Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:29   

Sacher napisa³/a:

Wzięłaś pod uwagę, że nie ma jaj?


No to nie przejdzie badań, takich nie biorą do wojska. :]


Ewelinaaa napisa³/a:

Mi chodzi o to, że on zaplanował sobie przyszłość dla samego siebie, fura kasy, prestiż etc, a mnie nie wziął w ogóle pod uwagę.



Prestiż być może tak, ale fura kasy to nie Dęblin, stamtąd ludzie wieją do cywila żeby zarobić w LOT, kilka razy tyle.


Ewelinaaa napisa³/a:

A tak jeszcze zapytam - $karbówka, studiowałeś w Dęblinie, że masz taką wiedzę na ten temat? :)


SkÄ…d wiedza?
Po prostu mam dużo znajomych byłych czy obecnych wojskowych, wkręcam się zwykle w takie towarzystwo.
Co do studiów - nie studiowałem w Dęblinie.
 

Ewelinaaa  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:34   

Sacher napisa³/a:

I teraz mówisz do rzeczy. Trochę go pewnie przyzwyczaiłaś do tego braku odpowiedzialności, ale związek nie pociągnie w sytuacji, gdy tylko jedna osoba się o to stara.



Dokładnie. Również mu o tym mówiłam, że tylko bierze, a nic z siebie nie daje, ale on tego nie rozumie. Jak grochem o ścianę. Sacher, myślisz, że istnieje taki zimny prysznic dla faceta, żeby się ocknął i zaczął starać, czy sprawa jest już przedawniona? Wiem, że sama źle zrobiłam, bo nauczyłam go tego, że to ja nadskakiwałam. No ale tak jak powiedziałam, jeszcze chwilę poczekam, jeżeli nie to jego strata.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:39   

Ewelinaaa napisa³/a:

Sacher, myślisz, że istnieje taki zimny prysznic dla faceta, żeby się ocknął i zaczął starać, czy sprawa jest już przedawniona?



Nie znam waszej sytuacji na wylot, ale jeśli chłopak nie przestanie zachowywać się jak dworski paniczyk to nic z tego nie będzie. Możesz go ochrzanić (w kulturalny sposób, czy nie - ma być ten sposób szczery), możesz go olewać i ignorować - tylko stanowczo, a możesz też po prostu zerwać z nim i nie tracić czasu na zabawę w kotka i myszkę.

Grunt to być z kimś, komu zimny prysznic nie jest potrzebny.
 

Ewelinaaa  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:48   

Sacher napisa³/a:

Grunt to być z kimś, komu zimny prysznic nie jest potrzebny.



O to to, dobrze prawisz!
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:50   

$karbówka napisa³/a:

Ewelinaaa napisa³/a:

przeszedł testy psychologiczne i badania lekarskie


Przeszedł badanie w Rejonowej Wojskowej Komisji Lekarskiej która orzeka o zdolności do zawodowej służby wojskowej czy już słynną corridę w Dęblinie, łącznie z "bilirubiną, prostatą u kobiet i za dużym cukrem"? ;)

Ewelinaaa napisa³/a:

Chłopak jest ambitny, dobrze się uczy, ale nie wiadomo jak pójdzie mu matura


Ambitność i Dęblin to nie współgra, tam się liczy kogo masz w rodzinie.
W Dęblinie się uwala nawet tych co mają 98% zdaną maturę z fizyki rozszerzonej.

90% przyjętych to są rodziny generalskie i pułkownikowskie, część nawet polityków.
Syna naszego byłego prezydenta "W." odrzucono bo musiała się dostać córka pana generała i nic nie pomogło.
Dęblin to twierdza rodzin wojskowych.

Nie wierzysz mnie, poczytaj forum pilotów czy byłych wojskowych.
No chyba, że chłopak ma koneksję to w takim razie, możesz już mu gratulować szaroniebieskiego munduru.



Czyżby ból dupy kolegi?

