Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

max123  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-07-21, 21:57   Samotność mnie pożera

Cześć wszystkim, postanowilem wrocic tutaj po dluzszej przerwie. Po raz kolejny pojawił się problem z samotnością. Technikum się skonczylo, drogi się rozeszły, każdy udał się w swoją stronę. Aktualnie pracuje w bardzo ciekawej firmie. Wstaje wcześnie rano, a w domu jestem około 16:00. Praca w miarę blisko (15km od mojego msc zam) a robie to co lubie. Niestety w tym momencie pojawia się problem, bo o ile w pracy czas jakoś mija, (mam bardzo lajtową ekipe), tak w domu jestem praktycznie sam, jakbym byl odciety od swiata (no jest jeszcze internet i rodzice, czasami siostra albo brat przyjedzie w odwiedziny do rodziców). Czym to jest spowodowane? Jak łatwo się domyślić, większość moich znajomych aktualnie ma wakacje - cześć z nich wyjechała nad morze albo w góry, część z nich do pracy do holandii albo niemiec, więc kontakt się urwał. Jest kilku z którymi dosyć często rozmawiam, ale mieszkają troche daleko ode mnie aby wyjść z nimi gdzieś do baru porozmawiać (mimo że za alkoholem nie przepadam, to jednak przy towarzystwie jestem wstanie wypić). Nie mam zamiaru tłumaczyć tym swojej głupoty, tak po prostu jest.

Mimo że jestem do samotności przyzwyczajony to jednak powoli mnie wykańcza ...

O co mi się rozchodzi? Meżczyzna przechodzi przez taki wiek, kiedy zaczyna brakować mu kobiety no i to właśnie spotkało mnie. To brzmi głupio, ale gdy czasami widze pary na mieście, to po prostu im zazdroszcze, zazdroszcze im wszystkich tych wspólnych chwil, rozmów. Nie wiem do konca czemu jestem takim niedorajdą ale chciałbym to zmienić.

Mam chodzić na siłownie? Naaah, chodziłem przez miesiąc, odpuściłem sobie. Pomysłów mam kilka w głowie, ale zdaje sobie sprawe, że są one bez sensu.
Podsumowując: obawiam się, że nigdy nie poznam kobiety z którą chciałbym spędzać swoje chwile, no bo skoro w tym wieku mam takie problemu, to raczej nic się nie zmieni za rok czy dwa ... Chciałbym dodać że miałem kiedyś dziewczyne, byłem z nią 1,5 roku, ale z nią zerwalem gdy zaczęła mnie olewać (sporo chłopaków wokół niej się kręciło, często imprezowała, byłem pewien że kiedyś tak się stanie).
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-21, 22:40   

max123 napisa³/a:

Mam chodzić na siłownie?



Idź na siłownie, plecy same się nie zrobią...
 

Yoona246  

User



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2014-07-21, 23:06   

Widzę, że masz ten sam problem co ja. Chętnie dowiem się jakie masz opcje rozwiązania problemu, może sama skorzystam ;) Powodzenia!
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-22, 17:54   

Jakiej odpowiedzi oczekujesz? Nikt nie poda Ci przepisu na tacy.. Nie da się. Nie ma mocnych, szukaj sobie znajomych na siłę. Znajdziesz jednego kumpla, wyjdziesz z nim po pracy na piwo parę razy, przy okazji poznasz kolejnych ludzi, i tak to poleci... Miłości też w inny sposób raczej nie znajdziesz. Trzeba po prostu wychodzić z domu i zacząć przebywać z ludźmi poza pracą, w luźniejszej atmosferze, innej rady nikt Ci nie da.
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-22, 18:19   

Racja rocken :-D pozdro z Rzeszowa
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com