Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Luke0005  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Lip 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-04-24, 16:12   Dylemat

Już jutro kończę liceum. To czas rozstania się ze szkołą, a także znajomymi. W klasie mam dobrą koleżankę, której mogę zaufać w trudnych chwilach. Choć co prawda jeżeli przyszło mi się zwierzać, to nie w cztery oczy, a jedynie poprzez FB lub telefon, bo prawie zawsze czas spędzała ze swoimi koleżankami i nie chciałem po prostu wchodzić w drogę. Jestem jej wdzięczny mocno, że przez te ostatnie lata znajomości mogłem zdradzać swoje trudności życiowe, a także bywało tak, że to ona mi się zwierzała. Z tego powodu w ramach podziękowań chciałbym kupić jej jakiegoś kwiatka, ale nie wiem za bardzo czy to wypada. Może zbyt emocjonalnie podchodzę do tego, ale uważam, że np. czekolada to trochę słaby prezent. Naprawdę, strasznie ją lubię i wypadałoby, abym kupił jej coś, z czego mogłaby się ucieszyć.

Z góry dzięki za pomoc :-)
 

Triss

User



Do³±czy³: 24 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-24, 19:24   

Jeżeli zwierzaliście się sobie tylko przez fb lub telefon, to najlepiej właśnie jakiś kwiatek lub drobny upominek np. jakąś tanią, zwykłą biżuterię, coś co lubi......
_________________
,,Kto bawi siÄ™ z kotem, nie może bać siÄ™ pazurów" ;*** ღ,,Sechmet-Ma"ღ
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-24, 19:28   

Biżuteria to słaby pomysł, dziewczyna się speszy. A kwiatek to bardzo sympatyczny gest, myślę, że będzie najlepszy :)
 

Triss

User



Do³±czy³: 24 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-04-24, 19:32   

rocken napisa³/a:

Biżuteria to słaby pomysł, dziewczyna się speszy. A kwiatek to bardzo sympatyczny gest, myślę, że będzie najlepszy :)


Teraz tylko pytanie jaki kwiatek......, bo nie każdy wypada ;)
_________________
,,Kto bawi siÄ™ z kotem, nie może bać siÄ™ pazurów" ;*** ღ,,Sechmet-Ma"ღ
 

Luke0005  

User


Imię: £ukasz

Wiek: 30

Do³±czy³: 26 Lip 2012

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-04-24, 19:50   

Chyba najlepszy będzie tulipan w kolorze różowym. Czytałem, że symbolizuje sympatię i chyba będzie najlepszym wyborem. Może być jeszcze róża, ale tutaj bym się jednak wahał.
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-04-24, 20:10   

Pomysł z tulipanem najlepszy. Myślę, że to miły gest i dużo lepszy pomysł niż biżuteria. ;-)
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-04-24, 20:55   

Różyczka lepiej nie, bo ona jest taka romantyczna, dziewczyna może to źle odebrać. Tulipan to świetny pomysł :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com