Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-04-19, 16:23   

Poćwiczcie czytanie.
1. Mówię setny raz. Szoruję dupeczkę do czerwoności, ale W DOMU. Pachnie cudownie, nie wierzycie - wasza sprawa.
2. Samo to, że wyciągacie siuśki przy innych ludziach, a laski niekoniecznie się tak chętnie obnażają, nie świadczy o tym, że lepiej dbacie i higienę. Kretyński wprost wniosek i obraźliwy, bowiem sugerujecie, że się nie myjemy w ogóle! :-o Nie ku*wa, nie moczę brudnej dupy w basenie. Zresztą znam także facetów którzy wyjątkowo pieczołowicie dbają o higienę ale niekoniecznie wystawiają swoją nagość na światło dzienne w miejscach publicznych.
3. Ukrywanie swojej nagości nie wynika ze wstydu. Nawet jakbym była najlepszą lasencją na świecie, nie czuję potrzeby świecenia genitaliami w miejscach publicznych, skoro mogę o nie zadbać dużo lepiej w samotności. Jeśli dla kogoś gołe tyłki i genitalia są takie oczywiste, naturalne itp, to miejscem adekwatnym jest plaża nudystów.
4. Jestem zacofana, bo choć owszem widziałam gołe tyłki nie raz w życiu, to nie mam ochoty ich oglądać pod prysznicami w miejscach publicznych.
5. Chadzam czasem na basen, i mam się bardzo dobrze, i naprawdę nigdy nie widziałam dziewczyny, która by stała naga pod prysznicem. Może jeszcze sto pierwszy raz powtórzę: przychodzę na basen już umyta.
6. Nie tylko nastolatkowie podchodzą do tego w ten sposób. Właśnie więcej takich chętnych do chodzenia na golasa jest wśród młodych. Mój brat ma ponad 30 lat i nie przepada za szczaniem do pisuaru, robi to tylko w podbramkowej sytuacji. Dlaczego? Nie chce pokazywać ptaszka wszystkim kolegom w podobnej potrzebie. Zdziwiony? Moja siostra też bardzo już dorosła, absolutnie nie rozbiera się do naga przy ludziach czy to na basenie czy to na plaży.
Gdyby nagość była taka oczywista, to latem ludzie nie zakładaliby w ogóle ubrań, bo po co? Tylko się człowiek bardziej poci.
A propos plaży, wy chodzicie w ogóle na naturalne kąpieliska? Tam nie istnieje pojęcie "prysznic", nie ma chloru w wodzie, na dodatek pływają rybki i inne stworzonka, które pieluch nie noszą, ubikacji też nie budują.

Cytat:

Damn, to doskonały przykład kobiecej logiki: przebierasz się (po prostu np. zmieniasz koszulkę albo spodnie) i nagle wchodzi Twój przyjaciel/kolega. I co robi większość dziewczyn/kobiet? Pisk, wrzask, wyjdź stąd itp. A jak chadzają po plaży czy basenie w samym bikini to już spoko



Tak a dziś na obiad miałam naleśniki z serem.
Naprawdę nie widzę związku między tym, co napisałeś, a tematem przewodnim.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

lapi00

User


Do³±czy³: 16 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-04-19, 16:50   

Po co wymyślać od nowa jak zostały już kiedyś opracowane zasady korzystania z basenów. Trenuję pływanie od 5 lat. Na pierwszym treningu trener określił proste zasady, które na prawdę nikt nie przestrzega one są dość proste:
1. zdejmij buty przed wejściem do szatni
2. po wejsciu na basen zdejmij spodnie skarpety,
3. odwróć się do ściany, zdejmij gatki, załóż kąpiekówki - koszulka zasłania tyłek (nigdy nie siadaj na krzesłach ławeczkach jak zdejmiesz spodnie)
4. zdejmij koszulkÄ™
5. obowiązkowo kąpiel pachy, tyłek, miejsca intymne
6. i na basen

po zakończonej kąpieli
1. do szatni weż z torby żel, ręcznik
2. wróc do szatni wejdź pod prysznic
3. odwróć się do ściany zdejmij kapielowki
4. dokładnie umyc ciało szczególnie włosy, pachy, tyłek, miejsca intymne, stopy
5. owinąc się w ręcznik
6. wycisnąć kąpielówki
7. w szatniwysuszyć włosy suszarką (cały czas owienięty w ręcznik) - ciało schnie
8. założyć koszulkę
9. odwrócić się do sciany zdjąć ręcznik złożyć gatki
10. założyć spodnie wysuszyć przestrzenie między palcami stóp, użyć kremy przeciw grzybicznego (nazwy nie pamiętam)
11. założyć skarpety
12. wyjdź z szatni zdejmij klapki, załóż buty

