Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

KuisolowNiwre

User


Do³±czy³: 22 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-22, 23:13   Jak zbliżyć siÄ™ do koleżanki

Poznałem niedawno dziewczynę. Bardzo dużo piszemy i rozmawiamy.
Po 1. mam wrażenie, że przekreśliłem się już na początku, bo jestem dla niej bardzo, bardzo miły,
często to okazuję. Nie żebym za nią biegał jak pies, ale chyba powinienem być bardziej chłodny.

Co o tym sądzicie? Nie daję jej do zrozumienia, że ona też musi się postarać.

Po 2. chcę się do niej zbliżyć na tyle, żebyśmy mówili sobie zupełnie o wszystkim. Brakuje już tutaj tylko rozmów o problemach, sekretach, o tym co nas trapi, boli, żebym mógł okazać jej dobro, pocieszyć gdy będzie tego potrzebowała i pokazać, że przy mnie będzie jej dobrze. Jak zacząć ten etap?
Jak nakłonić ją do mówienia tego co wyżej opisałem?

Po 3. nie wiem jak jej okazać teraz czułość i sympatię, skoro jesteśmy jeszcze na tak wczesnym etapie kiedy nie mogę jej powiedzieć jakie mam zamiary wobec niej i jak mi na niej zależy. Jak jej pokazać, że razem będzie nam dobrze?
 

Smutas  

Mega wymiatacz

MY¦L



Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-04-22, 23:21   

Eh, ile macie lat ?

Jak sam widzisz że źle robisz jak jesteś miły to przestań to robić, bądz normalny ale podrywaj ją, flirtuj, bądź nieokiełznany, męski, pokazuj jej że Ci się podoba a potem ją gdzieś zaprosisz, bedzie miło, potem ona zacznie do ciebie inaczej pisać i jak już bedziecie serio blisko to pójdziecie gdzieś gdzie się jesxcze bardziej zbliżycie noi bedzie to czego chciałeś. Jak czegoś nie rozumiesz to napisz do mnie to Ci wytłumacze.

Dla niewtajemniczonym przez neta też można flirtować i kogoś podrywać, nie mylić z wyznawaniem uczuć ;]
_________________
I'm not a hero... Hero always Die. I'm.. LEGEND, LEGEND NEVER DIE.
 

Little  

User



ImiÄ™: Krystian

Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Kwi 2014

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-04-22, 23:31   

Wiesz dziewczyny lubią miłych chłopaków ale nie wolno przesadzać bo to potrafi zrazić,miłe sms owszem tak ale nie cały czas bo szybko to się jej znudzi.Wiesz jak dać jej do zrozumienia aby też się postarała?
Jeśli gdzieś wyjeżdżasz i nie będziesz mógł wtedy pisać,napisz jej przed wyjazdem że jakby Ci coś miłego napisała to byś się ucieszył.
Jeśli widzicie się pierwszy raz zrób wszystko aby dobrze wspominała to spotkanie.
Dobra rozmowa to podstawa,jeśli dobrze się ze sobą będziecie dogadywać to już jest połowa sukcesu,rozśmieszaj ją.
Bądź po prostu sobą,jeśli Ci na niej zależy dbaj o nią,nawet taka prosta rzecz jak poprawienie jej włosów czy nawet zrzucanie jakiegoś robaszka może ją uszczęśliwić.Jeśli masz jakieś obawy napisz to jej a na kolejnym spotkaniu postaraj się o tym porozmawiać :)
_________________
"Czasami po prostu brakuje kamieni."

"I nagle ktoś wyłączył deszcz i zaświeciło słońce."

"Staraj się nie mieć nic na własność. Jeśli masz od kogo, to pożyczaj nawet buty."
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com