Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-18, 22:44   Czy powinienem siÄ™ bać?

Dziwna sprawa, mam koleżankę ma 15 lat rocznikowo, typowe gimnazjum. Ja natomiast 18. Spora różnica wieku, poglądów, na każdym kroku widać odmienność charakterów przez wiek.

Mimo tego znajomość trwa i zbliżyliśmy się do siebie. Ostatnio schodzimy coraz częściej na tematu współżycia, bo jak pisałem jesteśmy dosyć blisko, formalnie nie jesteśmy razem, ale można tka powiedzieć.

Rozmawialiśmy o różnych fetyszach i wyznała mi, że chciałaby podczas współżycia 'pobawić' się w córeczkę, a ja bym był jej tatą. Trochę mnie to zdziwiło, a wręcz przeraziło, że taka młoda dziewczyna ma takie dziwne fantazje, nie chciałem wnikać w szczegóły czy wszystko ok to zmieniłem temat, tzn narzuciłem swój fetysz.

Czy według was taki fetysz jest w 'normie'? Bo jeszcze się z tym nie spotkałem żeby dziewczyna miała takie fantazje o.O
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-04-19, 10:54   

Jest bardziej normalny niż niejeden fetysz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-04-19, 12:39   

Jimmy FoX napisa³/a:

Jest bardziej normalny niż niejeden fetysz.


Ale też bardziej nienormalny niż niejeden. :->
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-19, 14:56   

No mnie to niepokoi :p i powiedziała to z lekkim entuzjazmem.
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:24   

To, że fantazjuje sobie w taki sposób, nie znaczy od razu, że sypia ze swoim ojcem, nie? :P Może chodzi po prostu o jakieś szczególne zamiłowanie do uległości, bycia 'tą słabszą', czy coś. Nie wiem, nie mam takich jazd. Męczy Cię to, to z nią pogadaj. Widzę, że żadnych oporów w tym temacie nie macie.
 

Przemek K  

Stały User



ImiÄ™: Przemek

Do³±czy³: 16 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:36   

Jednych kręci uległość, drugich dominacja. Nie widzę nic złego w tym wypadku.

Tylko hej! Poczekajcie, aż skończy przynajmniej te 15 lat. :P
_________________
Czym jest Dirtymind?

LIFESTYLE - KULTURA - ROZWÓJ - INSPIRACJE

Wiecie, gdzie go znaleźć. :)
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:44   

Można powiedzieć, że pod tym względem się dobraliśmy. Bo mnie 'jara' dominacja, to że mogę zrobić z kobietą co chcę, a ona się czuje taka niewinna ;>

Ale no może masz rację rocken to tylko fetysz, ale mnie zaskoczył nieco.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:48   

No co zrobisz, jedni lubią uległość, drudzy dominację a jeszcze inni lubią "tatusiów" ... Tylko hej ! Ona ma 15 lat o.O Zamiast fantazjami zajęłaby głowę czyms innym :niepewny:
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:52   

Ojjj już nie gadaj. Taki wiek. Ja jestem zaledwie rok starsza, a też dużo brzydkich rzeczy mam w głowie. Takie czasy, to raczej normalne.
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-19, 15:57   

Makabra kiedyś 15latki były już mężate, także nei panikuj :D
 

Przemek K  

Stały User



ImiÄ™: Przemek

Do³±czy³: 16 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-19, 16:02   

Makabraa, czym innym? :) 15 lat to już nie dziecko, chociaż moi rówieśnicy z perspektywy zaledwie pięciu lat różnicy tak właśnie myślą.
To dwie różne sprawy jacy jesteśmy w życiu, a jacy w łóżku. :)
_________________
Czym jest Dirtymind?

LIFESTYLE - KULTURA - ROZWÓJ - INSPIRACJE

Wiecie, gdzie go znaleźć. :)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-04-19, 17:42   

Cytat:

15 lat to już nie dziecko



To jest dziecko. Gimbaza to jeszcze wiek szczenięcy. Nie ma mowy o dojrzałości psychoseksualnej w takim wieku, nawet jeśli się komuś wydaje, że jest dojrzały. To, że mają "brzydkie rzeczy w głowie" (albo na dysku w kompie) nie oznacza automatycznie, że można je ciągać po łóżkach i że współżycie w tym wieku jest normalne, bo nie jest. Okres nastoletni to czas tak szybkiego dojrzewania, że między 12-latką a 15-latką czy między 15-latką a 18-latką jest olbrzymia różnica. Wiem nawet po sobie.
Takie moja pruderyjna i nienowoczesna opinia. Polecam autorowi zagonić małolatę do książek a nie do łóżka.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

zhiqiang  

Mega wymiatacz


Wiek: 28

Do³±czy³: 26 Wrz 2011

   

Wys³any: 2014-04-19, 17:51   

@UP Spoko weźmiemy kamasutre do łóżka i połączymy edukację z przyjemnością :hyhy:


Kiedyś takie związki były na porządku dziennym spoko damy radę :D
 

senioriitaa  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 24 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-04-20, 17:49   

15 lat.. 15 lat.. O mój Boże. No ale dobra. W tych czasach raczej nie powinno mnie to dziwić.
Wracając do tematu, dziewczynka chce grać rolę córeczki pewnie tylko dlatego, bo chce byś się nią zaopiekował, poprzytulał i takie tam.

Piszesz, że nie chciałeś wnikać w szczegóły jej fetyszu.. Pytam: dlaczego?
Idziesz po najmniejszej linii oporu. Byle "poruchać".
 

SzK  

Stały User


ImiÄ™: Szymon

Wiek: 26

Do³±czy³: 15 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-04-22, 14:48   

Powiedziałeś, że formalnie nie jesteście razem i tylko, powtarzam, tylko! rozmawialiście o fetyszach. Może dziewczyna po prostu traktuje cię jak przyjaciela i wyznała swoje fantazje, a ty się zbytnio napaliłeś? A jeśli nie, to zwolnij! Jak ją kochasz, to chcesz, żeby kiedyś żałowała, że "oddała" się tobie, a wasz związek skończy się za rok? Jak rozmawiam z osobami co mają 15 lat, to są jeszcze są zbyt niedojrzali na takie kroki, choć mogą myśleć inaczej. Jesteś starszy, więc pomyśl, uspokój ją i nie zachowuj się jakbyś był jej rówieśnikiem (niedojrzałe i nieprzemyślane decyzje)!
_________________
Jeśli chcesz zmieniać świat, zacznij od siebie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com