No i jeszcze dodatkowo dla osób trenujących intenssywnie - dwa treningi dziennie, pranie kapielówek codziennie po dwóch treningach, dokładne suszenie klapek, co dwa dni po popołudniowym terningu obowiązkowo kremem nasmarować całe ciało. Woda z chlorem strasznie wysusza ciało.

Od pierwszego treningu nie było żadnych sensacji, tekstów. Normalność. Teraz zmieniłem trochę swój wygląd i pewne opory mam.
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2014-04-19, 17:09   

Ja tam popieram Damn
_________________
There can be only one
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2014-04-19, 17:42   

Damn, chyba sama powinnaś poćwiczyć czytanie, bo nigdzie nie pisałem o świeceniu genitaliami, a już na pewno nie w miejscach publicznych, tylko o tym, że co to za problem zsunąć gatki pod prysznicem na basenie będąc odwróconym do ściany.

Damn napisa³/a:

Jeśli dla kogoś gołe tyłki i genitalia są takie oczywiste, naturalne itp, to miejscem adekwatnym jest plaża nudystów.


A także sauna i publiczny prysznic. To są specyficzne miejsca, w których odzież nie spełnia pozytywnej funkcji, a nawet w pewnym sensie przeszkadza. A na saunie wręcz powoduje odparzenia na skórze i rozpuszczanie się (materiału).

Tak przy okazji: jakoś tak się składa, że za każdym razem, gdy chodzę na saunę, jestem sam i nie mam towarzystwa - więc tym bardziej nie mam problemu.

To dobrze, że przychodzisz na basen już umyta, ale niestety nie każdy tak robi, a jeśli przy tym ma opory przed umyciem tyłka i miejsc intymnych przed wejściem do wody, to lepiej niech nie chodzi na basen - albo niech chodzi na taki, w którym są zasłonki lub boksy.

I nie na każdym basenie w pomieszczeniu toalety jest umywalka - np. na tym, na który najczęściej chodzę, jest sama toaleta, bez umywalki w pomieszczeniu WC. A umywalka jest 'publiczna', bez zasłon.

I co to ma wspólnego z niezakładaniem ubrań latem? Chodzi tylko o miejsca związane z basenem i aquaparkami, jak sauna i prysznice.

lapi00 napisa³/a:

1. zdejmij buty przed wejściem do szatni
2. po wejsciu na basen zdejmij spodnie skarpety,
3. odwróć się do ściany, zdejmij gatki, załóż kąpiekówki - koszulka zasłania tyłek (nigdy nie siadaj na krzesłach ławeczkach jak zdejmiesz spodnie)
4. zdejmij koszulkÄ™
5. obowiązkowo kąpiel pachy, tyłek, miejsca intymne
6. i na basen

po zakończonej kąpieli
1. do szatni weż z torby żel, ręcznik
2. wróc do szatni wejdź pod prysznic
3. odwróć się do ściany zdejmij kapielowki
4. dokładnie umyc ciało szczególnie włosy, pachy, tyłek, miejsca intymne, stopy
5. owinąc się w ręcznik
6. wycisnąć kąpielówki
7. w szatniwysuszyć włosy suszarką (cały czas owienięty w ręcznik) - ciało schnie
8. założyć koszulkę
9. odwrócić się do sciany zdjąć ręcznik złożyć gatki
10. założyć spodnie wysuszyć przestrzenie między palcami stóp, użyć kremy przeciw grzybicznego (nazwy nie pamiętam)
11. założyć skarpety
12. wyjdź z szatni zdejmij klapki, załóż buty


I to są dobre zasady. Ja akurat się do takich stosuję. Szkoda, że nie wszyscy.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-04-19, 19:45   

Cytat:

Damn, chyba sama powinnaś poćwiczyć czytanie, bo nigdzie nie pisałem o świeceniu genitaliami,



