcznikiem siedzisz w stroju kąpielowym, nieoddychającym, sztucznym materiale w pomieszczeniu w którym temperatura wynosi ok 90-110*C.


Wow ile Ty o mnie wiesz. W saunach też przesiadywałam i nie widziałam tam dotąd nikogo kto by był do rosołu rozebrany.

Wracając do tematu, generalnie ja problemu nie rozumiem. Jak się na mnie ktoś krzywo patrzy gdy coś robię, to następnym razem tego nie robię. Widocznie przeszkadzał im widok Twojego przyjaciela. To, że akurat on był wtedy ogolony, to mógł być przypadek.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com