Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

GonzO  

Mega wymiatacz

Szarlatan



Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2014-07-22, 10:26   Nowo poznana dziewczyna.

Witam serdecznie.
ProszÄ™ o poradÄ™.
W ostatnim czasie napisała do mnie pewnie dziewczyna, którą jak się później okazało gdzieś tam znam i widziałem ją kilka razy.
Problem polega na tym, że między nami coś się szykuje i Ona jest mną zafascynowana.
Całkiem niedawno rozeszła się ze swoim chłopakiem. Ja jestem całkiem inny od niego, koleś był mocno ''dziany'' i chyba mógł jej spełniać każde zachcianki. Ja jednak jestem trochę inny. Mam pracę, odkładam każdy grosz, żeby normalnie funkcjonować i nie odmawiać sobie niektórych rzeczy. Boję się, że dziewczyna szybko się mną znudzi, bo nie będę mógł jej dostarczyć tego co on.
Wiem, że to jest absurdalne, ale nurtuje mnie to odkąd między nami jest''lepiej''.
Nigdy nie byłem materialistą, jednak czuję się trochę zakompleksiony, bo czuję zwyczajnie gorszy.
Dziewczyna nie wygląda i nie zachowuje się jakby potrzebowała osoby sponsorującej i nawet mówi mi, że to jest nie ważne.
Powinienem się w to angażować ? Nie mam pojęcia co mam zrobić :(
_________________
Czas leczy rany , lecz blizny pozostajÄ… .
 

Yoona246  

User



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2014-07-22, 11:04   

Kto nie próbuje ten nie zyskuje. Sprawdź. Zawsze będziecie mięli szansę się rozstać w razie czego ;) Jeżeli ma być z Tobą dla Twoich funduzy to nie jest warta niczyjej uwagi, ale jeżeli nie drzemie w niej materialistyczny pochłaniacz i odrobina wrażliwości to zawsze można spróbować ;)
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-22, 11:41   

Yup, spróbować nie zaszkodzi ;)
 

red_rose  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-22, 14:11   

No właśnie, spróbuj, co Ci szkodzi. :) W razie czego później się wycofasz i tyle. A jak nie spróbujesz, to potem mógłbyś żałować, że się nie odważyłeś i na co Ci to. :) To, że jej poprzedni chłopak taki był, nie znaczy, że ona w takich gustuje. Przecież nie musisz być taki jak on, nie ma co się porównywać do innych i dołować. Może to jej się w nim nie podobało i dlatego się rozstali? Może szuka kogoś, kto nie będzie jej spełniał wszystkich zachcianek, bo to jest nudne. Skąd wiesz, więc spróbować nigdy nie zaszkodzi. Powodzenia! ;)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-22, 15:33   

Kto nie ryzykuje szampanów nie pija, czy jakoś tak :mrgreen: :mrgreen:
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-22, 15:56   

Przesadzasz. To, że on mógł jej kupować prezenty nie oznacza, że ona będzie tego samego wymagać od ciebie. Takie jest twoje mniemanie o niej?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-22, 18:12   

Nie rozumiem, czemu faceci mają nas za takie materialistki. Bądź dla niej czuły i nie daj jej zapomnieć, że Ci zależy, a gwarantuję, że stan Twojego portfela nie będzie miał żadnego znaczenia. Rozumiem Twoje obawy, ale przecież jeśli nie spróbujesz, to się nie przekonasz :) A możesz dużo stracić!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com