Dobrze, zwracam honor, ograniczasz się tylko do świecenia dupcią :). Nagość to nagość.
Weź poprawkę na fakt, że kobieta ma między nogami takie coś, co nie za bardzo da się wymyć zsuwając dyskretnie gatki w ten sposób, by nikt nie widział. Nawet jeśli godzi się na pokazywanie dupy.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

darecki  

Wymiatacz

Filozof



Wiek: 33

Do³±czy³: 09 Wrz 2009

Sk±d: Z Daleka

   

Wys³any: 2014-04-22, 17:04   

Akurat to z sauną i nagością jako taką to w Polsce jest z tym kiepsko. Bo nie tylko ze względów kulturowych w innych krajach ludzie chodzą tam nago głównie ze względów zdrowotnych ponieważ "parzenie dupy" w majtkach w saunie jest po prostu nie zdrowe ale ze względu na polską mentalność wszyscy po prostu się wstydzą. Jeśli już wstydzicie się wchodzić tam nago to zakryjcie się ręcznikiem ale bieliznę zdejmijcie.
Wiem ze moze to juz nie ten temat ale dlaczego ludzie tak strasznie boją sie nagości. Przecież każdy ma to samo (wiem ze każdy ptaszek,cycek jest inny ale chodzi o całokształt)
_________________
Warto pozostać soba w każdej sytuacji...
 

Niedopowiedzenia  

Stały User


Do³±czy³a: 06 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-12, 17:39   

lola napisa³/a:

100% podzielam poglÄ…dy Damn.
CO więcej, jeżdżąc po świecie sporadycznie zdarzało się, żebym widziała kobietę rozebraną pod wspólnym prysznicem, co najwyżej toples.



Dania. Tam tylko kobiety z zagranicy nie latajÄ… jak Ewa w raju.

[ Dodano: 2014-05-12, 18:45 ]

migel napisa³/a:

Damn, to doskonały przykład kobiecej logiki: przebierasz się (po prostu np. zmieniasz koszulkę albo spodnie) i nagle wchodzi Twój przyjaciel/kolega. I co robi większość dziewczyn/kobiet? Pisk, wrzask, wyjdź stąd itp. A jak chadzają po plaży czy basenie w samym bikini to już spoko :hyhy:
Widocznie negliżowanie się na basenie, by wyczyścić strefy intymne, dotyczy tylko facetów.



Poniekąd. Ale na plaży/basenie mogę mieć kostium jednoczęściowy,a przebierając się takiej opcji nie ma :-P Poza tym z tego co zauważyłam chłopaki się tym bardziej ekscytują niż bikini :-P
Ostatnie wakacje:
Kolega:Ej,zobaczyłem cycki X!
Ja:No wspaniale,wspaniale,ale nie wdziałeś ich już przypadkiem na plaży?
Kolega:To siÄ™ nie liczy :mrgreen:
W sumie to jeszcze sporo takich sytuacji było,że na plaży gadali,a jak w pokoju to od razu na balkon wychodzili albo się odwracali przy przebieraniu.
_________________
Nie mamy skrzydeł by latać a mimo tego to nasz cel.
Nie chcemy wracać w tyle nie wartych tego miejsc.
Wyżej od świata gdzie ciszej jest.
¯ycie ma inną treść łatwiej o sens i sedno.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-05-12, 18:02   

Ej sory. Jak idę na basen do nie biegam pod prysznicem nago i nie szoruje sobie mojej szanownej przy wszystkich. Wychodzę z podobnego założenia co Damn - po to mam wannę, mydło w domu, żeby tam załatwić takie rzeczy. Ja wiem, że faceci nie widzą przeciwwskazań i nie mają oporów aby sobie świecić parówkami i dupami między sobą ale to nie znaczy, że są bardziej higieniczni od kobiet. :wstyd: No wybaczcie, Panowie...
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-05-13, 11:03   

Damn napisa³/a:

Mój brat ma ponad 30 lat i nie przepada za szczaniem do pisuaru, robi to tylko w podbramkowej sytuacji. Dlaczego? Nie chce pokazywać ptaszka wszystkim kolegom w podobnej potrzebie. Zdziwiony? Moja siostra też bardzo już dorosła, absolutnie nie rozbiera się do naga przy ludziach czy to na basenie czy to na plaży.



