Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-20, 18:54   

o ile problemem jest sama twarz to to naprawdę nie jest problem. Ja też już nieraz widziałem pary gdzie chłopakowi z krzywą mordą udało się poderwać dziewczynę rodem z okładki playboya. Poza tym jak będziesz miał forse to i tak będziesz miał dziewczyny, nieważne jak wyglądasz
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-07-20, 22:04   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Poza tym jak będziesz miał forse to i tak będziesz miał dziewczyny, nieważne jak wyglądasz


No, taki Schwensteiger jakby wchodził na "fotkę" i pracował w magazynie to tez by go zlewały - a wystarczy, że jest się piłkarzem światowej sławy i proszę, modelki, nie modelki, - chłop może wybierać do woli, obojętnie jak wygląda. ;)

Damn napisa³/a:

Są nudziarze aksjomatyczni i nieaksjomatyczni, to zależy od tego, jakie kryterium weźmiemy pod uwagę. Skoro zadałeś takie pytanie :).



To znaczyło, nudziarz uniwersalny - nudny dla każdej kobiety, określiłaś go nudziarzem i, że z tego wynikają jego problemy, więc czy jeśli nudzi kilka kobiet z Internetu to musi nudzić każdą?
Jeśli nie, to po co ma próbować cokolwiek zmieniać?
Jeśli tak, to skąd może wiedzieć co jest nudne i co poprawić, skoro to zależy od percepcji?
No i po co?

Damn napisa³/a:

żadna poważna dziewczyna nie potraktuje tego jako kryterium szukając mężczyzny na dłużej


Mhm, lubią też miłych i kochanych...
Kobiety zwracają zawsze uwagę na tych co maja pozycję, czy społeczną czy towarzyską, a nie na gościa który stoi pod ścianą i liczy ile razy na minutę wdycha powietrze.
W robocie to już w ogóle, nawet "cześć" tylko wybrańcom ze stanowiskiem odpowiedzą.
Do mnie się kolejki dziewczyn nie ustawiały, a ostatnio widziałem w Galerii Wisła w Płocku, takiego pajaca z Rodzinka.pl - otoczony tłumem kobiet.
Wszystkie nagle pomyślały, "pogadajmy z tym przeciętnym, nieznanym chłopakiem". :-D
 

etotetoetozkamerunu

User


Do³±czy³: 20 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-20, 22:10   

Wygląd jest ważny i już, to pierwsza i najważniejsza rzecz na którą zwracamy uwagę, dopiero potem jak zapoznajemy daną osobę dochodzi osobowość,charakter,temperament i tak dalej :D
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-20, 22:25   

Może i wygląd jest ważny, nie zaprzeczę, ale chyba ważniejszy jest charakter podejście i wprawa.
Bo majÄ…c sam wyglÄ…d niczego nie zwojujesz, nie ma nawet szans.
 

apocalypse  

Hiper wymiatacz

KRÓLOWA



ImiÄ™: Marcelina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-07-21, 14:30   

sebastian1918 napisa³/a:

Dobra rada, nie oceniaj innych, bo Ciebie też mogą ocenić.


nie mam z tym problemu

sebastian1918 napisa³/a:

Przedstawiłem tylko swoją opinię, więc grzecznie, to uszanuj i się ode mnie odwal.


gdybyś wyrzucił ze swojej wypowiedzi dziecinne przechwałki i błaganie o atencję nie zostałoby z niej wiele, używanie słowa "opinia" jest więc nieco na wyrost : D

sebastian1918 napisa³/a:

Zrozum dziewczynko, Ciebie za to co napisałaś też mógł bym z hejtować ale wolę sobie odpuścić tą bez sensowną wymianę zdań i już dziękuję pani za opinię.


nie, nie mógłbyś. Dziewczynkami nazywaj swoje laski, mam więcej niż trzynaście lat, więc zejdź z tonu i idź merdać ogonem gdzie indziej.

sebastian1918 napisa³/a:

ważniejszy jest charakter podejście i wprawa.


Oooo, opowiedz ile wprawy może mieć 16latek : DDDDDDDD

Naprawdę, przeklinam dzień, w którym rasizm zaczął być karalny.

W temacie, z nieciekawą twarzą chyba łatwiej będzie Ci poderwać na żywo niż przez jakiś czat, więc nie poddawaj się:)
_________________
Za­bija­nie dla po­koju jest jak pieprze­nie się dla cnoty.

http://www.photoblog.pl/adrianar
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-26, 22:51   

To się jakoś zmienia z wiekiem. Jak masz np 18 lat to dla dziewczyny masz być męski, kasiasty, dobrze, stylowo ubrany i rozumieć jej problemy. Jak przychodzi już 25+ to człowiek troche poważnieje i charakter góruje nad wyglądem, tak 60 do 40% ;)
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-26, 22:58   

Appo, kurde nie zauważyłem że mi odpisałaś, stawiałem że sobie odpuścisz, ale cóż dobrze.

Wprawy, no wiesz, czytaj troszeczkę więcej tego co piszę, to w końcu wpadniesz na to że nie mam tej wprawy ale dobra, luzik.
Na żywo, no wiesz, łatwizna, zależy jeszcze o jakiej porze i gdzie, ale po co, po jaką cholerę mam startować do pierwszej lepszej panny która tylko mi się podoba jak zależy mi na innej.
 

kami1234  

User



Wiek: 29

Do³±czy³a: 10 Maj 2012

   

Wys³any: 2014-07-27, 22:23   

Z tym wyglądem to różnie bywa... Nie ukrywajmy, że kiedy widzimy osobę po raz pierwszy w życiu, to na co zwracamy najpierw uwagę? Wiadomo, że na jej wygląd. ;) Później dochodzi rozmowa i bliższe poznawanie się i może się okazać, że ten niesamowicie przystojny koleś okazał się kompletnym bałwanem z którym nie da się o niczym porozmawiać. No cóż, życie. :) Natomiast jeśli przebywasz z ludźmi często, np. w szkole czy na uczelni i z nimi rozmawiasz, to często może się zdarzyć tak, że ktoś wpadnie Ci w oko, bo dobrze Ci się z nim rozmawia, nadajecie na tych samych falach itp. Dopiero teraz dostrzegasz "kurcze, jak wcześniej mogłem jej nie zauważyć, to taka fajna dziewczyna". Jak dla mnie od wyglądu ważniejszy jest charakter i poczucie humoru. Bo co mi po super przystojnym chłopaku, który okaże się wiecznie niedojrzałym chłopaczkiem pozbawionym dobrych manier? Wygląd to nie wszystko :)
 

VectoRxd  

Stały User

Pluton Egzekucyjny


Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 19:05   

wyglad i kasa albo super fura :D tylko tyle sie dla kobiet liczy :D jak chłop nie wyglada jak dicaprio albo nie ma SLS w garażu to do piachu z nim :D

Do mnie sporo dziewczyn pisało tylko dlatego ze miałem zdjęcie przy Stuningowanej Megance coupe :) (tak mojej) Ja nie mam ani tego ani tego (no BMW niby mam ale seryjne) więc wiekszość dziewczyn jest tylko ,,koleżankami''
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com