Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

WujeK  

Stały User


Wiek: 26

Do³±czy³: 04 Maj 2013

Sk±d: Another.World

   

Wys³any: 2014-04-20, 12:46   Koleżanka [dziwny problem]

Witam otóż niedawno poznałem ciekawą dziewczynę o rok młodszą ode mnie. A Więc tak zaczęło się od zaczepek na fejsie , a potem zaczęliśmy pisać ze sobą. Wszystko Fajnie , ja jej pisałem trochę o sobie a ona o sobie. Po dłuższych rozmowach mówiła że mnie Bardzo Lubi , że podoba się jej mój charakter. Zapytałem jej czy jest zajęta , ona napisała że póki co tak ale nie wiadomo co z tego wyjdzie ... ale ostatnio wgl nie odpisuje na moje wiadomości oszalałem na jej punkcie. Ona jest inna od wszystkich dziewczyn , ma swój niepowtarzalny charakter , nie jest jakaś pustą lalką. Co robić starać się ? Cały czas o niej myślę .. prędzej czy pozniej znajdę sposób żeby się z nią skontaktować.. ale chce wiedzieć jaka jest wasza opinia na ten temat.
Pozdrawiam i Wesołych ¦wiąt.
_________________
"Nie istotna jest forma, ani długość wersów
Istotne jest to, co masz głęboko w swoim sercu"
 

heheszki  

User


ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 05 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-20, 13:00   

jeśli ma chłopaka a "podrywa" Ciebie, to nie łudź się że jeśli coś z tego wyjdzie to będzie Ci wierna :) trudno powiedzieć co powinieneś zrobić, jeśli faktycznie tak Ci na niej zależy to nie odpuszczaj, ale kolejny krok powinna zrobić ona, poczekaj może aż będzie wolna, bo jeśli gra na dwa fronty to nie jest nic warta. chyba że interesuje Cię bycie 'tym drugim'
 

WujeK  

Stały User


Wiek: 26

Do³±czy³: 04 Maj 2013

Sk±d: Another.World

   

Wys³any: 2014-04-20, 13:05   

może nie chodzi o sam związek. Powiem inaczej zafascynowała mnie ona , cały czas o niej myślę , fajnie mi się z nią rozmawia jak by powiedziała/napisała mi "Ej słuchaj , nie chce z Tobą pisać" lub coś podobnego to okey ja to przyjmuje na klatę i po temacie , ale kiedy zerwał mi się z nią kontakt tak z dnia na dzień to kurczę .. co jest :(

// a zapytam też o inną sprawę:
jeżeli napisze do jej najlepszej koleżanki z prośbą aby dała mi numer telefonu do niej to myślicie że zrobię z siebie kretyna ?
_________________
"Nie istotna jest forma, ani długość wersów
Istotne jest to, co masz głęboko w swoim sercu"
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-04-20, 15:54   

WujeK napisa³/a:

zerwał mi się z nią kontakt tak z dnia na dzień


To znaczy od kiedy nie rozmawiacie?
 

WujeK  

Stały User


Wiek: 26

Do³±czy³: 04 Maj 2013

Sk±d: Another.World

   

Wys³any: 2014-04-20, 16:05   

Fansy napisa³/a:

WujeK napisa³/a:

zerwał mi się z nią kontakt tak z dnia na dzień


To znaczy od kiedy nie rozmawiacie?



od 2 dni ? Prawie 3 ...
_________________
"Nie istotna jest forma, ani długość wersów
Istotne jest to, co masz głęboko w swoim sercu"
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-04-20, 16:17   

To nie rozumiem co tu jest dziwnego. Są swieta. Może przyjechali do niej goście, a może ona gdzieś wyjechała. Po co ta panika? :P Co do numeru telefonu - nie proś jej przyjaciółki, wyjdziesz na niezłego natręta.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-04-20, 18:34   

Krótki opis sytuacji moim okiem:
Dziewczyna ma chłopaka, a Ty walisz głową w mur zamiast w drzwi.
Nie startuje się do zajętych dziewczyn, od taka męska solidarność.
Zauroczyłeś się? - nie Ty jeden. Myślisz, że Ci źle? - pomyśl o chorych ludziach w hospicjach, bezdomnych...

Jeżeli jej związek nie jest udany to się rozpadnie tak czy siak. Poczekaj i nie przykładaj do tego ręki. Bo możesz stać się przyczyną cierpień nie tylko swoich...
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

WujeK  

Stały User


Wiek: 26

Do³±czy³: 04 Maj 2013

Sk±d: Another.World

   

Wys³any: 2014-04-20, 19:37   

no okey , mi nie chodzi o sam związek napisałem u góry , chodzi mi o to dlaczego tak mnie ignoruje , kiedy jeszcze wcześniej pisaliśmy tak dobrze... , hm.. widze na fejsie że ona ma odczytane te wiadomości które jej wysyłałem .. co robić?
_________________
"Nie istotna jest forma, ani długość wersów
Istotne jest to, co masz głęboko w swoim sercu"
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-04-21, 08:55   

WujeK napisa³/a:

co robić?



siedzieć spokojnie na czterech literach? Albo wyjść na spacer? Albo napisać do jakiejś wolnej dziewczyny, która ma w tym momencie czas?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com