Co? Zaraz, Twój brat ma 30 lat i myśli, że jak "szczy" do pisuaru to koleś obok patrzy się na jego ptaka? CO?! Jest prosta zasada, jak nie ma tak pisuarów, że jest jeden odstępu to po prostu człowiek patrzy się na ścianę albo na swojego ptaka, mam 20 lat, z reguły w publicznych toaletach sikam do pisuarów i ANI RAZU nie widziałem siusiaka kolesia obok mnie, nie spotkałem się też z tym żeby ktoś wpatrywał się w mojego:D. Prędzej Twój brat może mieć "wstyd pęcherza", jest to problem z wysikaniem się na przykład gdy obok są inni ludzie, ale żeby myśleć, że podczas sikania do pisuaru ktokolwiek gapi się na penisa to sorry, ale trzeba być lekko pokręconym:D
 

lapi00

User


Do³±czy³: 16 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-05-18, 22:23   

Trenując pływanie mam trening rano przed szkołą. Jeżeli się nie wykąpię po basenie, cały czas będę śmierdzieć chlorem. Po treningu idę od razu do szkoły. Ale to nie jest najgorsze, Bo następny trening jest po południu. Ale w wyniku częstego kontaktu z wodą chlorowaną, która oficjalnie nie jest chlorowana skóra jest tak sucha, że tragedia. Nie chcę nosić tego świństwa na swojej skórze cały czas.
Jak ktoÅ› idzie na basen raz na miesiÄ…c to niech robi co chce
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-05-20, 15:22   

Hmmm, ostatnio byłam na krytej pływalni.
I zastanawiałam się nad właśnie nad tym tematem - nagości na basenie.
W szatni było pełno kamer, więc przebierać się trzeba było w mikroskopijnych kabinach.
Natomiast prysznice... Ja spod prysznica widziałam co się dzieje na basenie, a kiedy brałam sobie prysznic w celu zmycia z siebie chloru - jakiś obcy facet sobie właśnie przez to pomieszczenie przechodził. Tak więc nie. Nie wyobrażam sobie rozbierać się całkiem pod prysznicami na basenie. Co więcej, nie wyobrażam sobie rozbierać się w saunie (publicznej, ma się rozumieć, poza tym nie lubię saun).
Moje ciało, moja nagość. Jak będę chciała się dla kogoś rozebrać, zrobię to. Reszta może sobie pomarzyć.

zhiqiang napisa³/a:

Damn faktycznie coś z Twoim ciałem nie tak skoro się go tak wstydzisz.

A może z jej ciałem jest wszystko w porządku. Ciekawa jestem jak Ty byś zareagował, gdyby powiedzmy Twoja dziewczyna nago siedziała w saunie z obcymi ludźmi, albo po prostu z Tobą i Twoimi kolegami. Bo choćbyś nie wiem jak się zapierał teraz, nie sądzę żebyś był zadowolony z tego, że każdy ją widzi taką jaką powinieneś widzieć tylko Ty.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2014-05-20, 16:40   

lola, czyli po prostu ten basen i sauny są nie dla Ciebie. Po prostu nie powinnaś tam chodzić. Swoją drogą, w normalnych basenach nie ma kamer w szatniach.

A czy gdybyś była w publicznej saunie sama, to też byś się nie rozebrała?

Bielizna w saunie siÄ™ rozpuszcza i powoduje odparzenia. To jest po prostu niezdrowe.

Tak trudno zrozumieć, że ludzie przychodzą na basen pływać, a nie oglądać innych?

I co w tym takiego strasznego, że ktoś może przypadkiem zobaczyć Twój goły tyłek albo kawałek cycka?
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-05-20, 16:52   

Tigranes napisa³/a:

lola, czyli po prostu ten basen i sauny są nie dla Ciebie. Po prostu nie powinnaś tam chodzić. Swoją drogą, w normalnych basenach nie ma kamer w szatniach.


U mnie na basenie także są kamery w szatniach (oprócz ciasnych kabin , gdzie możesz się spokojnie przebrać)

Tigranes napisa³/a:

A czy gdybyś była w publicznej saunie sama, to też byś się nie rozebrała?
Bielizna w saunie siÄ™ rozpuszcza i powoduje odparzenia. To jest po prostu niezdrowe.