To raczej naturalne, że istneije coś takiego jak nepotyzm. Ja zakładając firmę też bym zatrudnił kolegów ze szkoły, a nie jakiś typów obcych, bo nie wiedziałbym jak ijest itp itd ;)
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:52   

No i nie masz się czym chwalić, chłopcze.
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:54   

Jakie chwalenie się? Takie są prawa dżungli. Przyjmujesz tego kogo bardziej znasz, lubisz ;) proste chyba, żebym miał faktycznie kolege, który jest cipą i nic nie potrafi zrobić to wolałbym kogoś innego, ale tak czy siak kumpel idzie jako 1, nawet jak tamtem ma zrobione po 5 studiów i innych gowien.
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:55   

Powstrzymam siÄ™ tym razem od komentarza.
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:57   

To po co w ogóle to napisałeś? Należało nic nie pisać ;)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-04-18, 16:27   

zhiqiang napisa³/a:

To raczej naturalne, że istneije coś takiego jak nepotyzm


Podobnie jak korupcja, złodziejstwo, alkoholizm i gwałty - wszystko jest naturalne i się zdarza, jak dla ciebie to jest usprawiedliwienie by patologiczne zjawiska uznawać za normę to lepiej ty nic nie pisz bo stężenie głupoty już wyczerpałeś.


zhiqiang napisa³/a:

Ja zakładając firmę też bym zatrudnił kolegów ze szkoły, a nie jakiś typów obcych, bo nie wiedziałbym jak ijest itp itd


Zatrudniaj kogo chcesz, ale u siebie.
WSOSP nie jest firmÄ… prywatnÄ….
A te "obce typy" które są odrzucane to często ludzie którzy mogliby wnieść wiele do naszej armii, zamiast tego dostaję się jakaś niemota po znajomości, która ma obniżane wymagania na sprawdzianie z WF bo nawet 1000m nie przebiegnie.


zhiqiang napisa³/a:

Czyżby ból dupy kolegi?



zhiqiang napisa³/a:

To po co w ogóle to napisałeś? Należało nic nie pisać


Nie ból dupy - nie każdy widzi świat twoją czy typową dla większości dzisiejszego społęczeństwa tego kraju miarą - czyli "ty i znajomi" oraz wszyscy ci "obcy" którym trzeba dowalić i lepiej nie zatrudniać.

Zazdrościć też nie mam czego bo jakbyś zadał sobie trud i przeczytał ze zrozumieniem to byś wiedział że - nie studiuje i nie startowałem do WSOSP, nie mam więc po co komu zazdrościć.

Tyle w kwestii formalnej, więc bardzo młody i dziecinny jeszcze koleżko nie startuj tutaj z zaczepkami i nie popisuj się bo nic tym nie ugrasz.

zhiqiang napisa³/a:

Należało nic nie pisać


I do tego siÄ™ stosuj.
 

dzilu96  

Pogromca postów



ImiÄ™: Piter

Wiek: 28

Do³±czy³: 03 Pa¼ 2010

Sk±d: Stara stolica

   

Wys³any: 2014-04-18, 16:57   

Kobitki tak mają, założyłbym się że z nim nie zerwiesz.
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-04-18, 17:04   

Moim zdaniem gość po prostu wykorzystał twoją naiwność, poruchał, naobiecywał a teraz jak się dostanie to poszuka żony która się szanuje i daje po zaręczynach a nie przed.
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-18, 19:08   

Smutas napisa³/a:

Moim zdaniem gość po prostu wykorzystał twoją naiwność, poruchał, naobiecywał a teraz jak się dostanie to poszuka żony która się szanuje i daje po zaręczynach a nie przed.


:mrgreen:
Lepiej to ja bym tego nie ujÄ…Å‚.

Zauważam tutaj trochę paradoksu (znaczy w zachowaniu kobiet) jak tak czytam na tym i innych forach.
Gdy facet jest czuły, dba o kobietę, interesuje się co robi itp... to ta zacznie zaraz wypisywać, że nie wie czy to jednak ten...
Ale jak facet zrobi się zimny oschły itp itd to po prostu "były pewne, że to ten" :mrgreen:
Nie chodzi mi o wszystkie, ale jak tak czytam to po prostu ręce mi opadają.

A tak powracając do tematu - on ci nic wcześniej nie mówił o tym wojsku? :-o
Tak ni z gruchy ni z pietruchy wyjechał ci z tekstem "ide do wojska"?
 

Avery  

Stały User



Do³±czy³a: 23 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-04-18, 19:29   

Smutas, jesteś tak ograniczony w tym co napisałeś, że aż nie wiem jak mam skomentować. Obrażasz autorkę a nawet jej nie znasz. Z tego co widzę to jest to normalna dziewczyna, która po prostu ma problem i potrzebuje rady, a Ty zachowałeś się jak kretyn krytykując ją i widzę, że nie jesteś sam w tej swojej głupocie.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-04-18, 19:38   

Ciekawe, a jak nie chce dać przed ślubem, to facetom się nie chce czekać i uciekają, bo to "ciemnogród".
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com