Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kkiken21

User


Do³±czy³: 18 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-18, 10:02   

A może się uda? Znam pary co mieszkały daleko od siebie a teraz są po ślubach i dobrze im się żyje. Równie dobrze znam pare osób co chciały tak zrobić, ale brakło wytrwałości i stałości w uczuciach. Próbuj a może się uda. Bądźcie wytrwali
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-04-18, 10:19   

Lady Virgin napisa³/a:

Marnie to znaczy na dobrych studiach z masą perspektyw na życie^^

Ale bez kobiety, za którą szaleję. A na studia mogę iść wszędzie.

Szej-Hulud napisa³/a:

Ze związkami na odległość jest tak, że mają duże szanse sukcesu tylko wówczas, gdy żadna ze stron nie ma ciągotek do skoku w bok

Związki na odległość prawie zawsze przegrywają w konfrontacji ze światem bliskim, otoczeniem. Dochodzimy do wniosku, że może nam się udać z kobietą, która dziś przytuliła nas na pożegnanie i poczuliśmy jej zapach, a związek z kobietą, z którą wieczorem rozmawialiśmy na skype i była tak piękna, że aż boli, bo nie możemy jej przytulić jest coraz bardziej znikającą opcją na szczęśliwe życie.

Spieniony napisa³/a:

Lubi mnie, jestem wg. niej bardzo " fajny " ( cokolwiek to znaczy ), ale mieszkam tam gdzie mieszkam, mam inne plany na życie, i dodając do tego odległość i rzadkie spotkania wychodzi na to że to by było bez sensu.
Jakbym mieszkał gdzieś dostatecznie blisko to bez dwóch zdań....

Zadaj sobie pytanie, czy jesteś w stanie o nią walczyć. Chcesz jechać do Poznania do pracy, bo masz ją załatwioną. Byłbyś w stanie pojechać za tą kobietą do Krakowa i tam ułożyć sobie życie? W Krakowie też możesz znaleźć pracę. I tam będzie mieszkać kobieta, do której coś czujesz. Byłbyś w stanie to zrobić? Jeśli tak, czemu nie powiesz jej o tym pomyśle? Jeśli nie, o czym my w ogóle rozmawiamy?

Spieniony napisa³/a:

A może być nachalny? Może zebrać się, pojechać do niej jakoś niedługo (np. majówka ? - chociaż nie wiem bo matura), albo coś wspólne zaplanować??

Po co?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:42   

Z Wrocławia do Krakowa jest daleko? No chyba żart. Jedynym ograniczeniem jest portfel.
_________________
#truestory
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-18, 15:42   

Krit napisa³/a:

Jedynym ograniczeniem jest portfel.



Mówisz jakby to nie miało większego znaczenia.
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-19, 02:24   

Sacher napisa³/a:

Mówisz jakby to nie miało większego znaczenia



Nie miałem takiego zamiaru. To faktycznie może być problem, ale też nie dramatyzujmy. Wro-Krk -> 15 złotych. Czasem nawet taniej. Jeżeli człowiekowi zależy to nie jest to bariera nie do przeskoczenia.
_________________
#truestory
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-19, 02:46   

No w sumie racja. Tyle co paczka papierosów. W końcu to nie Moskwa-Władywostok.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com