Nie rozebrałabym się - dlatego nie chodzę do sauny :-D Chociaż u nas w saunie na basenie byłam jeden raz - i nie widziałam nikogo nagiego. :-/

Tigranes napisa³/a:

Tak trudno zrozumieć, że ludzie przychodzą na basen pływać, a nie oglądać innych?


Trudno. Nie wiem jak Tobie ale mnie trudno. Bo co to za komfort kiedy myjesz się pod prysznicem i cała kryta pływalnia ma udostępniony widok na to ?

Tigranes napisa³/a:

I co w tym takiego strasznego, że ktoś może przypadkiem zobaczyć Twój goły tyłek albo kawałek cycka?


Cycki ma krowa. Ot co. A i tak. To jest straszne, że ktoś zobaczy kawałek mojej pupy bądź piersi. Nie życzę sobie tego i tyle. Po to jest prywatność i ocenzurowanie pewnych miejsc ciała, żeby nikt niepożądany tego nie zobaczył. No proste.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wys³any: 2014-05-20, 17:18   

Cytat:

U mnie na basenie także są kamery w szatniach


Masakra. Co to za basen? Byłem już na wielu basenach i jak dotąd na żadnym z nich nie było kamer w szatniach.

Cytat:

Nie rozebrałabym się - dlatego nie chodzę do sauny


Przecież i tak nikt by Cię nie widział. Więc co za problem?

Cytat:

Chociaż u nas w saunie na basenie byłam jeden raz - i nie widziałam nikogo nagiego.


Czyli co? Wszyscy owinięci ręcznikami czy w kąpielówkach?

Jeśli w ręcznikach, to rozumiem, bo wtedy nie ma odparzeń i materiał się nie rozpuszcza. Ale tylko kompletne półgłówki wchodzą do sauny w kąpielówkach/strojach kąpielowych.

Cytat:

Trudno. Nie wiem jak Tobie ale mnie trudno.


Przecież to jest oczywistość, więc dlaczego tak trudno to zrozumieć?

Cytat:

Bo co to za komfort kiedy myjesz się pod prysznicem i cała kryta pływalnia ma udostępniony widok na to ?


To wystarczy zasłonić zasłonkę między halą basenową a szatnią. A nawet gdyby przypadkiem ktoś Cię przez sekundę widział, to co? Przecież i tak nie zależy Ci na ludziach pływających na basenie, nie rozmawiasz z nimi, więc nie obchodzi Cię, co oni sobie o Twoim ciele pomyślą ani czy cokolwiek sobie pomyślą. Nie znasz ich, a oni nie znają Ciebie, więc siebie nawzajem nie obchodzicie.

Cytat:

Cycki ma krowa. Ot co.


A ja myślałem, że krowa ma wymiona. Wiele kobiet mówi o swoich piersiach "cycki". I o piersiach innych kobiet.

Cytat:

To jest straszne, że ktoś zobaczy kawałek mojej pupy bądź piersi.


Przecież to całkiem zwyczajny widok, chyba że masz tam wielkie tatuaże, blizny lub oparzenia. Myślisz, że ci ludzie nigdy tyłka nie widzieli i nie wiedzą, jak wygląda biust?
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-03, 01:09   

To ja jestem jakoś dziwnie wychowana, bo nie czuję wstydu w szatni basenowej. co prawda do sauny bym nie weszła nago i nie siedziała z kimś innym (co innego może topless) Ale prysznic i przebranie się - zabiłabym się jakbym się musiała gimnastykować pod ręcznikiem. na moich basenach są raptem 4 kabinki do przebierania na 100 szafek, gdzie praktycznie zawsze jest 40% frekwencji. Zakrywam się ręcznikiem jak przechodzę z prysznica do szafki, ale jak się obmywam i jak się przebieram, to ręcznik odkładam. Nie robię tego nie wiadomo ile czasu i nie każę ludziom się na mnie gapić (sama też się nie rozglądam w takich miejscach, a jak już widzę, że ktoś się gapi to zmuszam do utrzymania kontaktu wzrokowego, żeby biednej dziewuszce wzrok nie błądził po moich niedoskonałościach. Zresztą, co mi tam, wszystkie mamy to samo, i przecież jak się pokażę nago to żadna się na mnie nie rzuci ani nie zacznie gwizdać. A jak przeszkadza - to odwróci wzrok.

To tyle z mojej strony.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com