Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 18:04   Hejoo

Cześć wszystkim! Jestem Zosia, mam 17 lat :D w sumie chętnie bym poznała jakiś ludzi, bo nuda w wakacje czasem daje w kość :D Hmm... Co lubię najbardziej robić? Chodzę na karate tradycyjne <3 i uwielbiam czytać książki, nie umiem śpiewać, choć kocham karaoke :P Jestem porządną (eeehhh) uczennicą liceum na profilu mat-geo :-)
 

red_rose  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 07 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 18:55   

Hej :) Też kocham książki! Jakie czytasz? :)
_________________
"Once upon a time, in a land of myths and the time of magic..."
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 20:06   

Ochh wszystkie jakie mi się nawiną :) mogą byc science-fiction, fantastyka, przygodowe, historyczne, obyczajowe... Obecnie czytam serię Pamiętniki Lekarza Alexandra Dumas o rewolucji francuskiej :D tak, domyślam się, że może wydawać się to przerażające, ale każdy ma swój gust. Miło mi Cię poznać, red rosę :)

Tak w ramach wstępu zapomniałam napisać też, że lubię słuchać muzyki :D oczywiście też różnej
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-07-23, 20:40   

Witam nową użytkowniczkę ;-) Książki? Ograniczam się do lektur szkolnych ;-) Miło poznać- jestem Ewelina ;-)Opowiedz coś o ogólniakach, bo się wybieram i nie wiem co nich sądzić;-)
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 20:57   

Achh to zależy od podejścia. :D znam ludzi, którzy zasypiają otwierając książkę i ich praca w liceum kończy się na 2.0, a ja jestem bardzo ambitna. ¦rednia 5.0 w świetnym liceum. Nauka nauką, wiadomo czasem trzeba się poświęcić, niektórzy zarywają nockę (Boże nauka w nocy!), ale jest to chyba dla mnie teraz najwspanialszy okres życia :) jest wesoło, ludzie w ogólniaku bywają różni, ale na pewno trafi się na kogoś ciekawego :D wycieczki, impezy, osiemnastki itd. itp.
Rok temu tęskniłam za ukochanym gimnazjum, teraz się cieszę, że chodzę do liceum :D btw. Przeczytałam, że grasz na trąbce! Wielkie wooow i szacun
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-07-23, 21:15   

Szacun? Szacun trzeba mieć dla ludzi, którzy robią to przez wiele lat i nadal kochają to co robią ;-) jestem początkującym muzykiem- robię co mogę. ;-) Aż tyle tej nauki? Nocki? Dam radę ;-)
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 21:29   

Jak dla mnie tej nauki aż tyle nie jest :D choć najpierw bardzo się bałam :D uczę się dużo na matme czy na fize bo to ważne dla mnie przedmioty, ale reszta luuuz xd wiesz, tak czy siak, podziwiam, zazdroszczę ludziom z jakimkolwiek poczuciem rytmu xd
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com