Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

SadEyes  

User



Do³±czy³a: 21 Kwi 2014

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-04-21, 11:49   Hej, hej

Skoro tyle osób dopełniło już formalności i przedstawiło się, to chyba ja również powinnam z ukłonem wyklikać kilka słów o sobie i grzecznie się przywitać :>
SadEyes - jak w opisie bądź Ola - zwierzę maści zmiennej (ponieważ kolor moich włosów przez ostatnie kilkanaście wiosen zmienił się i czyni to dalej), płci podobno piękniejszej (to już zależy od gustu), zrodzone pod koniec poprzedniego stulecia.
Charakter raczej spokojny, nie boi się mówić o swoich uczuciach, lecz przejmuje się zdaniem innych. Zatopiona w marzeniach, posiadająca swój własny, mały świat, w którym nie ma reguł. Nieogarnięta i często niewyspana chodząca po świecie istota.
Występuje głównie na ¦ląsku (gdzie mieszkam) i mam nadzieję w Australii (jest to kraina moich marzeń i snów, gdzie planuję osiąść w bliżej niesprecyzowanej przyszłości, świat na punkcie którego mam obsesję graniczącą z szaleństwem; dzielnie uczę się języka). Ogólnie śnię, że można będzie mnie spotkać w różnych zakątkach świata..
Co jeszcze rzec mogę? Wykształcenie podstawowe, ale zanim się obejrzę, będzie i gimnazjalne. Mam wspaniałego psa.. a raczej to on ma mnie. Od wielu lat do pasji należy siatkówka, rysowanie (często to robię i sprawia mi to radość, choć nie znaczy to, że mam jakikolwiek talent), jedzenie (tak, dokładnie tak), bujanie w obłokach, muzyka (gra na harmonijce; w szczególności słucham muzyki rockowej i popowej z dawnych lat), oglądanie filmów (preferuję te animowane) oraz czytanie książek podróżniczych czy fantastycznych.
Zapewne wiele pominęłam, ale sądzę, że to są najważniejsze rzeczy z mojego życia.
GorÄ…co pozdrawiam.
_________________
imagination is the only weapon in the war against reality
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-21, 13:37   

Ciekawa z Ciebie osóbka :) Witaj na forum!
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-04-21, 15:07   

Witaj ! Miłego pobytu na forum życzę ;-)
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

Allex  

Mega wymiatacz

:)



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Cze 2009

Sk±d: ¦l±sk

   

Wys³any: 2014-04-21, 15:07   

hej. o kurczę, mamy dużo wspólnego ;)
_________________
Nagle wszyscy naraz pytają: co robisz, co zrobiłaś ze swoim życiem? Nie wiem. Nie znam odpowiedzi.
 

Akashi  

User



ImiÄ™: Antek

Wiek: 27

Do³±czy³: 09 Kwi 2014

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2014-04-21, 22:09   

Cześć. Ciekawa prezentacja.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com