Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Doł±czył: 07 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-07-22, 16:51   SzkoĹ‚a policealna

Witajcie.

Skończyłem szkołę średnią, jednak na studia nie chciałem się wybierać, teraz trochę żałuję, jednak mogę jeszcze złożyć papiery do szkoły policealnej. Mam takie pytanie, czy ktoś się orientuje jeśli pójdę do takiej szkoły zaocznie i nie będę do niej uczęszczał to po jakim czasie mnie z niej wyrzucą? :-D
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wysłany: 2014-07-22, 18:11   

Jak nie zaliczysz semestru. Chodzi Ci o rentÄ™, tak?
 

Makabraa  

VIP

WiedĹşma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Doł±czyła: 13 Sty 2013

   

Wysłany: 2014-07-22, 20:16   

Generalnie ze szkoła policealna jest zazwyczaj tak, że musisz być na 50 % zajęć. Jeżeli przekroczysz magiczny próg obciążą Cię kosztami - przynajmniej tak słyszałam cd tych darmowych szkół.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wysłany: 2014-07-22, 20:23   

Zależy jaka szkoła. Mój zapisał się do takiej, żeby dostać zaświadczenie, że się uczy. Pojawił się tam tylko raz, po legitymację. Nic nie musiał płacić.
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Doł±czył: 07 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-07-23, 17:20   

mala_marzycielka napisał/a:

Zależy jaka szkoła. Mój zapisał się do takiej, żeby dostać zaświadczenie, że się uczy. Pojawił się tam tylko raz, po legitymację. Nic nie musiał płacić.



Właśnie w takim samym celu udaję się do tej szkoły :-D Coś ktoś więcej wie na temat tych kosztów w razie nieobecności? Ewentualnie ktoś wie gdzie mogę przeczytać o tym? Jakiś regulamin? Status ucznia/szkoły?

Edit: Ktoś się orientuje czy idąc na technika administracji tak jak myślę w większości będą dziewczęta? :hyhy:
 

Nupek369  

User


ImiÄ™: Patryk

Doł±czył: 07 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-07-24, 09:58   

Zerknij na stronę danej szkoły i jeśli w wymaganiach będziesz musiał zanieść zdjęcia, to legitymację dostaniesz ;) Tam gdzie ja idę na szczęście legitymacja jest. :-)
_________________
REGULAMIN
// vialink
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com